M jak miłość

M jak miłość. Jakub umrze na rękach Marcina? Tej sceny długo nie zapomnimy - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-11-29 21:32

Tragedia w "M jak miłość"! Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) umrze na rękach swojego wspólnika Marcina (Mikołaj Roznerski)?! Tak to wygląda w najnowszych "Kulisach M jak miłość". W jednym z nowych odcinków Chodakowski pochwali Kubę, że dobrze wygląda i już w sekundę później będzie musiał łapać przyjaciela, który osunie się bez przytomności na ziemię. Niezwykle dramatyczna scena zapewne przejdzie do historii "M jak miłość" - czy chory na białaczkę Jakub umrze na rękach przyjaciela? Zobacz te dramatyczne sceny na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ!

Jakub w "M jak miłość" umrze na rękach Marcina? Zobacz tę tragedię w GALERII ZDJĘĆ!

W nowych odcinkach "M jak miłość" Jakub zacznie umierać. Z miłości do Kasi detektyw będzie się starał trzymać dzielnie i nie martwić nikogo tym, jak naprawdę fatalnie się czuje. Niestety, podstępna białaczka nie odpuści i jego stan znacznie się pogorszy. Dojdzie nawet do dramatycznej sceny, w której Karski straci przytomność w ułamku sekundy po tym, jak zapewni Marcina, że czuje się świetnie! Czy detektyw Karski umrze na rękach przyjaciela?

Marcin pojawi się w "M jak miłość" u Jakuba i kiedy blady jak ściana przyjaciel otworzy mu drzwi, postanowi dodać mu uśmiechem i ciepłym słowem otuchy.  

- Dobrze wyglądasz - powie Marcin Jakubowi na powitanie. 

- Tak też się czuję - uśmiechnie się Jakub. 

I już w ułamku sekundy później w "M jak miłość" Jakub straci przytomność! Marcin złapie przyjaciela, który bez sił osunie się na ziemię. Czy tak będzie wyglądał koniec Jakuba Karskiego?

Zdradzamy: scena z Marcinem i Jakubem ma szansę przejść do historii, ale na szczęście będzie tylko zwiastunem szybko pogarszającego się stanu zdrowia narzeczonego Kasi (Paulina Lasota). Na szczęście właśnie z miłości do niej Karski przestanie udawać zdrowego i w szpitalu podejmie dramatyczną walkę o życie. Czy eksperymentalna, ryzykowna terapia okaże się cudem

Sprawdź się: QUIZ. Najgorsze wypadki w polskich serialach. Pamiętasz je wszystkie? Mistrz rozpozna 7!

M jak miłość. Umierający Jakub dla Kasi podejmie ryzykowne leczenie. Tylko cud może uratować Karskiego przed śmiercią
Najnowsze