M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1713: Tragedia Pawła przyspieszy powrót Artura do Marysi z Monachium. Ewa tego nie zniesie! - ZDJĘCIA

2023-02-20 21:32

W 1713 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) mocno przeżyje aresztowanie Pawła (Rafał Mroczek), problemy syna po napaści na ojca chłopaka, który chciał zgwałcić Basię (Gabriela Raczyńska). Na szczęście nie zostanie sama w tym dramatycznym momencie. Tragedia Pawła ściągnie do domu Artura Rogowskiego (Robert Moskwa), który w 1713 odcinku "M jak miłość" skróci konferencję naukową w Monachium i zaskoczy żonę nagłym powrotem do domu. Kochający, troskliwy Artur zrobi wszystko, żeby uspokoić Marysię, oderwać jej myśli od kłopotów Pawła. Ewa Kalinowska (Anna Kerth) nie zniesie, że nie uwiedzie Rogowskiego na służbowym wyjeździe.

"M jak miłość" odcinek 1713 - wtorek, 28.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Wsparcie Artura w 1713 odcinku "M jak miłość" dla Marysi okaże się bezcenne w trudnych chwilach po aresztowaniu Pawła! Dopiero po fakcie zatrzymania Zduńskiego przez policję, do Grabiny dotrą straszne wieści o tym jak skończyła się konfrontacja Pawła z biznesmenem Krzysztofem Sowińskim (Konrad Jałowiec), ojcem chłopaka, który próbował zgwałcić Basię, porwał ją i wywiózł do lasu podstępem. Marysia w 1713 odcinku "M jak miłość" nie będzie w stanie sama udźwignąć takiego ciosu. Ze względu na chorobę Barbary (Teresa Lipowska) nie podzieli się z matka najgorszymi obawami dotyczącymi syna, tego, co czeka teraz Pawła po aresztowaniu. Ale niespodziewanie u jej boku pojawi się Artur!

Rogowski w 1713 odcinku "M jak miłość" zrobi żonie niespodziankę i przyspieszy powrót do domu z konferencji naukowej w Monachium, na którą wyciągnęła go wspólniczka Ewa Kalinowska, żeby tam go uwieść. W Grabinie zastanie zmartwioną Marysię, która będzie pełna złych przeczuć w sprawie Pawła. Ze szczegółami opowie Arturowi o tym jak doszło do aresztowania jej syna, o interwencji Piotrka (Marcin Mroczek) oraz czekającej Zduńskiego rozprawie w sądzie, batalii z Sowińskim.

Przejęty Artur w 1713 odcinku "M jak miłość" znajdzie sposób jak oderwać Marysię od złych myśli, problemów Pawła. Zabierze żonę na spacer po łące. Niby zwyczajny, niezbyt romantyczny gest, a jednak da Marysi poczuje, że bliskość, wsparcie Artura pomoże im przetrwać najgorsze chwile. Tym samym Rogowski kolejny raz udowodni wielką miłość do Marysi, wierność i oddanie żonie.

To oczywiście nie spodoba się Ewie, która w 1713 odcinku "M jak miłość" po powrocie z Monachium nie daruje sobie, że nie zaciągnęła Artura do łóżka, że jej plan nie wypalił. Zawiedziona Kalinowska odpuści wreszcie Rogowskiemu? To się wyjaśni w kolejnych odcinkach "M jak miłość".

M jak miłość. Zemsta Pawła na oprawcy Basi. Aresztują Zduńskiego, bo ojciec gwałciciela sprowokuje go do bójki
M jak miłość. Paweł przed sądem! Tylko Piotrek będzie w stanie uratować brata przed więzieniem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze