M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1681: Magda wyląduje w szpitalu! A po wszystkim napadnie ją Julia - ZDJĘCIA

W 1681 "M jak miłość" załamana zdradą Andrzeja (Krystian Wieczorek) Magda (Anna Mucha) znów wyląduje w szpitalu! Budzyńska przejdzie serię skomplikowanych badań swojego chorego i przy okazji "złamanego" serca. Jakby tego było mało po wszystkim napadnie na nią Julia (Marta Chodorowska)! Podła Malicka też będzie częstym gościem w szpitalu, a w dodatku przeprowadzi się blisko Budzyńskiego. Czy serce osaczonej przez rzekomą kochankę męża Magdy w 1681 "M jak miłość" wytrzyma te wszystkie tragedie?

"M jak miłość" odcinek 1681 - wtorek, 25.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1681 odcinku "M jak miłość" Magda wyląduje w szpitalu! Żona Andrzeja będzie już miała początki depresji i jej serce też nie będzie najlepiej znosiło zdrady. Zwłaszcza, że Magda w końcu dowie się, że zdradził ją nie tylko Andrzej, a wszyscy przyjaciele! Tajemnica o nocy Budzyńskiego z Julią, która znali wszyscy pracownicy kancelarii do jego żony dotrze jako do ostatniej. W dodatku sama będzie musiała się wszystkiego domyślić... Czy serce Magdy nie wytrzyma natłoku tych koszmarów?

Zdradzona Magda w "M jak miłość" trafi do szpitala!

Jak informuje portal swiatseriali.interia.pl Magda w 1681 odcinku "M jak miłość" będzie musiała udać się do szpitala. Ale tym razem nie będzie przy niej czułego, wspierającego męża... Budzyński teraz chadza do szpitala z Julią!

Na szczęście w 1681 odcinku "M jak miłość" Magda przejdzie w szpitalu wszystkie badania, które wykażą, że póki co serce Magdy wytrzymuje stres. Ale kiedy po badaniach Budzyńska pojedzie po swoje rzeczy do kancelarii męża, tam w windzie napadnie na nią Julia! Malicka zacznie wprawdzie przepraszać za to co jej zrobiła, a Magda nawet na nią nie splunie. Ale trudno sobie wyobrazić, ile to "spotkanie" będzie Budzyńską kosztować.  

Ile jeszcze będzie musiała wytrzymać chora Magda w "M jak miłość"?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1681: Julia przeprowadzi się obok Budzyńskiego! Werner dokona szokującego odkrycia

M jak miłość. Magda dostanie bolesny cios od Kingi. Odkryje, że wiedziała o zdradzie Andrzeja. Urządzi konfrontację w kancelarii
Najnowsze