M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1721: Marcin dokona przerażającego odkrycia w domu Radka! Zrozumie, że to już obsesja

2023-03-20 22:27

W 1721 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) postanowi zawalczyć o swoje małżeństwo z Izą (Adriana Kalska) i zdecyduje się ostatecznie rozmówić z Radkiem (Philippe Tłokiński). Chodakowski zjawi się w domu młodego dziennikarza, gdzie już na wstępie dozna ogromnego szoku! W 1721 odcinku "M jak miłość" Marcin dostrzeże w otwartym laptopie Radka zdjęcie Izy i zrozumie, że to już obsesja, a asystent żony to psychopata niczym Artur Skalski (Tomasz Ciachorowski)! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1721 - wtorek, 28.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1721 odcinku "M jak miłość" Marcin nie wróci do domu na noc, gdy dowie się, że Iza poczuła do Radka coś więcej. Co prawda, Chodakowska nie powie mężowi wprost, że zakochała się w innym, jednak tak będzie plątać się w swoich słowach, że będzie to wyglądało na wyznanie miłości, które z resztą nie raz składał już Radek, a Chodakowski był świadkiem jednego z nich. Po szczerej rozmowie z Izą, Marcin wyjdzie z mieszkania bez słowa wyjaśnienia i spędzi noc poza domem, aby wszystko na spokojnie sobie przemyśleć. Jeszcze w 1721 odcinku "M jak miłość" Chodakowski zdecyduje, że chce zawalczyć o swoje małżeństwo i w tym celu postanowi ostatecznie rozmówić się ze swoim rywalem!

W 1721 odcinku "M jak miłość" Marcin zjawi się w domu Radka bez żadnej zapowiedzi. Chodakowski przyłapie asystenta żony na pakowaniu i zacznie się rozglądać, gdzie kątem oka dostrzeże otwarty laptop dziennikarza ze zdjęciem Izy na tapecie! Tym samym, który wcześniej dostrzegła Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), po czym wysłała Chodakowskiemu anonimowy donos z ostrzeżeniem przed Radkiem, a także sama zainteresowana! W pierwszej chwili w 1721 odcinku "M jak miłość" Marcin stanie jak wryty, gdyż zrozumie, że młody dziennikarz jest zwykłym psychopatą, który ma obsesję na punkcie jego żony, ale po chwili się ocknie i kontynuuje to, po co przyszedł!

W 1721 odcinku "M jak miłość" Chodakowski podziękuje Radkowi za uratowanie Szymka (Staś Szczypiński), ale teraz jasno i wyraźnie każe asystentowi Izy trzymać się z daleka od swojej żony i rodziny. Marcin da dziennikarzowi ostatnie ostrzeżenie, sugerując mu, że w przeciwnym razie inaczej załatwią tę sprawę!

- Nigdy nie zapomnę tego, co zrobiłeś dla Szymka... Ale od teraz trzymaj się z daleka od mojej żony... i od mojej rodziny. Pamiętaj, ostrzegałem cię - Chodakowski postawi sprawę jasno, po czym wyjdzie.

Wówczas w 1721 odcinku "M jak miłość" to Radek stanie jak wryty! Zakłopotany dziennikarz będzie kompletnie zaskoczony wizytą i słowami Marcina, których wcześniej kompletnie się nie spodziewał. Czy Radek, po ostrzeżeniach Chodakowskiego, da sobie wreszcie spokój z Izą? Tym bardziej, że Chodakowska zdecyduje się odciąć od asystenta i wrócić do swojej rodziny, ale czy to go powstrzyma? Tego dowiemy się już niebawem!

M jak miłość. Wypadek Radka połączy go z Izą! Marcin zobaczy, że żona się zakochała
Najnowsze