M jak miłość, odcinek 1585: Nagła śmierć zmieni życie Franki i Pawła! Dostanie spadek po dziadku i szybko się wzbogaci

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1585: Nagła śmierć zmieni życie Franki i Pawła! Dostanie spadek po dziadku i szybko się wzbogaci

M jak miłość, odcinek 1585: Nagła śmierć zmieni życie Franki i Pawła! Dostanie spadek po dziadku i szybko się wzbogaci

2021-04-11 9:42

W 1585 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) i Paweł (Rafał Mroczek) dostaną tragiczną wiadomość o śmierci bliskiej osoby, która wpłynie na ich dalsze życie i wspólną przyszłość. Choć Zduński nie poznał jeszcze rodziny nowej dziewczyny, górali z Bukowiny Tatrzańskiej to spadnie na nich niewyobrażalne nieszczęście. Nagle umrze dziadek Franki, który zostawi po sobie spory spadek, także dla wnuczki, która nie ma już rodziców. Jednak z tą tragedią w 1585 odcinku "M jak miłość" będzie się wiązał rodzinny konflikt u Franki i stracie z krewnym stryjem, Jędrzejem Gutowskim (Piotr Majerczyk)... Ukochana Pawła nagle się wzbogaci!

"M jak miłość" odcinek 1585 - poniedziałek, 26.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Rodzina Franki z "M jak miłość" kryje sporo tajemnic i tak naprawdę Paweł Zduński nie wiele wie o krewnych swojej dziewczyny. Nie odważył się odwiedzić jej ciotki i bliskich w Bukowinie Tatrzańskiej. W zasadzie Franka nie wspomina o nikim poza ciocią, która bardzo cię cieszy z faktu, że dziewczyna znalazła swoje szczęście w Warszawie. Pewne jest natomiast to, że Franka nie ma rodziców, a podły ojczym ponad rok temu chciał ją siłą zmusić do ślubu z dużo starszym, podejrzanym znajomym. W 1585 odcinku "M jak miłość" ukochana Pawła będzie musiała się zmierzyć ze swoją przeszłością i stryjem z gór, który okaże się niebezpiecznym człowiekiem.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1586: Łukasz po rozstaniu z Patrycją pocieszy się Kasią. Znów będzie ją czarował i nic się nie zmieni

W chwili kiedy w 1585 odcinku "M jak miłość" Franka dostanie od Pawła klucz do jego mieszkania, a Zduński zapewni ją, że chce by byli razem na poważnie i zacznie jej pomagać w przeprowadzce bez zapowiedzi zjawi się stryj dziewczyny z Bukowiny. Przypadkiem zauważy na ulicy Jędrzeja Gutowskiego i zacznie przed nim uciekać. Ukochanemu wyjaśni, że  wujek od wielu lat pozostaje z rodziną w konflikcie.

Brat zmarłego ojca Franki w 1585 odcinku "M jak miłość" odnajdzie ją w mieszkaniu Zduńskiego. Wytłumaczy, że przyjechał, bo w grę wchodzą spore pieniądze - podział majątku po dziadku Franki, który nagłe zmarł, a przed śmiercią zostawił jej w testamencie działkę w Bukowinie. Dla Franki strata dziadka, z którym nie utrzymywała zbyt bliskiego kontaktu będzie sporym zaskoczeniem. Ale specjalnie się nie przejmie tym, że dziadek nie żyje.

Zamiast żałoby w 1585 odcinku "M jak miłość" Franka poczuje radość, że dostanie spadek. - Pierwszy raz w życiu będę miała coś własnego... Tylko mojego... - ucieszy się dziewczyna Pawła, która nagle bardzo się wzbogaci.

Ślub Pawła i Franki w M jak miłość? To nigdy się nie uda, bo Rafał Mroczek nie chce się już żenić - WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1583: Upadek bistro Kingi! Wyrzuciła kelnerki, a teraz zostanie sama. Franka zaprowadzi tam porządek

Ale na tym nie koniec zmian u Pawła i Franki w 1585 odcinku "M jak miłość"! Bo tego dnia Zduński zabierze swoją kochankę do Grabiny, gdzie Barbara (Teresa Lipowska) i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) przygotują im serdecznie powitanie. Wizyta będzie miała związek z interesami. Bo Franka, którą Kinga (Katarzyna Cichopek) zatrudni jako nową menadżerkę w "Bistro za rogiem" wpadnie na pomysł, jak zmienić lokal, żeby przynosił wreszcie zyski. Zaproponuje szefowej, by odtąd w bistro podawano głównie zdrowe koktajle i dania eko oraz wege. W Grabinie w 1585 odcinku "M jak miłość" Franka i Paweł nawiążą kontakty z lokalnymi dostawcami.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze