M jak miłość

Szokująca metamorfoza Tadeusza z M jak miłość! Bartłomiej Nowosielski tak schudł, że będzie nie do poznania w serialu - ZDJĘCIA

2022-11-29 21:18

To nie do wiary, jak teraz wygląda Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski) z "M jak miłość"! Efekty metamorfozy aktora widać gołym okiem, a serialowy Tadek ostro wziął się za siebie. Ostatnio w "M jak miłość" usłyszał przytyki od Jagody (Katarzyna Kołeczek), że jest przy kości, ale w życiu prywatnym Nowosielski przeszedł ogromną przemianę, a co za tym idzie, niebawem widzowie zobaczą go całkiem odmienionego! Przemianą męża chwali się dumna żona, także gwiazda "M jak miłość", Ewelina Kudeń-Nowosielska. Bartłomiej Nowosielski dzięki diecie i treningom schudł 20 kg, i walczy o więcej!

Spektakularna przemiana gwiazdy "M jak miłość"! Serialowy Tadeusz Kiemlicz schudł 20 kg. 

Bartłomiej Nowosielski dołączył do obsady "M jak miłość" stosunkowo niedawno, a widzowie pokochali go za rolę dobrego i pomocnego sadownika, który dał pracę m.in. Uli (Iga Krefft) i Bartkowi (Arkadiusz Smoleński). Niebawem nawiąże współpracę z Jagodą, która w poprzednich odcinkach "M jak miłość" obgadała go do Modrego (Stefan Friedmann), że ma sporo nadprogramowych kilogramów. Prywatnie Nowosielski jest związany z Weroniką z "M jak miłość" (Ewelina Kudeń-Nowosielska), a jego córką jest serialowa Pola (Hanna Nowosielska). Tworzą szczęśliwą rodzinkę, a aktor pochwalił się metamorfozą, która robi wrażenie!

Nowosielski wyznał, że schudł 20 kg. i na tym nie chce poprzestać. - Taką niedzielę to ja lubię ? - podpisała zdjęcie z siłowni aktorka Ewelina Kudeń-Nowosielska, która zapozowała z mężem podczas ćwiczeń i faktycznie, widać wyraźnie, że serialowy Tadeusz mocno schudł. 

- Kurcze pan Bartek niknie w oczach! Brawooooo! Jagoda (mjm) będzie zachwycona ? - brzmi jeden z wielu przychylnych komentarzy pod postem na Instagramie.

Bartłomiej Nowosielski opowiedział, jak udało mu się tak bardzo schudnąć

Gwiazdor "M jak miłość" wystąpił w porannym programie TVP2 "Pytanie na śniadanie", gdzie opowiedział o swojej fantastycznej przemianie. Jak podaje portal gazeta.pl Nowosielski początkowo zdecydował się na dietę, ale za namową specjalistów, podjął decyzję o poddaniu się operacji bariatrycznej. Od tego czasu zmienił nawyki żywieniowe, styl życia i walczy o zdrowy wygląd i dobre samopoczucie. Wyjściowa waga aktora oscylowała wokół 160 kg. i chociaż Nowosielski już teraz sporo schudł, nie chce się poddawać. 

Spadłem do 143 kg. Nie mówię ostatniego słowa. Nie schudnę do 80 kg, bo stracę warunki. Najważniejsze jest zdrowie. Ja mam dla kogo żyć - cytuje słowa aktora portal gazeta.pl. 

Skoro Bartłomiej Nowosielski zamierza osiągać jeszcze lepsze efekty w chudnięciu, serialowy Tadeusz z "M jak miłość" też będzie nie do poznania! Tylko czekać na kolejne sceny z udziałem Kiemlicza w "M jak miłość". 

M jak miłość. Tadeusz odkryje wstydliwą tajemnicę Jagody
Najnowsze