M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1720: Marcin wyładuje się na Izie. Zapyta gdzie była i kiedy się opamięta! - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-03-27 21:34

W 1720 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) straci cierpliwość do Izy (Adriana Kalska), nie pozwoli dłużej na to, żeby przez jej zachowanie cierpiały dzieci. Wypadek Szymka (Staś Szczypiński) przeleje czarę goryczy i wywoła wybuch gniewu Chodakowskiego. Nie będzie mógł bowiem liczyć na pomoc Izy w szpitalu przy Szymku. Kiedy żona w 1720 odcinku "M jak miłość" łaskawie wróci do domu, Marcin straci nad sobą panowanie. W ostrych słowach zapyta Izę gdzie była i z kim. Wygranie jej także, że chyba musi dojść do kolejnej tragedii, żeby dotarło do niej, że zaniedbuje rodzinę. Co na to Iza? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1720 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1720 - poniedziałek, 27.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Między Izą i Marcinem w 1720 odcinku "M jak miłość" będzie coraz gorzej. W dniu, w którym wydarzy się wypadek Szymka, Chodakowski spróbuje wyciągnąć od żony odpowiedź na pytanie jak długo jeszcze potrwa ich rozłąka, kiedy wreszcie Iza wróci do domu, do niego i dzieci i będą żyli jak dawniej. Marcinowi coraz trudniej będzie bowiem samotnie wychowywać dzieci, ogarniać wszystko w pojedynkę. Iza jak zawsze zacznie się wykręcać, że potrzebuje więcej czasu, bo nie może zostawić redakcji "Głosu Gródka" zwłaszcza teraz, gdy Radek (Philippe Tłokiński) odchodzi. To co w 1720 odcinku "M jak miłość" Marcin usłyszy od Izy utwierdzi go w podejrzeniach, że nawet jeśli wróci, to do Szymka i Mai (Laura Jankowska), a nie do niego.

Po tragedii jaka spadnie na Chodakowskich w 1720 odcinku "M jak miłość", Marcin zajmie się ranny Szymkiem w szpitalu i będzie musiał zostawić samą Maję w przedszkolu. Nic dziwnego, że po powrocie Izy do domu przestanie nad sobą panować. Zwłaszcza, że żona nie będzie miała sobie nic do zarzucenia. Jakby wcale nie zaniedbywała rodziny, nie opuściła Marcina i dzieci gdy najbardziej jej potrzebowali.

Gniew Marcina w 1720 odcinku "M jak miłość" będzie narastał aż wreszcie wygarnie Izie, co myśli o tym jak traktuje własną rodzinę. - A co się musi wydarzyć, żeby do ciebie w końcu coś dotarło? Ty widziałaś ile razy do ciebie dzwoniłem? Sprawdź! Gdzie byłaś? Gdzie byłaś? Ja pojechałem do Szymka. Maja została sama w świetlicy i płakała. Miała dziś przedstawienie, pamiętasz? To gdzie byłaś? No gdzie?!

Iza w 1720 odcinku "M jak miłość" wpadnie w histerię i zacznie szlochać, że nie chciała przysporzyć Szymkowi i Mai cierpienia. - Marcin, uwierz mi, że czuję się z tym wszystkim najgorzej! I wiem, że powinnam być przy Szymku! Wiem to!

- Odpowiedz mi na pytanie! - nie odpuści Chodakowski, ale po chwili zrozumie, że dalsza rozmowa z żoną nie ma sensu. W 1720 odcinku "M jak miłość" Iza nie przyzna się Marcinowi, że była z Radkiem, który znów wyznawał jej miłość.

M jak miłość odcinek 1720 ZWIASTUN. Marcin zapyta Izę czy kocha Radka. Jakub oszukany przez Kasię w sprawie rodziny
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze