M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1692: Brutalny napad na Julię odciągnie Andrzeja od Magdy. Takich scen z ciężarną Malicką jeszcze nie było – ZDJĘCIA

W 1692 odcinku "M jak miłość" zobaczymy brutalny napad na ciężarną Julię (Marta Chodorowska). Malicka wybierze się samotnie do parku, gdzie bandyta zaatakuje ją i wyrwie torebkę, a ponieważ będzie walczyła o dobytek, zostanie poturbowana i straci przytomność. Takich scen w wykonaniu Julii jeszcze nie było! Szarpanina z bandytą eleganckiej pani mecenas skończy się tragedią - Julia straci przytomność i karetką na sygnale trafi do szpitala. Ponieważ złodziej w 1692 odcinku "M jak miłość" ukradnie portfel z dokumentami policja będzie próbowała ustalić, kim w ogóle jest poszkodowana. Zobacz dramatyczny napad na Julię w GALERII ZDJĘĆ! Jest tak źle, że aż żal się robi!

"M jak miłość" odcinek 1692 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1692 odcinku "M jak miłość" ciężarna Julia wybierze się na samotny spacer do parku. W słoneczny dzień trudno podejrzewać niebezpieczeństwo, więc nie będzie się spodziewała, że nagle zaatakuje ją agresywny bandyta i wyrwie jej torebkę. Malicka odruchowo zacznie walczyć o dobytek i to się skończy tragicznie! W wyniku szarpaniny Julia stoczy się po wysokiej skarbie i straci przytomność. Co się stanie z dzieckiem?

Na miejsce napadu w 1692 odcinku "M jak miłość" zostanie wezwana policja i karetka. Kiedy nieprzytomna Julia będzie czekała na transport do szpitala policja będzie próbowała ustalić, kim jest poszkodowana. Takich scen, w których będzie nam autentycznie żal ciężarnej Malickiej jeszcze nie było! Jak to się skończy?

Julia w 1692 odcinku "M jak miłość" trafi na OIOM, gdzie szybko pojawi się też Andrzej (Krystian Wieczorek). Policja ustali tożsamość prawniczki dzięki Sylwii. - Mamy tutaj nieprzytomną kobietę w ciąży, przy której znaleźliśmy ten numer telefonu - zamelduje policjant, kiedy uda mu się połączyć z przyjaciółką Malickiej. 

Sylwia w 1692 odcinku "M jak miłość" poinformuje Andrzeja, że Julia znalazła się w szpitalu i on natychmiast tam pobiegnie. I choć Malicka przeżyje dramatyczną walkę o życie, a lekarze orzekną wstrząśnienie mózgu, ani jej ani, dziecko nic nie będzie zagrażać. Czy dzięki tej tragedii Julia może zdobyć to, na czym najbardziej jej zależy - nie tylko obecność, ale i troskę Budzyńskiego.  

Zobacz też: M jak miłość. Jakub umrze na rękach Marcina? Tej sceny długo nie zapomnimy - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze