M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1709: Artur wyjedzie z Ewą do Monachium. Reakcja Marysi na delegację męża bezcenna - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-01-31 9:14

W 1709 odcinku "M jak miłość" bezczelna Ewa Kalinowska (Anna Kerth) zaskoczy Artura Rogowskiego (Robert Moskwa) propozycją wspólnego wyjazdu na służbową delegację do Monachium. Wspólniczka Artura zrobi to przy Marysi (Małgorzata Pieńkowska), by jeszcze bardzie wbić szpilę rywalce, pokazać, że interesuje się jej mężem nie tylko zawodowo. Reakcja Marysia w 1709 odcinku "M jak miłość" na zaproszenie dla Artura będzie zaskoczeniem dla wszystkich. Zdziwi się przede wszystkim Ewa, która uknuła wszystko tak, żeby na szkoleniu w Monachium wziąć się na całego za Rogowskiego. Czy jej się uda? Zobacz WIDEO z tych scen z "M jak miłość" i sprawdź szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1709 - wtorek, 14.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Podstęp Ewy zadziała w 1709 odcinku "M jak miłość"? Wiele na to wskazuje, że Kalinowska dopnie swego i wyjedzie razem z Arturem na szkolenie do Monachium. Załatwi dla Rogowskiego specjalne zaproszenie, żeby odciągnąć go od Marysi, że mieć możliwość zbliżenia do żonatego wspólnika. Zazdrość Ewy o idealny związek Rogowskich w 1709 odcinku "M jak miłość" wkroczy w kolejną fazę. Dotychczasowe sztuczki Ewy, żeby zainteresować sobą Artura spełzną na niczym. Ich pierwsza randka miała bowiem fatalny finał, a na drugą Rogowski się już nie zdecyduje. To jednak nie zatrzyma Ewy. Wręcz przeciwnie.

W 1709 odcinku "M jak miłość" wspólniczka Artura złoży mu propozycję nie do odrzucenia. - Dostaliśmy zaproszenia na szkolenia do Monachium, chciałabym, żebyś pojechał... - zaznaczy dość stanowczo przy Marysi, której na chwilę aż odbierze mowę. Jakby tego było mało Ewa znów poniży żonę Rogowskiego, zbeszta Marysię za ploteczki w przychodni, prywatne rozmowy, a nawet wytknie jej poważny błąd, że naraża finanse lecznicy na straty. Nic dziwnego, że w 1709 odcinku "M jak miłość" Marysia będzie miała dość Ewy i poskarży się na nią mężowi. Niestety Rogowski weźmie stronę wspólniczki. 

Zrezygnowana Marysia w 1709 odcinku "M jak miłość" zgodzi się na wyjazd Artura z Ewą, poradzi ukochanemu, aby przyjął propozycję Kalinowskiej, bo taka szansa może się już przecież nie powtórzyć. To będzie pierwszy triumf Ewy, która będzie posuwała się coraz dalej w próbach zdobycia Artura.

M jak miłość. Ewa Kalinowska weźmie się za Artura Rogowskiego. Podpuści Argasińskiego do zemsty na Łukaszu
Najnowsze