M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1708: Magda oficjalnie wróci do Andrzeja! Jeśli on przeżyje na wojnie, Budzyńska zapomni o zdradzie - ZDJĘCIA

2023-01-26 22:22

W 1708 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) przysięgnie, że wróci do Andrzeja (Krystian Wieczorek). Kiedy dowie się o wypadku na Ukrainie, gdzie wśród rannych znajdzie się Budzyński, natychmiast podejmie decyzję o wybaczeniu zdrady. Magda w 1708 odcinku "M jak miłość" zaleje się łzami, weźmie winę wyjazdu Andrzeja na siebie i nie pogodzi się z faktem, że mąż może nie żyć... Załamana Magda wypłacze się Kindze (Katarzyna Cichopek) i to właśnie jej przekaże obietnicę, że wróci do Andrzeja, jeśli on przyjedzie z Ukrainy cały i zdrowy. Zdradzamy szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1708 - poniedziałek, 13.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Magda wróci do Andrzeja! Wahała się, wykręcała od decyzji, mówiła, że nie da rady wybaczyć zdrady, a jednak w obliczu strasznych wydarzeń w 1708 odcinku "M jak miłość", zmieni zdanie i obieca, że jeśli Budzyński wróci z wojny w Ukrainie cały i zdrowy, ona do niego wróci. Wszystko zacznie się od tego, że tylko Kamil (Marcin Bosak) będzie wiedział, gdzie naprawdę przebywa Andrzej. Prawnik tylko jemu zdradzi plany wyjazdu na wojnę, by odszukać rodziców Nadii (Mira Fareniuk). Uzna, że tylko tak zapewni dziecku i Magdzie spokój i będą mogły żyć dalej, wiedząc, czy mama i tata dziecka kiedyś po nią wrócą, czy niestety zginęli na wojnie. 

W 1708 odcinku "M jak miłość" sytuacja w Ukrainie wymknie się spod kontroli

Kamil dostanie telefon, a obcy mężczyzna poinformuje go o wypadku autobusu w Ukrainie, w którym znajdował się Budzyński.

- Ja przeżyłem, ale ten Polak, który pożyczył mi na chwilę komórkę, nie wiem, co się z nim stało... - cytuje portal światseriali.interia.pl, a mężczyzna oznajmi telefonicznie okropne wieści. Gryc aż poblednie i natychmiast doradzi się Piotrka (Marcin Mroczek), co powinni robić, jak ratować przyjaciela. Zduński zadecyduje, że trzeba o wszystkim powiedzieć Magdzie, bo już raz ją oszukali i nie wyszło to dobrze. 

- Myślę, że tym razem... Magda by nam tego nie wybaczyła. Musimy jej o tym powiedzieć! - zauważy Zduński i faktycznie, w 1708 odcinku "M jak miłość" Magda dowie się, że mąż miał wypadek na Ukrainie, zaginął i nie ma z nim kontaktu. 

Magda wypłacze się Kindze w 1708 odcinku "M jak miłość" i obieca, że wróci do Andrzeja

Budzyńska zacznie się zadręczać. Uzna, że to wszystko jej wina, bo to ona naciskała na poznanie losów rodziców Nadii. - To wszystko moja wina! Wiem, że Andrzej zrobił to dla mnie... - będzie szlochać zrozpaczona Magda i właśnie pod wpływem strachu o Andrzeja, szybko zadecyduje, że jeśli tylko mąż wróci, ona z powrotem wejdzie z nim w związek. - Jeżeli Andrzej wróci, to i ja wrócę do niego - przysięgnie Magda. 

Zdradzamy, że Andrzej na pewno przeżyje, wróci do Warszawy, bo Krystian Wieczorek pojawia się na nagraniach do przyszłych odcinków "M jak miłość". Czy Magda dotrzyma danego słowa? Jeśli tak, nastąpi oficjalny powrót małżeństwa Budzyńskich. 

M jak miłość. Magda i Andrzej zostaną rodziną Nadii. Pojawienie się dziecka to nie przypadek!
Najnowsze