M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1708: Magda zaleje się łzami jak dostanie tragiczne wieści z Ukrainy. Nie będzie wiedziała czy Andrzej żyje!

ZDJĘCIA z "M jak miłość" nie kłamią - Magda (Anna Mucha) w 1708 odcinku znów zaleje się łzami przez Andrzeja (Krystian Wieczorek)! Budzyńska będzie szlochać, bo dostanie fatalne wieści z Ukrainy, a jej mąż zaginie bez śladu. Jakby tego było mało, Magda nie będzie miała pojęcia, gdzie Andrzej tak naprawdę pojechał. Zobacz jak będzie rozpaczała Magda w 1708 odcinku "M jak miłość" w GALERII ZDJĘĆ i sprawdź dlaczego!

"M jak miłość" odcinek 1708 - poniedziałek, 13.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1708 odcinku "M jak miłość" Andrzej zadzwoni jeszcze do Magdy, przynosząc nienajlepsze wieści na temat malej Nadii. Okazuje się, że Budzyńskiemu uda się porozmawiać z ukraińskim lekarzem, który pracował z ojcem przygarniętej Ukrainki. Według jego słów tata Nadii żyje, tylko trafił do niewoli. Czy z tego powodu Magda znów zaleje się łzami? 

Andrzej w "M jak miłość" zaginie bez wieści na Ukrainie

Trudno sobie wyobrazić, aby Magda w 1708 odcinku "M jak miłość" mogła się nie zdenerwować, kiedy mąż przestanie się do niej odzywać. Do tego momentu to on cały czas wydzwaniał, co by się nie działo i to jej zdarzyło się wyłączyć telefon na kilka dni. Kiedy Andrzej raptownie zamilknie Magda zacznie pytać, gdzie on tak naprawdę jest... 

"M jak miłość": Magda znów zapłacze, a Kamil ruszy na ratunek przyjacielowi

Andrzej w 1708 odcinku "M jak miłość" oszuka Magdę, że jest w Krakowie. Tymczasem Kamil (Marcin Bosak) otrzyma z Ukrainy przerażającą wiadomość, że Budzyński miał poważny wypadek, a następnie zaginął! Gryc natychmiast wyruszy na poszukiwania przyjaciela. Czy przed wyjazdem powie Magdzie całą prawdę?

Pewne jest, że Magda w 1708 odcinku "M jak miłość" znów zaleje się łzami, być może jeszcze mocniej, niż wtedy kiedy dowiedziała się o zdradzie męża z Julią (Marta Chodorowska). Jeżeli ojciec Nadii żyje, ona straci córkę. Jeżeli Andrzej zaginie bezpowrotnie w wojennej zawierusze, na zawsze straci Andrzeja, którego tak naprawdę kocha nad życie. 

Nie przegap:  M jak miłość. Szok u Zduńskich. Marysia dostanie zakaz zbliżania się do syna! Tylko Marcin będzie mógł pomóc Pawłowi – ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Paweł przed sądem! Tylko Piotrek będzie w stanie uratować brata przed więzieniem
Najnowsze