M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1681: Magda zadrwi z Andrzeja i jego troski o to, czy jeszcze żyje! Znów wyrzuci go z siedliska - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-10-25 21:11

W 1681 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) nie wybaczy Andrzejowi (Krystian Wieczorek), że ją zdradził i będzie miał dziecko z Julią (Marta Chodorowska), a skrucha męża zacznie działać na nią jak płachta na byka! Po ostatniej burzliwej rozmowie Budzyński odwiedzi ją w siedlisku w Grabinie w nadziei, że zdoła się jakoś wytłumaczyć. Ale wizyta Andrzeja w 1681 odcinku "M jak miłość" sprawi, że Magda straci nad sobą panowanie. Zakpi z ukochanego, że tak się troszczy o jej chore serce, o to, czy jeszcze żyje, choć sam doprowadził ją do takiego stanu. Na pożegnanie wyrzuci go z domu, który dla niej kupił. Nie pozwoli się nawet dotknąć. Zobacz ZDJĘCIA z tych scen z 1681 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1681 - wtorek, 25.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Kolejne spotkanie Magdy i Andrzeja w 1681 odcinku "M jak miłość" będzie żałosną próbę tłumaczenia się Budzyńskiego ze zdrady, ciąży Julii, która "dzięki" jej przyjaciółce przestała być tajemnicą. Minie kilka kolejnych dni, a Magda wciąż nie pogodzi się z tym, co usłyszała od Sylwii (Hanna Turnau). Fakt, że Andrzej będzie miał dziecko z Julią zaboli ją jeszcze bardziej niż zdrada. Jej życie zamieni się w koszmar, pasmo nieustającego cierpienia, które spotęguje jeszcze przyjazd niewiernego męża do siedliska w Grabinie, gdzie wcale nie będzie mile widziany.

Skruszony Andrzej ze zgnębionym wyrazem twarzy w 1681 odcinku "M jak miłość" spróbuje wzbudzić litość Magdy. Przywiezie jej zakupy i zapewni jak bardzo się martwi jej stanem. - Nie mam z tobą żadnego kontaktu... - zacznie rozmowę z żoną, która pośle mu lodowate spojrzenie. W 1681 odcinku "M jak miłość"  Magda nagle wybuchnie i powie Andrzejowi wprost, że nie chce go więcej widzieć. - A nie przyszło ci do głowy, że nie chcę mieć z tobą kontaktu?! Że nie chcę, żebyś tu przyjeżdżał, nie chcę z tobą rozmawiać, nie chcę twoich zakupów!

Jednak Budzyński się nie podda i w 1681 odcinku "M jak miłość" nie zostawi Magdy bez słowa wyjaśnienia.  - Martwię się... Jak nie będziesz odbierać ode mnie telefonów, to będę przyjeżdżał codziennie...

- Po co? Żeby sprawdzić czy żyję? Żyję! - rzuci na zakończenie Magda, która nie pozwoli nawet, żeby mąż ją dotknął. W 1681 odcinku "M jak miłość" zamknie mu oszklone drzwi od tarasu przed nosem, a kiedy Andrzej przyłoży dłoń do jej ręki, natychmiast ją zabierze, by nawet w ten sposób nie czuł jej bliskości.

Na jednej wizycie Budzyńskiego w siedlisku się nie skończy. Podczas kolejnej załamany Andrzej powie Magdzie, że będzie o nią walczył, aż ją odzyska. Nagle w 1681 odcinku "M jak miłość" Magda wypowie słowa, które także jemu złamią serce. - Wierzę. Tylko widzisz, nie wiem, czy po tym wszystkim, co się stało, ja jestem w stanie ciebie kochać... - wyzna łamiącym się głosem Magda, która nie zdoła wybaczyć mężowi tego, co jej zrobił.

M jak miłość odcinek 1681. Magda zobaczy ciężarną Julię w windzie. Nie zniesie widoku kochanki Andrzeja z brzuchem
M jak miłość. Koniec Magdy i Andrzeja? Budzyński będzie walczył, żeby odzyskać miłość żony!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze