M jak miłość po wakacjach 2021. Powrót Majki wstrząśnie Pawłem! Była kochanka Zduńskiego nie zapomni, że to Magda ich rozdzieliła!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2021. Powrót Majki wstrząśnie Pawłem! Była kochanka Zduńskiego nie zapomni, że to Magda ich rozdzieliła!

M jak miłość po wakacjach 2021. Powrót Majki wstrząśnie Pawłem! Była kochanka Zduńskiego nie zapomni, że to Magda ich rozdzieliła!

2021-06-21 21:29

Majka (Laura Samojłowicz) z "M jak miłość" wróci do życia Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) w takim momencie, że wywoła prawdziwy wstrząs. Kiedy była kochanka, której Paweł oświadczył się ponad 10 lat temu pojawi się znikąd w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), "Nasz Zielony Sad", Zduński nie będzie pierwszą osobą, która ją rozpozna. Bo Majka w nowym sezonie "M jak miłość" zmieni się nie do poznania, a twarz będzie skrywała bolesne przeżycia z przeszłości. Spotkanie Pawła i Majki po latach dla obojga będzie bardzo trudne. Emocje wezmą górę kiedy znów będą blisko siebie. Poznajcie szczegóły powrotu Majki do "M jak miłość".

Kiedy Majka wróci do "M jak miłość" i jak jej powrót wpłynie na życie Pawła Zduńskiego?

Na powrót Majki do "M jak miłość" trzeba będzie trochę poczekać, bo była kochanka Pawła, która miała zostać jego pierwszą żoną nie zjawi się od razu w nowym sezonie po wakacjach. Laura Samojłowicz do obsady "M jak miłość" po blisko 11-stu latach wróciła w kwietniu, a odcinki z udziałem Majki Chojnackiej będą emitowane dopiero późną jesienią. Nic dziwnego, że emocje wokół wątku dawnej narzeczonej Zduńskiego sięgają zenitu z każdą nową wzmianką o tym, dlaczego w ogóle wróci do "M jak miłość" i jaki będzie miała cel w tym, by być blisko Pawła.

To już pewne, że w "M jak miłość" po wakacjach 2021 Majka zawrze tajny pakt, by zniszczyć związek Pawła i Franki (Dominika Kachlik) i nie dopuścić do ich ślubu! Wspólnikiem Majki zostanie bandyta Krzysiek (Michał Chruściel), który miał być mężem Franki. Ale zanim to nastąpi to Pawła w "M jak miłość" czeka bolesny powrót do przeszłości, związku z dziewczyną, której oświadczył się na 50. rocznicy ślubu dziadków Mostowiaków w Grabinie, z którą chciał się ożenić!

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach 2021. Majka będzie skrywała mroczone tajemnice! Śmierć matki, bieda i uzależnienie zrobią z niej wrak człowieka

Fani "M jak miłość" w nowym sezonie po przerwie wakacyjnej będą mieli okazję przypomnieć sobie historię miłości Pawła i Majki, która początkowo była dla Zduńskiego jedynie skromną, miłą koleżanką ze studiów. Los połączył ich jednak tak silnie, że chcieli wziąć ślub! Oboje jednak byli bardzo młodzi, a na drodze do ich szczęścia stanął ojciec Majki, bogaty i wpływowy Chojnacki (Marek Ślosarski).

Poza tym związek Majki i Pawła przed laty w "M jak miłość" naznaczyła też śmierć! Zduński był przy narzeczonej kiedy jej ojciec nagle zmarł na wylew, a potem odkryła przerażającą prawdę o tym, że matka (Beata Buczek-Żarnecka), która rzekomo zmarła kiedy Majka była małą dziewczynką żyje, ale kilka lat siedziała w więzieniu!

Dlaczego Pawła i Majka z "M jak miłość" się rozstali?

Choć Paweł i Majka w "M jak miłość" przeszli razem naprawdę dużo życiowych dramatów, to ich związek nie przetrwał. Dlaczego się rozstali? Bo narzeczona Zduńskiego była wręcz obsesyjnie zazdrosna o Magdę (Anna Mucha)! Nie mogła znieść, że była ukochana Pawła zajmuje tak ważne miejsce w jego sercu. I choć Majka starała się zapanować nad tą zazdrością, pożyczała nawet Magdzie pieniądze kiedy jej matka zachorowała, to ostatecznie 11 lat temu w "M jak miłość" uciekła od Pawła. I to w chwili kiedy zaczęła oszczędzać na ślub.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Powrót Majki. Była Pawła żebraczką. Łukasz skatowany przez Argasińskiego, a Patrycja w szpitalu

Sprawdź też: Tomek z M jak miłość zmarł, ale teraz Andrzej Młynarczyk wraca w nowej roli. Znów będzie policjantem - ZDJĘCIA

Dlaczego Majka wróci do "M jak miłość" właśnie teraz, kiedy Paweł oświadczył się France i będzie planował ślub z góralką? Powrót byłej Zduńskiego na związek z tragedią jaka na niej spadła! Majka nie będzie już tą samą kobietą co kiedyś. Kiedy Paweł w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 spotka się z Majką w "Rowerowni" z trudem ją rozpozna. Oboje będą wstrząśnięci spotkaniem po latach!

- Majka jest wrażliwą osobą, która dużo przeszła. Przecież przez zazdrość o Magdę uciekła od Pawła, który miał zostać jej mężem. A to tylko jedno z wielu trudnych przeżyć. Więcej kart odkryjemy po wakacjach - ujawniła Laura Samojłowicz w wywiadzie dla "Świata Seriali".

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA odmienionej Majki w "M jak miłość" u boku Pawła >>>

Najnowsze