M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1695: Samotna podróż Magdy. Nie dowie się od Andrzeja o śmierci dziecka i walce Julii o życie - ZDJĘCIA

2022-12-01 9:09

W 1695 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) wyruszy w samotną podróż na Podlasie. Nie pogodzi się z Andrzejem (Krystian Wieczorek), który po napadzie na Julię (Marta Chodorowska) znów boleśnie ją zrani. Zostawi żonę dla ciężarnej kochanki, która w szpitalu będzie walczyć o życie swoje i ich nienarodzonego dziecka. Wyprawa Magdy po urokliwym zakątkach Polski w 1695 odcinku "M jak miłość" zbiegnie się w czasie z dramatem Andrzeja, który będzie patrzył jak dziecko jego i Julii umiera. W krytycznym momencie Budzyński zadzwoni do Magdy, która nie będzie miał pojęcia, co się u niego dzieje. Sprawdź, co wydarzy się dalej!

"M jak miłość" odcinek 1695 - wtorek, 20.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Śmierć dziecka Julii i Andrzeja w 1695 odcinku "M jak miłość" nastąpi w tak niespodziewanym momencie, że ani Budzyński, ani Malicka nie będą zupełnie przygotowani na tragedię, która na nich spadnie. Po brutalnym napadzie w parku Julia będzie leżała przez kilka dni w szpitalu. Bezpośrednie zagrożenie dla niej i dziecka minie.

Co więcej Budzyński w tej dramatycznej chwili już w 1692 odcinku "M jak miłość" okaże Julii nie tylko wsparcie, ale i czułość, o którą tak bardzo kochanka zabiegała w ostatnim czasie. Wzruszy Andrzeja także wiadomość, że Julia urodzi mu córkę. Kiedy pozna płeć dziecka z trudem zapanuje nad emocjami. Wciąż jednak będzie rozdarty między miłością do Magdy, a miłością do nienarodzonego dziecka, która powoli zacznie kiełkować w jego sercu.

Prawdziwy koszmar rozegra się dopiero w 1695 odcinku "M jak miłość". Andrzej wciąż będzie czuwał przy Julii w szpitalu, świadomy tego, że jego zaangażowanie w ciążę kochanki oddala go od Magdy, że przez niego żona będzie cierpiała jeszcze bardziej. Ale w tej sytuacji nie będzie w stanie zostawić Julii samej.

Julia w 1695 odcinku "M jak miłość" dostanie krwotoku. Dziecko Julii i Andrzeja umrze

Niestety w 1695 odcinku "M jak miłość" stan ciężarnej Julii nagle się pogorszy. Na niespełna dwa miesiące przed terminem porodu Malicka straci dziecko Budzyńskiego, ich nienarodzona córka umrze, zanim przyjdzie na świat. Z Julią też będzie bardzo źle. Dostanie krwotoku, a lekarze rozpoczną desperacką walkę o jej życie. Z jednej strony Andrzej będzie opłakiwał śmierć dziecka, z drugiej będzie drżał ze strachu o Julię. W 1695 odcinku "M jak miłość" usłyszy bowiem od ginekologa, że nie wiadomo czy Julia przeżyje,że najbliższa doba będzie decydująca.

Andrzej w 1695 odcinku "M jak miłość" nie przekaże Magdzie wiadomości o śmierci dziecka

W tym czasie w 1695 odcinku "M jak miłość" Magda będzie odpoczywała na urlopie na Podlasiu. Ta podróż będzie dla niej okazją, żeby trochę się wyciszyć, przemyśleć ostatecznie jak ma pokierować swoim życiem i co z rozwodem z Andrzejem. Zignoruje napływające wiadomości od męża, kiedy Budzyński będzie chciał się z nią podzielić straszną informacją o śmierci dziecka, o krytycznym stanie Julii. Skontaktuje się tylko z Kingą (Katarzyna Cichopek), która po wyjeździe Magdy razem z Piotrkiem (Marcin Mroczek) poprowadzi pensjonat w siedlisku.

Wreszcie zdruzgotany Andrzej w 1695 odcinku "M jak miłość" zostawi Magdzie wiadomość na poczcie głosowej: "To znowu ja. Zostawiłem ci już tyle wiadomości, a ty wciąż się nie odzywasz. Rozumiem. Wiem, że chcesz być sama, ale proszę cię tylko o jedno - napisz, że wszystko jest w porządku albo chociaż po prostu: okay... Tyle wystarczy... Magda, gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz, kocham cię... Bardzo cię kocham". Nie wspomni jednak o stracie dziecka Julii.

Jak i od kogo Magda w "M jak miłość" dowie się, że Andrzej i Julia nie będą mieli dziecka? To wyjaśni się już po 1695 odcinku. Być może prawdę usłyszy od przyjaciółki Julii, Sylwii (Hanna Turnau) lub od samej Malickiej.

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
Najnowsze