M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1702: Paweł wciągnie Marysię w podstęp z działką w Grabinie! Kupi ziemię za pół darmo - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-01-22 22:17

W 1702 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) obmyśli plan jak odwdzięczyć się France (Dominika Kachlik) za uratowanie mu życia podczas strzelaniny w bistro i wtajemniczy we wszystko tylko Marysię (Małgorzata Pieńkowska). Zduński będzie chciał zrobić prezent żonie - kupić dla Franki działkę w Grabinie, w sąsiedztwie domu Mostowiaków, by tam wybudować ich nowy dom. Ale nie poradzi sobie bez pomocy Marysi, która w 1702 odcinku "M jak miłość" zadziała podstępem. Za co Paweł kupi ziemię w Grabinie, pięknie położoną działkę, której cena niejednego zwaliłaby z nóg? Aż tak Zduńskiemu dobrze idzie w "Rowerowni"? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA oraz ZWIASTUN 1702 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1702 - poniedziałek, 23.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Paweł w 1702 odcinku "M jak miłość" wpadnie na pomysł jak sprawić radość France, spełnić jej marzenie o przeprowadzce do Grabiny, mieszkaniu obok Mostowiaków, bliskich kontakcie z rodziną Zduńskiego, którą pokochała jak własną. Ostatnie tragiczne wydarzenia, walka o życie Franki postrzelonej w bistro przez kochanka Lilki (Monika Mielnicka) uświadomią Pawłowi, że niczego nie mogą odkładać na później. Dlatego w 1702 odcinku "M jak miłość" z pomocą Marysi zacznie szukać działki w Grabinie, którą będzie chciał kupić dla Franki i tam wybudować ich dom. Ale skąd Zduński weźmie na to pieniądze?

Za co Paweł w "M jak miłość" kupi działkę w Grabinie?

Nie tak dawno w "M jak miłość" Franka sprzedała działkę w Bukowinie, którą zapisał jej w spadku dziadek. Za te pieniądze kupiła mieszkanie dla Basi (Gabriela Raczyńska), obok mieszkania, które dzieli z Pawłem. I w zasadzie Zduńskim już nic nie zostało. Paweł w "Rowerowni" nie zarabia kokosów, Franka jako menadżerka w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) "Nasz Zielony Sad" też nie ma imponującej pensji. Mimo kłopotów finansowych w 1702 odcinku "M jak miłość" Paweł zdecyduje się na zakup ziemi w Grabinie. Ale bez Marysi mu się to nie uda.

Marysia w 1702 odcinku "M jak miłość" znajdzie działkę dla Pawła i Franki

To Rogowska w 1702 odcinku "M jak miłość" znajdzie dla Pawła i Franki wymarzoną działkę pod budowę domu. Za plecami synowej dogada się w tej sprawie z synem. - Widziałeś to zdjęcie, które ci przesłałam? - Marysia będzie chciała jak najszybciej zrealizować plany Pawła póki właściciel nie podniesie jeszcze ceny. - Tak mamo, super, dziękuję...

- No to co, przyjedziecie ją obejrzeć?

- We dwójkę raczej nie, bo chcę, żeby to była niespodzianka dla Franki. Mam do ciebie prośbę, możesz tam podejść, zapytać o cenę i zrobić jeszcze kilka dodatkowych zdjęć?

Paweł i Franka w "M jak miłość" kupią działkę i zbudują dom w sąsiedztwie siedliska Magdy!

- Ale oczywiście, nie ma problemu - zapewni Rogowska i nieco później w 1702 odcinku "M jak miłość" zawiadomi Pawła, że działka jest na wyciągnięcie ręki. Trzeba tylko dogadać się ze sprzedającym właścicielem w sprawie ceny. - Ta działka jest po prostu świetna. Fantastyczne położenie, niedaleko siedlisko.

- Jutro podjadę ją zobaczyć. Dziękuję. Nie odwdzięczę się France, ale to zawsze było jej marzenie - odpowie Paweł. - To jest świetny pomysł i myślę, że wspaniały prezent... - pochwali syna Marysia, która w 1702 odcinku "M jak miłość" postanowi działać, żeby Paweł i Franka mogli jak najszybciej rozpocząć budowę domu w Grabinie. Nie tylko Rogowska, ale także babcia Barbara (Teresa Lipowska) postarają się o to, żeby Zduński kupił ziemię za pół darmo. To będzie niezły przekręt? Nie do końca, seniorka rodu Mostowiaków wkrótce w "M jak miłość" wpłynie na właściciela działki, żeby drastycznie obniżył cenę. 

M jak miłość. Franka i Paweł wybudują dom w Grabinie. Po postrzale Zduńska nie odzyska sprawności?
Najnowsze