M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1681: Rozwód Magdy i Andrzeja! Budzyńska nie wybaczy mu zdrady i popędzi z siedliska – ZDJĘCIA

2022-10-05 8:53

W 1681 odcinku „M jak miłość” (emisja we wtorek 25.10.2022 o 20.55 w TVP2) rozwód Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) będzie już przesądzony! Budzyńska po odkryciu zdrady, nie będzie chciała już dłużej znać swojego niewiernego męża i utnie z nim wszelki możliwy kontakt. Zaniepokojony Andrzej w 1681 odcinku „M jak miłość” zjawi w siedlisku, ale Magda nie będzie chciała z nim rozmawiać i zamknie mu drzwi przed nosem! Budzyńska tylko Kindze (Katarzyna Cichopek), zdradzi, że planuje rozwieść się z niewiernym Andrzejem, który zdradą i ciążą Julii (Marta Chodorowska) definitywnie przekreślił ich małżeństwo! Poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1681 - wtorek, 25.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1681 odcinku „M jak miłość” zrozpaczona Magda ciągle nie będzie mogła dojść do siebie po odkryciu zdrady Andrzeja i kłamstwie wszystkich przyjaciół, który kryli niewiernego Budzyńskiego. Na domiar złego, Budzyńska już zdąży dowiedzieć się od Sylwii (Hanna Turnau), przyjaciółki Julii, o nieplanowej ciąży, będącej wynikiem jednorazowego skoku w bok Malickiej i Budzyńskiego, co zaboli ja jeszcze bardziej. Szczególnie, że sama głęboko marzyła o tym, aby dać Andrzejowi upragnione dziecko, ale z uwagi na jej stan zdrowia było to niemożliwe. W 1681 odcinku „M jak miłość” Magda wciąż będzie ukrywać się w siedlisku, aby w samotności przetrawić informację o tym, że Andrzej będzie miał dziecko z inną kobietą, ale to okaże się zbyt bolesne… Budzyńska znienawidzi męża, od którego przestanie odbierać telefony i odpowiadać na SMS-y, co bardzo zaniepokoi Andrzeja!

W 1681 odcinku „M jak miłość” jak podaje swiatseriali.interia.pl przerażony Budzyński zjawi się w siedlisku z torbą zakupów, ale o miłym powitaniu będzie mógł zapomnieć. Magda nie będzie chciała ani go oglądać ani z nim rozmawiać, dlatego nie wpuści go do środka ani nie przyjmie jego pomocy!

- Zrobiłem ci zakupy... Nie ma z tobą żadnego kontaktu, nie odbierasz telefonów i zwyczajnie umieram z niepokoju – przyzna zdenerwowany.

- A nie przyszło ci do głowy, że zwyczajnie... nie życzę sobie kontaktu z tobą? Nie chcę, żebyś tu przyjeżdżał, nie chcę z tobą rozmawiać, nie chcę też twoich zakupów! – wyrzuci mu Budzyńska.

- Musiałem się upewnić, że wszystko z tobą jest w porządku... – wyjaśni, ale jego słowa nie zrobią na żonie żadnego wrażenia.

Wtedy w 1681 odcinku „M jak miłość” Andrzej da Magdzie jasno do zrozumienia, że szalenie boi się o jej zdrowie, dlatego będzie przyjeżdżał do siedliska aż do skutku, ale Budzyńska zamknie mu tylko drzwi przed nosem!

- I, Magda, jeśli nadal nie będziesz odbierać ode mnie telefonów, to... będę tu przyjeżdżał za każdym razem... – ostrzeże, ale Magda wejdzie mu w słowo.

- Żeby sprawdzić, czy jeszcze żyję? Jak widzisz - żyję... – skończy oburzona, po czym wypędzi go z siedliska.

Chwilę później w 1681 odcinku „M jak miłość” w siedlisku zjawi się również Kinga, która zacznie namawiać Magdę na wizytę kontrolną u lekarza, na co Budzyńska w końcu przystanie. Jednak kategorycznie nie zgodzi się wybaczyć przyjaciołom kłamstwa i dać im jeszcze jednej szansy, a już w szczególności postąpić w ten sposób wobec niewiernego męża, od którego postanowiła definitywnie odejść! Oczywiście, Zduńska natychmiast spróbuje ją odwieść od rozwodu z Budzyńskim, ale nic tym nie ugra…

- Chcę się rozwieść z Andrzejem – powie stanowczo Magda.

- Magda... Wiem, co czujesz, ale czy nie powinnaś jeszcze trochę z tym poczekać? – poruszy się.

Jednak w 1681 odcinku „M jak miłość” Magda da Kindze jasno do zrozumienia, że postanowiła rozwieść się z Andrzejem, który sam zniszczył ich małżeństwo, w związku z czym nikt ani nic nie wpłynie na zmianę jej decyzji…

- Czas tu niczego nie zmieni – uzna Budzyńska.

- Może zmienić bardzo wiele, proszę cię, nie można tak po prostu przekreślić takiego małżeństwa, takiej miłości – wyjaśni Zduńska.

- Można. Andrzej właśnie to zrobił – postawi sprawę jasno.

M jak miłość. Magda dostanie bolesny cios od Kingi. Odkryje, że wiedziała o zdradzie Andrzeja. Urządzi konfrontację w kancelarii
Najnowsze