M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1709: Marysia poskarży się Arturowi na Ewę, ale on weźmie stronę Kalinowskiej - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-01-27 10:35

W 1709 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) będzie robiła dobrą minę do złej gry, ale nie zniesie dłużej, że Ewa Kalinowska (Anna Kerth) stanie się wobec niej coraz bardziej złośliwa. Wspólniczka Artura Rogowskiego (Robert Moskwa) zaatakuje Marysię tylko za to, że ta będzie rozmawiała w pracy przez telefon. Poza tym w 1709 odcinku "M jak miłość" zarzuci Marysi, że podejmie ważne decyzję, choć nie jest szefową. Poniżona Rogowska poskarży się Arturowi na Ewę, ale on niespodziewanie stanie po stronie wspólniczki. Między małżonkami dojdzie do zgrzytów. Zobacz ZDJĘCIA i WIDEO z tych scen z 1709 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1709 - wtorek, 14.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W przychodni Rogowskich w 1709 odcinku "M jak miłość" będzie się działo coraz gorzej. Ewa Kalinowska zacznie się panoszyć jeszcze bardziej, jakby była jedyną właścicielką ośrodka zdrowia. Oczywiście za zachowaniem Ewy będzie się kryło coś więcej - próba upokorzenia Marysi w oczach Artura, odebrania jej męża, zniszczenia szczęścia Rogowskich, ich idealnego związku.

Relacje Marysi z Ewą w 1709 odcinku "M jak miłość" będą przypominały otwartą wojnę. Kalinowska uzna, że skoro kupiła od Artura połowę udziałów to ma prawo się wywyższać, przywoływać do porządku jego żonę. Mimo, że Marysia tak naprawdę nie zrobi nic złego! Jak podaje światseriali.interia.pl "narazi" się Ewie tylko tym, że będzie rozmawiała przez telefon w godzinach pracy w sprawach prywatnych. - Nie chciałabym, żeby to zabrzmiało obcesowo, ale zawsze powtarzam naszym pracownikom i sama też staram się stosować do jednej zasady. Prywatne rozmowy zostawiamy za drzwiami przychodni - pouczy Marysię.

Na nic w 1709 odcinku "M jak miłość" zdadzą się tłumaczenia Marysi, że miała ważną rozmowę z Magdą (Anna Mucha). - Akurat oddzwoniła do mnie znajoma, z którą nie mogłam się wcześniej skontaktować. Ma poważne problemy... - wyjaśni Rogowska. - Cudze problemy tym bardziej zostawiamy na zewnątrz - przerwie jej Kalinowska i po chwili w 1709 odcinku "M jak miłość" wyśle pielęgniarkę do gabinetu zabiegowego do pacjenta.

Upokorzona Marysia w 1709 odcinku "M jak miłość" tak tego nie zostawi i zgłosi skargę na Ewę do Artura. - Tylko weszłam do przychodni, a Ewa do mnie z pretensjami, że nie powinnam prowadzić w pracy prywatnych rozmów przez telefon. A ja wiesz, rozmawiałam z Magdą i zaraz się rozłączyłam... - wyżali się mężowi.

Reakcja Rogowskiego w 1709 odcinku "M jak miłość" będzie jednak pełna zrozumienia dla... Ewy. - Wiem, potrafi być nieprzyjemna. Bardzo mi przykro...

- Wobec ciebie - nigdy. A wobec mnie pozwala sobie na coraz więcej. I ten jej ton! Protekcjonalny, pełen wyższości . Po prostu mnie nie lubi - pożali się Marysia.

- Może ma gorszy dzień. W ogóle się tym nie przejmuj, zostaw to. Szkoda twoich nerwów - zapewni żonę Artur. Jakby tego było mało w 1709 odcinku "M jak miłość" Rogowski zgodzi się na służbowy wyjazd z Ewą do Monachium, ukartowany przez Kalinowską, żeby go uwieść z dala od Marysi.

M jak miłość, odcinek 1704: Marysia ośmieszona przez Ewę Kalinowską. Wbije jej szpilę na oczach Artura
M jak miłość. Ewa Kalinowska weźmie się za Artura Rogowskiego. Podpuści Argasińskiego do zemsty na Łukaszu
Najnowsze