M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1720: Iza będzie się tarzać z Radkiem w lesie gdy dojdzie do tragedii. Z Marcina zrobi najgorszego męża - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-03-23 8:56

W 1720 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) da się podejść Radkowi (Philippe Tłokiński). Przebiegły dziennikarz znajdzie sposób na to, jak wykorzystać głupotę Chodakowskiej, namieszać w jej głowie tak, żeby uznała Marcina (Mikołaj Roznerski) za fatalnego męża. Celem Radka będzie uwiedzenie Izy, która pogubi się już w swoich uczuciach do kolegi z pracy. Gdy w rodzinie Chodakowskich w 1720 odcinku "M jak miłość" dojdzie do tragedii, Izy nie będzie z Marcinem i dziećmi. W tym czasie spędzi romantyczne chwile z Radkiem w lesie. Niby przypadkiem przewróci się na niego i będą się tarzać w zaroślach. Sprawdź szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1720 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1720 - poniedziałek, 27.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Żal będzie patrzeć na to, co w 1720 odcinku "M jak miłość" Iza wyprawia z Radkiem. Mimo, że młody dziennikarz odejdzie z redakcji "Głosu  Gródka", Chodakowska zacznie zachowywać się tak, jakby wcale tego nie chciała. Po długich nocnych rozmowach, wymianie czułych wiadomości z Radkiem, Iza zupełnie zatraci się w tej niebezpiecznej relacji.

W 1720 odcinku "M jak miłość" dojdzie nawet do tego, że zaprosi go na pożegnalną "randkę" przed wyjazdem Radka do Warszawy. - Nie mogę uwierzyć, że od jutra cię tu nie będzie... - wyzna zakochanemu w niej koledze, dając mu tym samym sygnał, że też coś do niego czuje. Radek tylko będzie na to czekał. - Ja też nie, ale tak będzie lepiej dla wszystkich - zapewni żonę Marcina. Ale zaraz potem zaproponuje Izie pomoc podczas reportażu o podpaleniu budynku komunalnego w Gródku.

Efekt będzie taki, że w 1720 odcinku "M jak miłość" podczas przechadzki po lesie Iza przewróci się na Radka. "Niefortunny" upadek pozwoli mu zbliżyć się do Chodakowskiej jeszcze bardziej. Z daleka będzie wyglądało to tak, jakby tarzali się w zaroślach. Poza tym Radek zacznie oczerniać Marcina w oczach Izy.

- Wiem, że w twoim małżeństwie nie dzieje się dobrze. Wiem, że nie będziesz miała odwagi odejść od męża. Mimo, że on nie zasługuje na taką kobietę jak ty. Ale wiem, niezależnie od tego co mówisz, że nie jestem ci obojętny. Tylko to pozwala jeszcze mi żyć...

Radek podejdzie Izę w 1720 odcinku "M jak miłość" na tyle skutecznie, że ta prawie go pocałuje. W tym czasie w rodzinie Chodakowskich wydarzy się tragedia. Marcin bezskutecznie spróbuje dodzwonić się do żony, by zawiadomić ją o wypadku Szymka (Staś Szczypiński).

M jak miłość odcinek 1720 ZWIASTUN. Marcin zapyta Izę czy kocha Radka. Jakub oszukany przez Kasię w sprawie rodziny
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze