M jak miłość

M jaki miłość. Nowe fakty w sprawie zdrady Andrzeja z Julią wyjdą na jaw? Dosypała mu czegoś do drinka i nigdy ze sobą nie spali

Największa afera "M jak miłość" nadal nie została wyjaśniona. Fani żądają odpowiedzi na pytanie, czy Andrzej (Krystian Wieczorek) istotnie spał z Julią (Marta Chodorowska) i kochanka była z nim w ciąży, czy ukartowała wszystko od samego początku. I choć małżeństwo Budzyńskich zdaje się zbierać po strasznym kryzysie dzięki małej Nadii (Mira Fareniuk), widzowie nie chcą patrzeć na to, jak Andrzej "nosi Julii zakupy". Czy sprawa seks skandalu na konferencji we Wrocławiu w zostanie wyjaśniona? Czy dowiemy się prawdy, że na Julia dosypała Andrzejowi czegoś do drinka i zaciągnęła do łóżka, w którym on jedynie spał nieprzytomny? Wkrótce w "M jak miłość" wyjdą na jaw nowe fakty!

M jak miłość. Nowe fakty i spisku Julii wyjdą na jaw? Dosypała Andrzejowi czegoś do drinka?

Fani "M jak miłość" do dziś nie mogą darować twórcom wydarzeń z 1653 odcinka "M jak miłość". Wtedy to na konferencji we Wrocławiu Andrzej wypił zdecydowanie za dużo w towarzystwie Julii. Malicka przy tej okazji wypłakała mu się na niedobrego męża, który żąda rozwodu. Wszystko skończyło się pocałunkiem w hotelowym barze, a następnie ciężko pijany mąż Magdy (Anna Mucha) odniósł koleżance do pokoju torebkę, a w 1654 odcinku serialu obudził się u jej boku nago. Efekty wszyscy znamy - ciąża, poronienie, straszny dramat Magdy. Czy ta afera zostanie kiedyś wyjaśniona? 

Julia w "M jak miłość" dosypała Andrzejowi czegoś do drinka?

O tym, że dziecko Julii w "M jak miłość" może nie być efektem tej nocy, bo Andrzej był w stanie co najwyżej paść nieprzytomny pisaliśmy jako pierwsi. Malicka pokazywała Budzyńskiemu badania DNA płodu, które wskazywały jego ojcostwo, ale to również mogła być fałszywka. Najgorsze, zdaniem fanów jest to, że do dziś ta afera nie została wyjaśniona! Magda cierpi, bo została zdradzona i tylko mała Nadia jest w stanie uratować małżeństwo Budzyńskich. A gdyby tak wyszło na jaw, że Julia po prostu dosypała czegoś Andrzejowi do drinka i ukartowała rzekomą upojną noc? Wierni widzowie serialu oczekują wyjaśnienia!

- Niech wyjdzie na jaw, ze pani mecenas czegoś dosypała Andrzejowi i niech on przestanie do niej latać z zakupami

- Zepsuli jedną z dwóch najlepszych par. Teraz biorą się za fizjo i eks żonę doktorka. Żenujące wątki. 

- Madzia, jest cudowna, musi na "nowo " pokochać Andrzeja, płaczę, jak są osobno (niech ta cholerna zdrada i dziecko, okażą się nie prawdą !) ? ?

- Magda z Andrzej muszą być razem z Nadią trzymam kciuki ?❤️

- ?❤️?❤️?❤️Magda i Andrzej to wspaniała Para i życzę Im powrotu do Wspólnej Serialowej Pary i Rodzinki!!!

- Co musi zrobić jeszcze Andrzej żeby Magda mu wybaczyła? Naprawdę czekam aż ich miłość znowu zabłyśnie i będzie tak jak dawniej... ?❤️

Na razie pewne już jest, że mecenas Malicka w "M jak miłość" jest kobietą szaloną, co wychodzi z każdym odcinkiem coraz bardziej na jaw. Po stracie dziecka nie może "pozbierać się" i wraz z Sylwią (Hanna Turnau) wymagają od Andrzeja opieki nad rzekomą kochanką. Czy wyjdzie na jaw spisek Julii i Budzyńscy uwolnią się od niej raz na zawsze dowiemy się śledząc wątek w kolejnych odcinkach serii. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1702: Paweł wciągnie Marysię w podstęp z działką w Grabinie! Kupi ziemię za pół darmo - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze