M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1708: Wypadek Andrzeja na Ukrainie i zaginięcie Budzyńskiego! Kamil ruszy na poszukiwania - ZDJĘCIA

2023-01-25 22:52

Andrzej (Krystian Wieczorek) zaginie na Ukrainie w 1708 odcinku "M jak miłość"! Tylko Kamil (Marcin Bosak) pozna cel misji Budzyńskiego, a Magda (Anna Mucha) nadal będzie uważała, że mąż wyjechał do Krakowa. Tymczasem prawnik rzuci się w chaos śmiercionośnej wojny w Ukrainie, by dotrzeć do prawdy o rodzicach małej Nadii (Mira Fareniuk). W 1708 odcinku "M jak miłość" Gryc dostanie wstrząsające wieści o wypadku prawnika na Ukrainie i niemal natychmiast ruszy za nim, by wydostać go ze środka wojny. Andrzej nie przeżyje misji?

Zaginięcie Andrzeja na wojnie! W 1708 odcinku "M jak miłość" zdarzy się szokujący wypadek 

Misja Andrzeja na wojnie w Ukrainie wcale nie potoczy się po jego myśli. W 1708 odcinku "M jak miłość" dojdzie do szokujących wydarzeń, a Budzyński zaginie w obcym kraju, zszarganym śmiercią, przemocą i chaosem. Jeszcze przed szokującymi wydarzeniami, zdąży skontaktować się z Magdą, która cały czas będzie myślała, że mąż przebywa w Krakowie i do głowy jej nie przyjdzie, że mógł wyjechać w poszukiwaniu rodziców Nadii. Prawnik podjął taką decyzję w obliczu smutku dziecka i żony, bo właściwie nie wiadomo do końca, czy mama i tata 7-latki żyją, gdzie są i czy uda im się pomóc. 

W 1708 odcinku "M jak miłość" Andrzej powiadomi Magdę, że ojciec Nadii prawdopodobnie trafił do niewoli. Budzyńskiemu uda się porozmawiać z lekarzem, który pracował z ojcem dziewczynki i właśnie on przekaże prawnikowi wieści. Niestety kontakt urwie się również z Andrzejem, bo niedługo po rozmowie z żoną, będzie miał wypadek na Ukrainie!

Kamil dostanie wiadomość o wypadku Budzyńskiego. W 1708 odcinku "M jak miłość" ruszy za Andrzejem na wojnę 

W 1708 odcinku "M jak miłość" to Kamil otrzyma przerażającą wiadomość. Właśnie jemu prawnik powierzy prawdę o misji w Ukrainie i zakaże mówienia o powodach wyjazdu, ani o tym, że w ogóle zapuścił się w otchłań wojny. Kamilem wstrząśnie wiadomość zza granicy, a kiedy dowie się o wypadku Andrzeja, aż poblednie. Usłyszy, że kontakt z Budzyńskim się urwał. Kamil nie będzie w stanie ustalić, gdzie dokładnie przebywa prawnik i co się z nim stało. Właśnie wtedy w 1708 odcinku "M jak miłość" postanowi wyjechać do Ukrainy i szukać Budzyńskiego. Też rzuci się w misję, która może go przerosnąć. 

M jak miłość. Magda i Andrzej poznają ciotkę Nadii. Smutna prawda o śmierci rodziców dziewczynki
Najnowsze