M jak miłość

M jak miłość. Jakub umrze na rękach Marcina? Tej sceny długo nie zapomnimy - ZDJĘCIA, WIDEO

Tragedia w "M jak miłość"! Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) umrze na rękach swojego wspólnika Marcina (Mikołaj Roznerski)?! Tak to wygląda w najnowszych "Kulisach M jak miłość". W jednym z nowych odcinków Chodakowski pochwali Kubę, że dobrze wygląda i już w sekundę później będzie musiał łapać przyjaciela, który osunie się bez przytomności na ziemię. Niezwykle dramatyczna scena zapewne przejdzie do historii "M jak miłość" - czy chory na białaczkę Jakub umrze na rękach przyjaciela? Zobacz te dramatyczne sceny na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ!

Jakub w "M jak miłość" umrze na rękach Marcina? Zobacz tę tragedię w GALERII ZDJĘĆ!

W nowych odcinkach "M jak miłość" Jakub zacznie umierać. Z miłości do Kasi detektyw będzie się starał trzymać dzielnie i nie martwić nikogo tym, jak naprawdę fatalnie się czuje. Niestety, podstępna białaczka nie odpuści i jego stan znacznie się pogorszy. Dojdzie nawet do dramatycznej sceny, w której Karski straci przytomność w ułamku sekundy po tym, jak zapewni Marcina, że czuje się świetnie! Czy detektyw Karski umrze na rękach przyjaciela?

Marcin pojawi się w "M jak miłość" u Jakuba i kiedy blady jak ściana przyjaciel otworzy mu drzwi, postanowi dodać mu uśmiechem i ciepłym słowem otuchy.  

- Dobrze wyglądasz - powie Marcin Jakubowi na powitanie. 

- Tak też się czuję - uśmiechnie się Jakub. 

I już w ułamku sekundy później w "M jak miłość" Jakub straci przytomność! Marcin złapie przyjaciela, który bez sił osunie się na ziemię. Czy tak będzie wyglądał koniec Jakuba Karskiego?

Zdradzamy: scena z Marcinem i Jakubem ma szansę przejść do historii, ale na szczęście będzie tylko zwiastunem szybko pogarszającego się stanu zdrowia narzeczonego Kasi (Paulina Lasota). Na szczęście właśnie z miłości do niej Karski przestanie udawać zdrowego i w szpitalu podejmie dramatyczną walkę o życie. Czy eksperymentalna, ryzykowna terapia okaże się cudem

Sprawdź się: QUIZ. Najgorsze wypadki w polskich serialach. Pamiętasz je wszystkie? Mistrz rozpozna 7!

M jak miłość. Umierający Jakub dla Kasi podejmie ryzykowne leczenie. Tylko cud może uratować Karskiego przed śmiercią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany