M jak miłość

M jak miłość. Julia po stracie dziecka Andrzeja dopadnie Magdę w siedlisku. Obwini ją o całą tragedię? - ZDJĘCIA

2022-12-02 8:52

Julia (Marta Chodorowska) z "M jak miłość" ledwo przeżyje stratę dziecka Andrzeja (Krystian Wieczorek). Śmierć nienarodzonej córki Julii i Budzyńskiego w 1695 odcinku "M jak miłość" podczas dramatycznego porodu w szpitalu doprowadzi Malicką na skraj wytrzymałości psychicznej. To już pewne, że Julia nie umrze, ale będzie z nią bardzo źle. Udręczona, zrozpaczona kochanka Andrzeja niedługo potem, w 1705 odcinku "M jak miłość", zjawi się w siedlisku Magdy (Anna Mucha) gdzie dojdzie do wstrząsającej konfrontacji. Podczas spotkania Julia zarzuci Magdzie, że to z jej winy dziecko zmarło? Zobacz ZDJĘCIA z tych scen zza kulis serialu.

Spotkanie Magdy i Julii po stracie dziecka w siedlisku w 1705 odcinku "M jak miłość"

Śmierć dziecka Julii i Andrzeja w 1695 odcinku "M jak miłość" będzie ziszczeniem największych koszmarów Malickiej. Po napadzie w parku przez brutalnego złodzieja, nieprzytomna Julia trafi do szpitala i od początku będzie drżała ze strachu o życie córeczki. Wstępne badania wykażą, że jej i nienarodzonemu dziecku nie grozi niebezpieczeństwo. Lekarz uprzedzi ją jednak, że dla własnego dobra na dwa miesiące przed porodem powinna zostać w szpitalu aż do narodzin córki.

Po kilku dniach, w 1695 odcinku "M jak miłość", stan Julii nagle się pogorszy - dziecko umrze podczas porodu, a ona sama dostanie krwotoku i będzie walczyła o życie. Andrzej usłyszy od lekarza, że decydujące będą najbliższe godziny. Co prawda Julia przeżyje, ale po poronieniu psychicznie nie dojdzie do siebie przez dłuższy czas. 

Zdjęcia z planu "M jak miłość", relacje zza kulis 1705 odcinka "M jak miłość", które już na początku września Anna Mucha udostępniła na swoim Instagramie, wskazują, że nawet po wyjściu ze szpitala Julia nie otrząśnie się po stracie dziecka. Co więcej, choć dotąd unikała spotkań z Magdą, nie chciała stawać twarzą w twarz z żoną Andrzeja po ich nieszczęsnej konfrontacji w windzie, kiedy pokazała się rywalce z ciążowym brzuchem, to teraz sama pojedzie do siedliska w Grabinie.

Magda w 1705 odcinku "M jak miłość" będzie współczuła Julii straty dziecka

Po co w 1705 odcinku "M jak miłość" zdruzgotana, nadal osłabiona Julia odwiedzi Magdę? Kulisy ich spotkania, które na ekranie zobaczymy dopiero w styczniu 2023 roku, na razie pozostają tajemnicą. Na pewno Magda powie kochance Andrzeja jak bardzo jej współczuje, ale reakcja Julii na te słowa może być bardziej zdecydowana, niż wszyscy podejrzewają.

Tak wynika ze zdjęć z planu 1705 odcinka "M jak miłość", na których Marta Chodorowska wygląda jakby atakowała Annę Muchę. Wydaje się więc, że Julia obwini Magdę o tragedię jaka ją spotkała, o śmierć dziecka, o to, że przez nią Andrzej nie interesował się ani nią, ani ciążą. Ale wszystko wyjaśni się już niebawem.

W GALERII ZDJĘĆ z planu 1705 odcinka "M jak miłość" zobaczycie także fragmenty scenariusza i rozmowę Magdy z Julią po śmierci dziecka >>>

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
Najnowsze