M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1686: Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Wreszcie nastąpi pojednanie Budzyńskich? - WIDEO

2022-11-05 21:44

W 1686 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) nareszcie się pogodzą?! Przełom w relacjach Budzyńskich nastąpi podczas jednej z nocy w siedlisku w Grabinie, którą niewierny Andrzej spędzi u bok Magdy ze strachu, że żonie grozi niebezpieczeństwo. Tego dnia w ogrodzie pojawi się włamywacz, który zaczai się na Magdę. Na szczęście Budzyński spłoszy bandytę i z troski o ukochaną zostanie z nią na całą noc. Niespodziewanie Magda w 1686 odcinku "M jak miłość" da się ponieść uczuciom i pocałuje Andrzeja. Oboje przyznają jak bardzo za sobą tęsknią. To będzie pojednanie Budzyńskich? Nie do końca... Sprawdź, co się wydarzy dalej w wątku tej pary.

"M jak miłość" odcinek 1686 - wtorek, 15.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1686 odcinku "M jak miłość" pojawi się cień nadziei, że Magda i Andrzej wrócą do siebie, że ich małżeństwo zostanie uratowane i nie skończy się rozwodem! Oczywiście oboje nadal bardzo się kochają, ale głęboko zraniona Magda wciąż nie upora się z bólem po zdradzie Andrzeja, który będzie miał dziecko z Julią (Marta Chodorowska). Nadejdzie jednak chwila, gdy pozwoli, żeby mąż znów się do niej zbliżył, żeby zatroszczył się o nią, bo w Grabinie zrobi się bardzo niebezpiecznie.

Andrzej w 1686 odcinku "M jak miłość" zostanie z Magdą na całą noc

Nagły zwrot w relacjach Budzyńskich w 1686 odcinku "M jak miłość" nastąpi gdy w siedlisku pojawi się włamywacz, który będzie grasował po wsi i okradał domy mieszkańców. Andrzej uratuje Magdę przed groźnym przestępcą, który namierzy kobietę w ogrodzie. Tak bardzo będzie się bał o żonę, że nie zważając na jej sprzeciw postanowi zostać w siedlisku na całą noc. Jak podaje światseriali.interia.pl zapewni ukochaną, że nie dopuści do tego, by coś jej się stało.

- Zostanę tu na noc i jutro wszystkim się zajmę. Będę spał w pokoju gościnnym. Nie chcę, nie pozwolę, żebyś tu dziś została sama.  Jak tylko załatwię monitoring, natychmiast wyjadę... - powie stanowczo w 1686 odcinku "M jak miłość".

Magda i Andrzej w 1686 odcinku "M jak miłość" będą się całować!

Troska Andrzeja w 1686 odcinku "M jak miłość" poruszy Magdę do tego stopnia, że już nie będzie w stanie dłużej ukrywać prawdziwych uczuć do męża. Choć uprzedziła go, że po tym co się stało nie wie, czy jeszcze go kocha, to jej zachowanie potwierdzi, że nadal jest miłością jej życia. W nocy Magda pojawi się w pokoju Andrzeja i nagle zacznie namiętnie go całować. Budzyński kolejny raz wyzna jak bardzo za nią tęskni.

- Ja też... Boże, Andrzej, jak mogłeś? Jak mogłeś nam to zrobić? - szepnie Magda, po czym w 1686 odcinku "M jak miłość" szybko odwróci się i ucieknie od męża do swojej sypialni. Andrzej nie zdoła jej zatrzymać. Ale po pocałunku Budzyńskich stanie się jasne, że Magda byłaby w stanie wybaczyć Andrzejowi zdradę i dziecko z Julią.

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze