M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1678: Magda zapowie Andrzejowi, że to koniec! Zabierze mu też syna Maćka - ZDJĘCIA

2022-09-29 20:49

W 1678 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) przyjedzie do Magdy (Anna Mucha) do siedliska w Grabinie, żeby błagać żonę o wybaczenie mu zdrady. Skruszony Budzyński spróbuje ratować ich małżeństwo po odejściu Magdy, ale nie będzie miał pojęcia, że ukochana wcześniej dowie się o ciąży Julii (Marta Chodorowska)! Po tym jak Magda ucieknie od Andrzeja nie będzie miał okazji, by wspomnieć jej o dziecku. Nic dziwnego, że w 1678 odcinku "M jak miłość" zdradzona Budzyńska nie zechce słuchać żadnych wyjaśnień. Wypędzi męża z siedliska. Do tego uprzedzi, że nigdy do niego nie wróci i zabierze mu syna Maćka (Franciszek Przanowski). Taki będzie koniec miłości Magdy i Andrzeja?

"M jak miłość" odcinek 1678 - poniedziałek, 17.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Magda i Andrzej w 1678 odcinku "M jak miłość" spotkają się w siedlisku w Grabinie, po raz pierwszy od jej ucieczki na wieś, od konfrontacji w kancelarii, gdzie z jej ust padnie wiele gorzkich słów. Nie tylko o zdradzie Andrzeja, ale także o zdradzie wszystkich przyjaciół! Właśnie dom, który Magda dostała w prezencie od ukochanego będzie jej schronieniem, miejscem gdzie ukryje się przed całym światem. Tak pogrąży się w rozpaczy i postanowi co dalej z jej małżeństwem, wspólną pracą. Bo Magda odejdzie nie tylko od Andrzeja, ale rzuci także pracę w kancelarii. Budzyński ciężko to zniesie, zacznie coraz więcej pić. Aż wreszcie w 1678 odcinku "M jak miłość"postanowi walczyć o Magdę!

Magda w 1678 odcinku "M jak miłość" dowie się o ciąży Julii

Skrucha Andrzeja w 1678 odcinku "M jak miłość" na niewiele się zda! Nie będzie miał bowiem pojęcia, że jego żona dowie się także o ciąży Julii od jej przyjaciółki Sylwii (Hanna Turnau). Magda powita niewiernego męża nagraniem wiadomości jaką zostawi jej Sylwia o dziecku, które za kilka miesięcy przyjedzie na świat. Oszukana kolejny raz zapyta Andrzeja czy zamierzał jej kiedyś powiedzieć, że będzie ojcem.

Tak Andrzej w 1678 odcinku "M jak miłość" będzie błagał Magdę o wybaczenie

- Tyle razy chciałem ci powiedzieć, próbowałem... - wyzna załamany Andrzej z jeszcze większym poczuciem winy. - Jakoś mało skutecznie! - przerwie mu Magda, która w 1678 odcinku "M jak miłość" uzna, że to koniec ich małżeństwa. Do tego uprzedzi Andrzeja, że zabierze jej syna, że Maciek nie zostanie z nim w Warszawie.

Magda w 1678 odcinku "M jak miłość" zabierze Andrzejowi syna!

Nie dość, że w 1678 odcinku "M jak miłość" Magda nie wybaczy Andrzejowi zdrady z Julią i nie daruje mu, że będzie miał dziecko z kochanką, to jeszcze nie wróci do Warszawy, zostanie w siedlisku w Grabinie. - To koniec, Andrzej. Nie wracam do domu, do mieszkania. Maciek sam zdecyduje, czy chce tam zostać do końca roku szkolnego, ale ja zostaję tutaj! Do kancelarii też już nie wrócę... - stwierdzi kategorycznym tonem.

Błagania Andrzeja, by Magda pozwoliła mu wyjaśnić w 1678 odcinku "M jak miłość" na nic się zdadzą. Wypędzi go z siedliska, nie będzie chciała nawet spojrzeć na niewiernego, zakłamanego męża. - To jest koniec. Idź już, proszę - rzuci na pożegnanie, nie powstrzymując już łez.

M jak miłość odcinek 1674 ZWIASTUN. Magda dowie się o zdradzie Andrzeja! Odejdzie od męża do Pawła
M jak miłość. Będzie rozwód Magdy i Andrzeja w nowym sezonie? Zaczną się ostre negocjacje
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze