M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1720: Marcin wyciągnie z Izy wyznanie, że kocha Radka. Popłacze się i zacznie bełkotać o zdradzie - ZDJĘCIA

2023-03-22 8:49

W 1720 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) postawi Izę (Adriana Kalska) pod ścianą, zmusi żonę, żeby przyznała się wreszcie kim dla niej jest Radek (Philippe Tłokiński), co tak naprawdę czuje do dziennikarza. Cierpliwość Marcina do Izy skończy się, gdy kolejny raz Radek okaże się ważniejszy niż własne dzieci. Nie dość, że w 1720 odcinku "M jak miłość" Iza zlekceważy wypadek Szymka (Staś Szczypiński), to jeszcze zawiedzie Maję (Laura Jankowska). Przyparta do muru Iza zacznie płakać, zapewniać Marcina, że nadal go kocha, ale zakochała się też w Radku. Wspomni też o zdradzie! Reakcja Chodakowskiego będzie zdecydowana. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1720 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1720 - poniedziałek, 27.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1720 odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin będą o krok od rozstania, a Radek osiągnie swój cel, bo zmanipuluje Chodakowską do tego stopnia, że ta uwierzy w łączącą ich miłość. Po tym jak młody dziennikarz Radek kolejny raz wyzna Izie, że jest kobietą jego życia, ona wcale go nie odepchnie. Jakby tego było mało nie powstrzyma Radka, gdy ten w 1720 odcinku "M jak miłość" zacznie oczerniać Marcina. - Wiem, że w twoim małżeństwie nie dzieje się najlepiej, ale i tak nie będziesz miała odwagi odejść od męża. Mimo, że on nie zasługuje na taką kobietę jak ty. Wiem też, niezależnie od tego, co mówisz, że nie jestem ci obojętny. Tylko to pozwala mi w ogóle dalej żyć...

Po tym jak w 1720 odcinku "M jak miłość" dojdzie do wypadku Szymka, a Marcin nie będzie mógł się skontaktować z Izą, dojdzie do wniosku, że żona jest mu winna  wyjaśnienia, bez wykrętów, że Radek jest tylko kolegą z pracy. Od miesięcy Iza zaniedbuje rodzinę i dzieci, ale teraz przejdzie samą siebie. - Chcesz mi o czymś powiedzieć? Myślę, że powinnaś, bo zasługuję na szczerość! - zdesperowany Chodakowski niemal wydusi z żony dlaczego myślami cały czas jest przy Radku.

- Zasługujesz jak nikt inny. Przysięgam, że nadal bardzo cię kocham i cię nie zdradziłam! Ja zawsze będę cię kochać, tylko... Zrozum, ja. Chodzi o to, że ja...  - Iza w 1720 odcinku "M jak miłość" zacznie płakać i bełkotać coraz bardziej. Nic dziwnego, że Marcin nie będzie mógł tego dłużej słuchać. Zrozpaczony wyjdzie z domu. Nie będzie w stanie patrzeć na Izę, ani tym bardziej błagać jej, żeby wróciła do domu, do niego i dzieci.

M jak miłość. Marcin i Jakub zawalczą o tę samą kobietę! Nie będzie to Iza, ani Kasia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze