M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1696: Iza zostawi Marcina i dzieci. Podczas pożegnania Szymek zapyta mamę jak tak może - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-12-15 20:08

W 1696 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) dokona wyboru ostatecznego między rodziną i pracą w redakcji "Głosu Gródka"! Całe lato spędzi poza domem, oddali się od Marcina (Mikołaj Roznerski) i dzieci, a kiedy nadejdzie czas wyjazdu Chodakowskich na wakacje Iza zostawi męża, syna Szymka (Staś Szczypiński) i córkę Maję (Laura Jankowska). Jakby tego było mało w 1696 odcinku "M jak miłość" pokłóci się z Marcinem o to, co ją łączy z asystentem Radkiem (Philippe Tłokiński). Niczym wyrodna matka zapowie Szymkowi, że nie może zostawić pracy. Wtedy z ust 7-latka padnie pytanie jak mama może im to robić. Co będzie dalej z Chodakowskimi? Zobacz ZDJĘCIA i WIDEO z tych scen z "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1696 - poniedziałek, 2.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Rodzina Izy i Marcina rozpadnie się w 1696 odcinku "M jak miłość"? Od dłuższego czasu się zanosiło na to, bo rozłąka zdecydowanie nie służy Chodakowskim i odbije się na dzieciach. Z chwilą gdy Iza objęła stanowisko szefowej "Głosu Gródka", została naczelną lokalnej gazety i przeprowadziła się na prowincję, dla Marcina stało się jasne, że na niego spadnie ciężar opieki nad Szymkiem i Mają.

Niestety kryzys u Chodakowskich w 1696 odcinku "M jak miłość" pogłębi się jeszcze bardziej. Wyrozumiały Marcin straci cierpliwość do żony, kiedy zobaczy Izę w objęciach Radka. Zobaczy jak ukochana świetnie się bawi z asystentem, który wyraźnie będzie miał do niej słabość. Wścieknie się jeszcze bardziej gdy Iza wspomni, że nie może teraz wrócić z nim do Warszawy do dzieci, bo potrzebuje czasu. 

Marcin w 1696 odcinku "M jak miłość" wygarnie Izie co myśli o jej pracy w Gródku i Radku

- Na co potrzebujesz więcej czasu? Żeby ćwiczyć układy taneczne z Radkiem?! Nie ma cię przez całe lato w domu! Przełożyliśmy nasz wyjazd wakacyjny ze względu na ciebie! Odkąd tu pracujesz to jest ciągle to samo. Musisz coś wybrać, musisz zrobić korektę, musisz się spotkać...

- Tak, bo na tym polega moja praca! - krzyknie oburzona Iza, od której w 1696 odcinku "M jak miłość" odwrócą się nawet dzieci. Szymek i Maja będą mieli za złe matce, że ich zaniedbuje, że woli pracę od wspólnych wakacji nad morzem, które tak długo planowali. Ze względu na dzieci Marcin postawi sprawy jasno. - Jutro rano musimy wyjechać. Ty zrobisz jak będziesz chciała...

Szymek w 1696 odcinku "M jak miłość" zapyta Izę dlaczego ich zostawia

Wreszcie w 1696 odcinku "M jak miłość" Iza przekaże Szymkowi i Mai, że muszą jechać na wakacje bez niej. - Mama nie może zostawić redakcji i pracowników...

- A nas możesz zostawić, mamo? - zapyta zawiedziony syn Chodakowskich. 7-letni Szymek dużo już rozumie i bardzo cierpi z powodu rozpadu rodziny.

Niestety Iza w 1696 odcinku "M jak miłość" nie będzie dostrzegała powagi sytuacji. - Iza stara się robić dobrą minę do złej gry. Zatraciła się w pracy. Próbuje wykorzystać tę chwilę. Ma szansę się wykazać. Nie potrafi odpuścić. I to jest ten problem... Oczywiście Iza ma poczucie winy. Odbywa się to kosztem rodziny. Ta sytuacja przerasta ją - powiedziała Adriana Kalska w "Kulisach serialu M jak miłość".

Radek w kolejnych odcinkach "M jak miłość" stanie się dla Izy kimś więcej niż asystentem, kolegą z pracy, który odciąży ją w wielu obowiązkach w redakcji. - Iza traktuje Radka tylko jak kolegę. Natomiast ona wpadła mu w oko. Iza zdaje sobie sprawę z tego, że Marcin traci cierpliwość. Ma też powody ku temu. Czas leci, oni oddalają się od siebie. Nie wiadomo jak to się wszystko potoczy - zapowiedziała  Kalska. Aż w "M jak miłość" dojdzie do zdrady Izy!

Iza zdradzi Marcina z przebiegłym Radkiem. Przez kochanka straci nie tylko męża, ale i dzieci
Najnowsze