M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1681: Julia przeprowadzi się obok Budzyńskiego! Werner dokona szokującego odkrycia

W 1681 odcinku "M jak miłość" Julia (Marta Chodorowska) przeniesie się w pobliże Andrzeja (Krystian Wieczorek)! Bezczelna Malicka razem z równie podłą przyjaciółką Sylwią (Hanna Turnau) urządzą całą przeprowadzkę po to, aby codziennie mijać się z Budzyńskim na korytarzu i w windzie. Kiedy Werner (Jacek Kopczyński) odkryje w 1681 odcinku "M jak miłość", że dokładnie taki ruch wykonała ciężarna Julia, będzie w ciężkim szoku! Czy to kolejny etap podłego planu Malickiej, która postanowiła usidlić Budzyńskiego?

"M jak miłość" odcinek 1681 - wtorek, 25.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1681 odcinku "M jak miłość" Julia z Sylwią przeprowadzą się do biurowca, w którym na co dzień urzęduje Budzyński. Prawniczka ściągnie cała kancelarię w pobliże miejsca pracy Andrzeja i jego przyjaciół. Cóż za misterny plan - codzienne, niby przypadkowe spotkania z "tym jedynym, wymarzonym"- czego chcieć więcej na początek? Ale sprytna Julia będzie miała pecha. 

Po pierwsze w 1681 odcinku "M jak miłość" w windzie zamiast na Andrzeja wpadnie na jego żonę! Malicka zacznie się wić w przeprosinach, ale Magda potraktuje ją tak, jak na zasłużyła, czyli jak powietrze. A później przeprowadzkę Julii obok kancelarii Budzyńskiego odkryje jego wspólnik Werner. I jak znamy emocjonalność Adasia, zaraz wszyscy się o tym dowiedzą. 

Julia w "M jak miłość" zacznie się narzucać Budzyńskiemu i oszustwo wyjdzie na jaw?

Jaka będzie reakcja Andrzeja w 1681 odcinku "M jak miłość" na kolejny dziwny ruch Malickiej? Raczej nie będzie zachwycony. My mamy taki pomysł, że im bardziej Julia będzie na niego naciskać, tym bardziej on się będzie przed nią bronił. Może to w sumie dobrze, że rzekoma kochanka będzie się mu narzucać. Być może tylko ostatecznie wkurzony Budzyński zrobi z nią wreszcie porządek? 

Zobacz więcej: M jak miłość. Andrzej powtórzy testy na ojcostwo i udowodni, że dziecko nie jest jego! Afera z Julią skończy się w sądzie? 

M jak miłość. Magda dostanie bolesny cios od Kingi. Odkryje, że wiedziała o zdradzie Andrzeja. Urządzi konfrontację w kancelarii
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze