M jak miłość

M jak miłość. Szok u Zduńskich. Marysia dostanie zakaz zbliżania się do syna! Tylko Marcin będzie mógł pomóc Pawłowi – ZDJĘCIA, WIDEO

Totalny szok w "M jak miłość"! Najlepsza matka w Polsce, Marysia Rogowska (Małgorzata Pieńkowska) dostanie zakaz zbliżania się do syna! Pomagał jej będzie Marcin (Mikołaj Roznerski), który jako jedyny będzie mógł realnie wspomóc Pawła (Rafał Mroczek), kiedy ten zasiądzie na ławie oskarżonych! O tym, że Zduński będzie miał kłopoty z prawem pisaliśmy jako pierwsi. Pewne jest, że bronił go będzie brat Piotrek (Marcin Mroczek). Ale zakaz zbliżania się matki do syna?! Co to za historia? Poznaj szczegóły wydarzeń z 1722 odcinka serialu i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

M jak miłość. Marysia dostanie w 1722 odcinku zakaz zbliżania się do syna! Marcin uratuje Pawła?

Czegoś takiego w "M jak miłość" jeszcze nigdy nie było. Marysia Rogowska jest dla wielu wzorem idealnej matki Pawła, Piotrka i Basi i trudno sobie wyobrazić, aby zrobiła coś przeciwko swoim dzieciom. Tymczasem wraz ze sprawą w sądzie, podczas której Paweł zostanie oskarżony o przestępstwo, pojawi się w tym wszystkim jego matka, która ze wszystkich sił będzie szukała ratunku. I przy tej okazji wyjdzie na jaw, że Rogowska ma zakaz zbliżania się do własnego dziecka! 

- Kiedy brat wpada w kłopoty, kto przychodzi z pomocą? - zapytał Marcin Mroczek na swoim profilu na Instagramie publikując ZDJĘCIA z planu "M jak miłość". Przy jednym z nich znajduje się szokujący fragment scenariusza z 1722 odcinka serii - zobacz TO w GALERII.  

- Dostałam od syna zakaz zbliżania się... - wyzna Rogowska Chodakowskiemu w 1722 odcinku "M jak miłość". - Marcin, posłuchaj, ja wiem, że to z mojej strony naiwność, ale odchodzę od zmysłów i po prostu liczę na cud. Wciąż mam nadzieję, że uda się uratować Pawła! Powiedz, znalazłeś coś może, cokolwiek?!

Dalej scenariusz "M jak miłość" jest już nie do końca czytelny, ale można się zorientować, że Marcin wpadnie na jakiś trop. Co się stanie z Pawłem? Dlaczego Marysia nie będzie mogła się do niego zbliżać? Czy cała afera będzie miała jakiś związek z dziwnym zakupem działki przez matkę i syna? Niewykluczone jest także, że Paweł pomści krzywdę Basi, która w 1706 odcinku zostanie zgwałcona.

Nie przegap: M jaki miłość. Nowe fakty w sprawie zdrady Andrzeja z Julią wyjdą na jaw? Dosypała mu czegoś do drinka i nigdy ze sobą nie spali 

M jak miłość. Paweł przed sądem! Tylko Piotrek będzie w stanie uratować brata przed więzieniem
Najnowsze