M jak miłość

M jak miłość. Nie będzie rozwodu Magdy i Andrzeja. U Budzyńskich pojawi się dziecko, którego nikt się nie spodziewa - ZDJĘCIA

2022-12-07 20:33

Na planie "M jak miłość" Krystian Wieczorek ujawnił co dalej będzie z Magdą (Anna Mucha) i Andrzejem! Relacje zza kulis serialu wskazują, że rozwód Budzyńskich nie dojdzie do skutku. Co więcej, wiele wskazuje na to, że Magda i Andrzej wrócą do siebie niedługo po tym jak Julia (Marta Chodorowska) straci dziecko. Ale w wątku tych bohaterów nie zabraknie niespodzianek. Pojawi się także dziecko, kilkuletnia dziewczynka, która będzie nową bohaterką "M jak miłość" i może jeszcze bardziej wszystko skomplikować w życiu Budzyńskich. Zobacz ZDJĘCIA z "M jak miłość" i sprawdź, co już wiadomo.

Magda i Andrzej w "M jak miłość" wrócą do siebie. Rozwód Budzyńskich nie dojdzie do skutku!

Nie będzie w "M jak miłość" rozwodu Magdy i Andrzeja. I wcale nie dlatego, że Budzyński nie zgodzi się na definitywnie zakończenia małżeństwa i będzie walczył o ukochana, póki jej nie odzyska. Zbieg dramatycznych zdarzeń sprawi, że dziecko Andrzeja i Julii umrze. Po śmierci ich nienarodzonej córki Magdzie łatwiej będzie wybaczyć mężowi zdradę. Choć nie nastąpi to od razu, bo kolejne odcinki "M jak miłość" pod koniec grudnia i w styczniu 2023 roku potwierdzają, że scenarzyści nie chcą tak szybko zakończyć tego wątku w serialu.

Co będzie z Magdą i Andrzejem w "M jak miłość"?

Na planie "M jak miłość" Magda i Andrzej znów są jednak razem. Krystian Wieczorek na swoim profilu na Instagramie umieścił krótki filmik zza kulis z Anną Muchą, który przedstawia sceny z jednego z nowych odcinków "M jak miłość", który zobaczymy najwcześniej wiosną przyszłego roku. Jeszcze zbyt wcześnie, by Wieczorek mógł ujawnić co czeka dalej Magdę i Andrzeja, ale jedno jest pewne, że się nie rozwiodą.

Nowe dziecko w życiu Magdy i Andrzeja Budzyńskich w "M jak miłość"?

Co więcej wkrótce w "M jak miłość" w życiu Budzyńskich pojawi się mała dziewczynka, wiekiem przypominająca córkę Kamila (Marcin Bosak). Kim ona będzie? Jak nowa mała bohaterka wpłynie na dalsze losy Magdy i Andrzeja? Tego nie wiadomo, ale po tym co scenarzyści ostatnio wymyślili dla tej pary - zupełnie niewiarygodna zdrada Andrzeja z Julią, ciąża Malickiej, a także śmierć dziecka, które umrze na krótko przed porodem, można chyba się spodziewać absolutnie wszystkiego.

M jak miłość. Dziecko Julii i Andrzeja umrze. Tak będą opłakiwali śmierć córki
M jak miłość odcinek 1691 ZWIASTUN. Andrzej na imprezie Magdy ogłosi zdumiewające wieści. Będzie rozwód?
Najnowsze