M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1678: Magda przekaże Andrzejowi wiadomość o dziecku Julii! To będzie koniec Budzyńskich - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-10-17 21:39

W 1678 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) dowie się, że Andrzej (Krystian Wieczorek) będzie miał dziecko z Julią (Marta Chodorowska). W tym momencie dramat Magdy, która odeszła od niewiernego Budzyńskiego, osiągnie punkt kulminacyjny. Po tym jak odkryła, że Andrzej zdradził ją właśnie z Julią, łudziła się, że nic gorszego się już nie zdarzy. A jednak w 1678 odcinku "M jak miłość" odsłucha wiadomość od Sylwii (Hanna Turnau), która przekaże jej, że Julia jest w ciąży! Stęskniony za żoną Budzyński przyjedzie do siedliska i na własne uszy usłyszy "radosną" nowinę o dziecku, która pociągnie za sobą fatalne skutki. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1678 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1678 - poniedziałek, 17.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Ciąża Julii w 1678 odcinku "M jak miłość" dobije Magdę jeszcze bardziej niż zdrada Andrzeja! Nie dość, że wciąż nie upora się z myślą, że całymi tygodniami mąż ją okłamywał, że o jego romansie z Julią wiedzieli wszyscy oprócz niej, to jeszcze potwornego cierpienia przysporzy jej wiadomość od Sylwii o dziecku Andrzeja i jego kochanki. W 1678 odcinku "M jak miłość" Budzyńska odsłucha w końcu wiadomość, którą zostawiła dla niej przyjaciółka Julii i nie uwierzy, że ziści się najgorszy koszmar, a jeden skok w bok Andrzeja, którego niby tak żałuje już na zawsze zmieni ich życie.

Rozpacz Magdy w 1678 odcinku "M jak miłość" na wieść o ciąży Julii

"Jestem przyjaciółką Julii i myślę, że powinna pani o czymś wiedzieć. Julia jest w ciąży z pani mężem, potwierdziły to testy na ojcostwo. Proszę zrobić z tą informacją, co uważa pani za słuszne" - przekaże jej podła Sylwia, a Magda w 1678 odcinku "M jak miłość" pogrąży się w jeszcze większej rozpaczy. Nawet Kinga (Katarzyna Cichopek) w żaden sposób nie zdoła podnieść Budzyńskiej na duchu.

Magda w 1678 odcinku "M jak miłość" przez dziecko nie wróci do Andrzeja

A gdy w 1678 odcinku "M jak miłość" Andrzej zajrzy później do siedliska w Grabinie, żeby błagać żonę o wybaczenie i przekonać ją do powrotu do domu, Magda powita go jak najgorszego wroga. Od razu odtworzy mu wiadomość od Sylwii o dziecku, którego spodziewa się Julia, a którego on jest ojcem. Ze łzami w oczach zapyta Budzyńskiego jak długo jeszcze zamierzał ją oszukiwać.  - Kiedy zamierzałeś mi powiedzieć? Gdy to dziecko już się urodzi? Czy gdy pójdzie do komunii?! - rzuci z pogardą w głosie.

- Tyle razy chciałem ci powiedzieć, próbowałem... - wytłumaczy się Andrzej, lecz w 1678 odcinku "M jak miłość" Magda zapowie, że dziecko ze zdradu z Julią wszystko między nimi zniszczyło. - Jakoś mało skutecznie! To koniec, Andrzej. Nie wracam do domu, do mieszkania. Maciek sam zdecyduje, czy chce tam zostać do końca roku szkolnego, ale ja zostaję tutaj! Do kancelarii też już nie wrócę! - uprzedzi męża, a Budzyński w 1678 odcinku "M jak miłość" zrozumie, że być może nigdy nie odzyska Magdy.

M jak miłość odcinek 1678 ZWIASTUN. Magda pokaże Andrzejowi wiadomość o dziecku Julii! Maciek znienawidzi Budzyńskiego
M jak miłość. Magda dostanie bolesny cios od Kingi. Odkryje, że wiedziała o zdradzie Andrzeja. Urządzi konfrontację w kancelarii
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze