M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1681: Andrzej będzie walczył o Magdę! Zrobi wszystko, żeby mu wybaczyła, ale nie przewidzi jednego - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-10-19 20:58

W 1681 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) będzie walczył o Magdę (Anna Mucha), by żona wybaczyła mu zdradę i dziecko z Julią (Marta Chodorowska). Niestety kolejne spotkanie Budzyńskich w siedlisku w Grabinie przysporzy obojgu jeszcze więcej bólu. Magda nie będzie miała siły na rozmowę z mężem, na to, żeby słuchać jego tłumaczeń. Mimo to w 1681 odcinku "M jak miłość" Andrzej zaryzykuje i skruszony wyzna ukochanej, że jest gotów na wszystko, żeby ją odzyskać i by zaczęli wszystko od nowa. Odpowiedź Magdy będzie dla niego ciosem prosto w serce. Ale na tym nie koniec, bo Magda zdecyduje się na rozwód! Zobacz WIDEO z tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1681 - wtorek, 25.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Magda i Andrzej w 1681 odcinku "M jak miłość" spotkają się pierwszy raz, po tym jak wyda się cała prawda o ciąży Julii, jak Budzyński usłyszy od żony wiadomość o dziecku, którą przekaże jej Sylwia (Hanna Turnau). Kolejna wizyta Andrzeja w siedlisku w Grabinie od żony będzie dla niego ostatnią szansą, żeby przekonać Magdę, że nigdy nie chciał jej zranić, że nadal ją kocha, a nocy z Julią po pijaku nawet nie pamięta, nie wie jak do tego doszło! Wcześniej jednak stan Magdy w 1681 odcinku "M jak miłość" pogorszy się do tego stopnia, że Kinga (Katarzyna Cichopek) będzie musiała zawieźć ją do szpitala do lekarza kardiologa. Chore serce Budzyńskiej nie zazna bowiem ani chwili spokoju i wytchnienia.

Strach o żonie w 1681 odcinku "M jak miłość" ani na chwilę nie opuści Andrzeja. Tak jak lęk o to, że Magda nigdy mu nie wybaczy, że to naprawdę koniec ich małżeństwa. Zaniepokojony brakiem jakiegokolwiek kontaktu z Magdą, pojedzie do siedliska, gotowy nawet stać pod domem całe dnie i noce, żeby tylko żona go wysłuchała.

Z wypisaną winą na twarzy Budzyński w 1681 odcinku "M jak miłość" zapewni Magdę, że będzie o nią walczył, że zrobi wszystko, by mu wybaczyła. Ale ona zwyczajnie nie będzie miała na to siły. Nie po tym jak dowiedziała się o dziecku. Co więcej głęboko zraniona Magda powie Andrzejowi, że nie wie, czy po zdradzie wciąż jeszcze go kocha, czy będzie potrafiła z nim być, bo nigdy nie zapomni jak ją skrzywdził.

- Oddałbym wszystko, żeby tylko móc cię przytulić... Wszystko... - szepnie do niej Andrzej, gdy wieczorem w 1681 odcinku "M jak miłość" spotkają się w ogrodzie. Magda zauważy jak bardzo Andrzej jest przybity, lecz mu na to nie pozwoli. - Ja nigdy nie pozwolę ci odejść. Zrobię wszystko, żeby cię odzyskać - z desperacją zapowie Budzyński. Nagle w 1681 odcinku "M jak miłość" Magda wypowie słowa, które także jemu złamią serce.

- Wierzę.  Tylko widzisz, nie wiem, czy po tym wszystkim, co się stało, ja jestem w stanie ciebie kochać... - wyzna łamiącym się głosem Magda, po czym  zostawi Andrzeja samego w ogrodzie. W 1681 odcinku "M jak miłość" Magda zwierzy się Kindze, że jest gotowa wystąpić o rozwód i ostatecznie zakończyć swoje małżeństwo.

M jak miłość. Koniec Magdy i Andrzeja? Budzyński będzie walczył, żeby odzyskać miłość żony!
Najnowsze