M jak miłość

M jak miłość. Umierający Jakub dla Kasi podejmie ryzykowne leczenie. Uwierzy nawet w cud - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-11-29 13:00

Jakub w "M jak miłość" zacznie umierać. Na naszych oczach i coraz bardziej załamanej Kasi (Paulina Lasota), Karski (Krzysztof Kwiatkowski) będzie tracić przytomność i lekarze nie będą ukrywać, że nadzieja również znika. Jednak Jakub tak mocno kocha Kasię, że dla niej postanowi walczyć i podejmie nawet ryzykowną, eksperymentalną terapię! Detektyw Karski zacznie wierzyć w cud, wszystko dla ukochanej Kasi, która nie odstąpi go nawet na krok... Sprawdź, co zdradzają gwiazdy w "Kulisach M jak miłość" i zobacz TO na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość". Umierający Jakub będzie walczył do ostatniej sekundy! Wszystko z miłości do Kasi - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!  

W "M jak miłość" nieuchronnie nadciąga tragedia Jakuba i Kasi. Karski będzie się starał dla ukochanej wyglądać na zdrowego, ale podstępny rak nie pozwoli mu na to. Detektyw będzie tracił przytomność w najmniej oczekiwanych momentach, aż w końcu jedyne miejsce w jakim będzie w stanie funkcjonować, to szpitalne łóżko. Ale wygląda na to, że miłość bęzie trzymała Jakuba przy życiu do ostatniej sekundy! Czy ryzykowna terapia uratuje mu życie?  

- Takie graniczne doświadczenia zmieniają życie człowieka o 180 stopni - wyjaśnia Krzysztof Kwiatkowski w "Kulisach M jak miłość". - W życiu Jakub właśnie dochodzi do takich przewartościowań i zdaje sobie z tego sprawę. co jest tak naprawdę w życiu ważne. Jakub podejmuje decyzję, że będzie walczył! Dla niego całym światem, całym życiem jest Kasia i tego nie odpuści! - zdradza Kwiatkowski.  

Kiedy Jakub w "M jak miłość" dostanie wysokiej gorączki i zacznie tracić przytomność, prowadzący go lekarz postawi sprawę jasno:  - Powinien pan jak najszybciej wrócić do szpitala! Odwiezie go tam Kasia, która nie odstąpi ukochanego nawet na krok! 

- Stan Jakuba jest naprawdę krytyczny - zdradza Paulina Lasota w "Kulisach M jak miłość". - Kasia cały czas przy nim czuwa. Niestety, nie ma poprawy. Zaczyna ją to przerastać... Ale Kasia musi być silna i pokazuje Jakubowi tylko to, że jest dobrej myśli. 

- Proszę nie tracić nadziei... - powie Kasi lekarz w "M jak miłość". 

- Kiedy już wszystkie metody racjonalne, naukowe zawodzą, to tak naprawdę można liczyć tylko na cud. Cuda się zdarzają - zdradza Lasota w "Kulisach M jak miłość". . 

Później widzimy jak Kasia w "M jak miłość" modli się o życie Jakuba w szpitalnej kaplicy. I wtedy cud nastąpi, bo lekarz zaproponuje ryzykowną, eksperymentalną terapię, która jako jedyna może uratować Karskiemu życie!

- Ta terapia obarczona jest sporym ryzykiem. Skutki uboczne... - wyjaśni Kasi doktor w "M jak miłość". 

- Wiem - przerwie doktorowi Kasia. - Musicie go uratować!

Jakub w "M jak miłość" również podejmie ryzyko z miłości do Kasi. Czy uda się uratować dobrego chłopaka, który z miłości do Kasi będzie walczył do ostatniej sekundy?  

Nie przegap: Szokująca metamorfoza Tadeusza z M jak miłość! Bartłomiej Nowosielski tak schudł, że będzie nie do poznania w serialu? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Umierający Jakub dla Kasi podejmie ryzykowne leczenie. Tylko cud może uratować Karskiego przed śmiercią
Najnowsze