M jak miłość

M jak miłość. Umierający Jakub dla Kasi podejmie ryzykowne leczenie. Uwierzy nawet w cud - ZDJĘCIA, WIDEO

Jakub w "M jak miłość" zacznie umierać. Na naszych oczach i coraz bardziej załamanej Kasi (Paulina Lasota), Karski (Krzysztof Kwiatkowski) będzie tracić przytomność i lekarze nie będą ukrywać, że nadzieja również znika. Jednak Jakub tak mocno kocha Kasię, że dla niej postanowi walczyć i podejmie nawet ryzykowną, eksperymentalną terapię! Detektyw Karski zacznie wierzyć w cud, wszystko dla ukochanej Kasi, która nie odstąpi go nawet na krok... Sprawdź, co zdradzają gwiazdy w "Kulisach M jak miłość" i zobacz TO na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość". Umierający Jakub będzie walczył do ostatniej sekundy! Wszystko z miłości do Kasi - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!  

W "M jak miłość" nieuchronnie nadciąga tragedia Jakuba i Kasi. Karski będzie się starał dla ukochanej wyglądać na zdrowego, ale podstępny rak nie pozwoli mu na to. Detektyw będzie tracił przytomność w najmniej oczekiwanych momentach, aż w końcu jedyne miejsce w jakim będzie w stanie funkcjonować, to szpitalne łóżko. Ale wygląda na to, że miłość bęzie trzymała Jakuba przy życiu do ostatniej sekundy! Czy ryzykowna terapia uratuje mu życie?  

- Takie graniczne doświadczenia zmieniają życie człowieka o 180 stopni - wyjaśnia Krzysztof Kwiatkowski w "Kulisach M jak miłość". - W życiu Jakub właśnie dochodzi do takich przewartościowań i zdaje sobie z tego sprawę. co jest tak naprawdę w życiu ważne. Jakub podejmuje decyzję, że będzie walczył! Dla niego całym światem, całym życiem jest Kasia i tego nie odpuści! - zdradza Kwiatkowski.  

Kiedy Jakub w "M jak miłość" dostanie wysokiej gorączki i zacznie tracić przytomność, prowadzący go lekarz postawi sprawę jasno:  - Powinien pan jak najszybciej wrócić do szpitala! Odwiezie go tam Kasia, która nie odstąpi ukochanego nawet na krok! 

- Stan Jakuba jest naprawdę krytyczny - zdradza Paulina Lasota w "Kulisach M jak miłość". - Kasia cały czas przy nim czuwa. Niestety, nie ma poprawy. Zaczyna ją to przerastać... Ale Kasia musi być silna i pokazuje Jakubowi tylko to, że jest dobrej myśli. 

- Proszę nie tracić nadziei... - powie Kasi lekarz w "M jak miłość". 

- Kiedy już wszystkie metody racjonalne, naukowe zawodzą, to tak naprawdę można liczyć tylko na cud. Cuda się zdarzają - zdradza Lasota w "Kulisach M jak miłość". . 

Później widzimy jak Kasia w "M jak miłość" modli się o życie Jakuba w szpitalnej kaplicy. I wtedy cud nastąpi, bo lekarz zaproponuje ryzykowną, eksperymentalną terapię, która jako jedyna może uratować Karskiemu życie!

- Ta terapia obarczona jest sporym ryzykiem. Skutki uboczne... - wyjaśni Kasi doktor w "M jak miłość". 

- Wiem - przerwie doktorowi Kasia. - Musicie go uratować!

Jakub w "M jak miłość" również podejmie ryzyko z miłości do Kasi. Czy uda się uratować dobrego chłopaka, który z miłości do Kasi będzie walczył do ostatniej sekundy?  

Nie przegap: Szokująca metamorfoza Tadeusza z M jak miłość! Bartłomiej Nowosielski tak schudł, że będzie nie do poznania w serialu? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Umierający Jakub dla Kasi podejmie ryzykowne leczenie. Tylko cud może uratować Karskiego przed śmiercią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany