M jak miłość

M jak miłość. Nie będzie rozwodu Magdy i Andrzeja. U Budzyńskich pojawi się dziecko, którego nikt się nie spodziewa - ZDJĘCIA

2022-12-07 20:33

Na planie "M jak miłość" Krystian Wieczorek ujawnił co dalej będzie z Magdą (Anna Mucha) i Andrzejem! Relacje zza kulis serialu wskazują, że rozwód Budzyńskich nie dojdzie do skutku. Co więcej, wiele wskazuje na to, że Magda i Andrzej wrócą do siebie niedługo po tym jak Julia (Marta Chodorowska) straci dziecko. Ale w wątku tych bohaterów nie zabraknie niespodzianek. Pojawi się także dziecko, kilkuletnia dziewczynka, która będzie nową bohaterką "M jak miłość" i może jeszcze bardziej wszystko skomplikować w życiu Budzyńskich. Zobacz ZDJĘCIA z "M jak miłość" i sprawdź, co już wiadomo.

Magda i Andrzej w "M jak miłość" wrócą do siebie. Rozwód Budzyńskich nie dojdzie do skutku!

Nie będzie w "M jak miłość" rozwodu Magdy i Andrzeja. I wcale nie dlatego, że Budzyński nie zgodzi się na definitywnie zakończenia małżeństwa i będzie walczył o ukochana, póki jej nie odzyska. Zbieg dramatycznych zdarzeń sprawi, że dziecko Andrzeja i Julii umrze. Po śmierci ich nienarodzonej córki Magdzie łatwiej będzie wybaczyć mężowi zdradę. Choć nie nastąpi to od razu, bo kolejne odcinki "M jak miłość" pod koniec grudnia i w styczniu 2023 roku potwierdzają, że scenarzyści nie chcą tak szybko zakończyć tego wątku w serialu.

Co będzie z Magdą i Andrzejem w "M jak miłość"?

Na planie "M jak miłość" Magda i Andrzej znów są jednak razem. Krystian Wieczorek na swoim profilu na Instagramie umieścił krótki filmik zza kulis z Anną Muchą, który przedstawia sceny z jednego z nowych odcinków "M jak miłość", który zobaczymy najwcześniej wiosną przyszłego roku. Jeszcze zbyt wcześnie, by Wieczorek mógł ujawnić co czeka dalej Magdę i Andrzeja, ale jedno jest pewne, że się nie rozwiodą.

Nowe dziecko w życiu Magdy i Andrzeja Budzyńskich w "M jak miłość"?

Co więcej wkrótce w "M jak miłość" w życiu Budzyńskich pojawi się mała dziewczynka, wiekiem przypominająca córkę Kamila (Marcin Bosak). Kim ona będzie? Jak nowa mała bohaterka wpłynie na dalsze losy Magdy i Andrzeja? Tego nie wiadomo, ale po tym co scenarzyści ostatnio wymyślili dla tej pary - zupełnie niewiarygodna zdrada Andrzeja z Julią, ciąża Malickiej, a także śmierć dziecka, które umrze na krótko przed porodem, można chyba się spodziewać absolutnie wszystkiego.

M jak miłość. Dziecko Julii i Andrzeja umrze. Tak będą opłakiwali śmierć córki
M jak miłość odcinek 1691 ZWIASTUN. Andrzej na imprezie Magdy ogłosi zdumiewające wieści. Będzie rozwód?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany