M jak miłość

M jak miłość. Julia już nie będzie w ciąży. Kochanka Andrzeja straci dziecko, a to dopiero początek dramatów - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-10-15 10:50

Julia (Marta Chodorowska) w "M jak miłość" straci dziecko, na które chciała złapać Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek)? Na planie "M jak miłość" powstają właśnie dramatyczne odcinki z udziałem Julii Malickiej, która znów trafi do szpitala. Zagrożonej ciąży Julii raczej nie da się uratować. Marta Chodorowska już nie ukrywa, że nad jej bohaterką z "M jak miłość" zbiorą się czarne chmury, tragedia będzie goniła tragedię. Dowodem na to są zdjęcia zza kulis serialu, na którym widać, że w jak fatalnym stanie będzie Julia. Poznajcie szczegóły i zobaczcie GALERIĘ ZDJĘĆ oraz WIDEO z planu.

Dramat Julii w "M jak miłość". Już nie będzie w ciąży! Marta Chodorowska ujawniła szczegóły

Ciąża Julii w "M jak miłość" dopiero co była zagrożona, Andrzej przejął się nawet, że kochanka może stracić dziecko, choć wcale nie miał pewności, że to on jest jego ojcem. Obiecał nawet Malickiej, że będzie walczył o to, by dziecko urodziło się zdrowe. A kiedy Julia pokazała Budzyńskiemu wyniki testów na ojcostwo, które potwierdziły jej wersję, że to z nim zaszła w ciążę, zaskoczyła go jedna rzecz. Tyle tylko, że jeszcze wtedy Andrzejowi do głowy nie przyszło, by powtórzyć badania DNA. Nie podejrzewa przecież Julii, że może go okłamywać. Choć ona sama przyznała się przyjaciółce Sylwii (Hanna Turnau) jak wrobiła Budzyńskiego w dziecko!

To już pewne, że wątek Julii w kolejnych odcinkach "M jak miłość" rozwinie się, ale nie zabraknie dramatycznych zdarzeń. Po ostatnim pobycie w szpitalu lekarz stwierdził, że ryzyka poronienia nie ma. Ale uprzedził ciężarną Malicką, że musi dbać o siebie, unikać stresów i więcej odpoczywać. Wydarzenia, które wkrótce rozegrają się w "M jak miłość" skutecznie jej to jednak uniemożliwią. Marta Chodorowska na planie serialu ujawniła, że jej bohaterka będzie bardzo cierpiała. - Czarne chmury się nad Julią zbierają...Kto ogląda, kto przeżywa te dramaty? A dramaty będą, będą...

Do porodu Julii zostanie jeszcze sporo czasu, gdy w 1681 odcinku "M jak miłość" spotka się z Magdą (Anna Mucha) i pochwali się jej ciążowym brzuszkiem. Kochanka Andrzeja znów będzie zgrywała ofiarę przed żoną Budzyńskiego, ale ta nawet nie zechce jej słuchać. Nadmiar emocji sprawi, że Julia poroni? Na pewno nie w 1681 odcinku "M jak miłość"!

Julia w "M jak miłość" trafi do szpitala z Kingą

Ale relacje Marty Chodorowskiej z planu "M jak miłość", na których nie widać już ciążowego brzuszka Julii wskazują na to, że dziecka nie uda się uratować. A przecież to niemożliwe, żeby tak szybko urodziła, bo termin porodu jest jeszcze zbyt odległy. Obecnie powstają odcinki "M jak miłość", w których Julia znów trafi do szpitala. Co ciekawe, będzie z nią wtedy Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek), najwierniejsza przyjaciółka Magdy!

Ostatnio Chodorowska pokazywała też zdjęcia Julii z "M jak miłość", na których wyraźnie widać jak mocno przeżyje tragedię, która na nią spadnie. Kochanka Andrzeja będzie wyglądała jak wrak człowieka.

M jak miłość. Julia straci dziecko? Kinga uwierzy w tragedię kochanki Andrzeja
Najnowsze