M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1686: Horror Magdy w siedlisku. Andrzej uratuje ją przed groźnym przestępcą! - ZDJĘCIA

2022-10-27 10:40

W 1686 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) przeżyje chwile grozy w siedlisku w Grabinie, gdy zaczai się na nią niebezpieczny bandyta! Jakby cierpienie po zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek) nie było dla niej wystarczająco bolesnym ciosem. Samotnej Magdzie zacznie w 1686 odcinku "M jak miłość" zagrażać groźny włamywacz, który będzie grasował po Grabinie. Wypatrzy Magdę w ogrodzie siedliska, będzie się jej bacznie przyglądał, aż nagle pojawi się Budzyński, który spłoszy przestępcę. Uratuje Magdę przed bandziorem i zapewni żonę, że zrobi wszystko, by ją chronić. W tragicznych chwilach znów się do siebie zbliżą? Zobacz ZDJĘCIA z 1686 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1686 - wtorek, 15.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1686 odcinku "M jak miłość" Magda znajdzie się na celowniku włamywacza, który będzie siał postrach w całej Grabinie. Tym samym samotny pobyt Budzyńskiej w siedlisku przestanie być sielanką, czasem relaksu i spokoju, by mogła wreszcie uporać się z bólem po zdradzie Andrzeja, po odkryciu, że mąż będzie ojcem dziecka Julii (Marta Chodorowska). W dniu, w którym w 1686 odcinku "M jak miłość" na twarzy Magdy po raz pierwszy pojawi się uśmiech, bo podczas odwiedzin Kamila (Marcin Bosak), wreszcie zacznie się śmieć tak jak kiedyś, pojawi się też realne zagrożenie, że wiejski dom nie jest wcale dla niej oazą bezpieczeństwa.

Marysia w 1686 odcinku "M jak miłość" ostrzeże Magdę przed włamywaczem

Niepokojące wieści w 1686 odcinku "M jak miłość" przyniesie do siedliska Marysia Rogowska (Małgorzata Pieńkowska), która przecież obiecała Andrzejowi, że będzie doglądać Magdy, sprawdzać czy u niej wszystko w porządku. Dzięki smutnej historii Marysi o zdradzie Artura (Robert Moskwa), głęboko zraniona Budzyńska zrozumiała, że ona też może zacząć nowe życie, przejść przez to całe cierpienie, rozpacz, wściekłość i podnieść się jeszcze silniejsza.

Marysia w 1686 odcinku "M jak miłość" uprzedzi Magdę, żeby uważała na siebie, bo w ostatnich dniach w okolicy doszło do serii tajemniczych włamań. Wieczorem Budzyńska dostrzeże w ogrodzie nieznajomego, podejrzanego mężczyznę, który będzie się jej bacznie przyglądał. To przestępca, który wypatrzy samotną Magdę, uzna, że siedlisko będzie dla niego łatwym celem.

Andrzej w 1686 odcinku "M jak miłość" przepędzi bandytę z siedliska i ocali Magdę

Bandytę spłoszy jednak Andrzej, który w 1686 odcinku "M jak miłość" przyjedzie do żony, by kolejny raz zapewnić ją o swojej miłości, woli walki o ich małżeństwo, a także wsparciu dla odważnej decyzji Magdy odnośnie przyszłości siedliska.W obliczu zagrożenia skłóceni małżonkowie znów się do siebie zbliżą, Magda doceni pomoc Andrzeja? Nie do końca, bo nadal będzie trzymała niewiernego męża na dystans. Co więcej, w 1686 odcinku "M jak miłość" zapowie, że już do niego nie wróci i zażąda rozwodu.

M jak miłość. Koniec Magdy i Andrzeja? Budzyński będzie walczył, żeby odzyskać miłość żony!
Najnowsze