M jak miłość

M jak miłość. Tak Julia straci dziecko Andrzeja! Cudem przeżyje napad w parku, ale poroni - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-11-09 22:27

Julia (Marta Chodorowska) z "M jak miłość" straci dziecko Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) w dramatycznych okolicznościach! Już miesiąc temu podawaliśmy, że Julia nie będzie już w ciąży, że Malicka poroni wskutek tragedii jaka na nią spadnie. Ale dopiero sceny z "Kulis serialu M jak miłość" z odcinka, który pojawi się lada moment ujawniają jak dojdzie do tego, że dziecko Julii i Andrzeja umrze. Kochanka Budzyńskiego zostanie napadnięta w parku przez złodzieja, który wyrwie jej torebkę i zepchnie z lekkiego wzniesienia. Po upadku Julia straci przytomność. Niestety dziecko nie przeżyje. Zobacz ZDJĘCIA i WIDEO z "Kulis serialu".

Dziecko Julii i Andrzeja w "M jak miłość" umrze. Tragiczny finał napadu na Julię w parku

Dramatyczny koniec ciąży Julii w "M jak miłość" nastąpi na kilka tygodni przed planowanym terminem porodu. Marta Chodorowska już w połowie października nagrała specjalne WIDEO z planu serialu, w którym nie ukrywała, że nad jej bohaterką z "M jak miłość" zbiorą się czarne chmury, tragedia będzie goniła tragedię. Dowodem były zdjęcia Julii w fatalnym stanie, także z siedliska u Magdy (Anna Mucha). Relacje Chodorowskiej zza kulis "M jak miłość" wskazywały też, że nie będzie już widać ciążowego brzuszka Julii, czyli dziecka nie uda się uratować, Malicka nie urodzi!

Kulisy serialu "M jak miłość" odsłoniły jak dojdzie do śmierci dziecka, na które Julia chciała złapać Andrzeja. Na początku grudnia w jednym z nowych odcinków "M jak miłość" kochanka Budzyńskiego zostanie napadnięta w parku przez złodzieja, który wyrwie jej torebkę i zepchnie z lekkiego wzniesienia. Brutalny napastnik nie będzie zważał na to, że atakuje ciężarną, samotną kobietę. Julia upadnie tak niefortunnie, że nie zdoła w żaden sposób ochronić ciążowego brzuszka, dziecka, które nosi pod sercem. Straci przytomność, a w pobliżu nie będzie nikogo, kto mógłby ją i jej nienarodzone jeszcze maleństwo ocalić.

Po stracie dziecka Julia w "M jak miłość" trafi do szpitala. Tragedia jaka na nią spadnie odciśnie głębokie piętno na psychice Malickiej, która jednak nie zniknie z życia Andrzeja i Magdy. Wręcz przeciwnie! Będzie szukała winnych tego, co ją spotkało. Dlatego zjawi się w siedlisku Budzyńskiej.

Na długo przed śmiercią dziecka Julii, już w 1686 odcinku "M jak miłość", w relacjach Budzyńskich nastąpi przełom. Magda pocałuje Andrzeja, spędzi z nim noc w siedlisku w obliczu zagrożenia, jakie będzie na nią czyhało w ich wiejskim domu w Grabinie.

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
M jak miłość. Julia straci dziecko? Kinga uwierzy w tragedię kochanki Andrzeja
Najnowsze