M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1686: Magda zażąda od Andrzeja rozwodu! Zgodzi się na warunki żony? - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-10-26 21:01

W 1686 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) zdecydują się na rozwód? Brzmi to jakby dla Budzyńskich nie było już żadnej nadziei, jakby uwierzył żonie, gdy ta powiedziała, że już go nie kocha. Niestety ciąg dalszy dramatycznego wątku rozpadu małżeństwa uwielbianej pary w 1686 odcinku "M jak miłość" nie pozostawia złudzeń. Nie dojdzie do przełomu, Magda nie wybaczy Andrzejowi zdrady i dziecka z Julią (Marta Chodorowska)! Budzyński nie odzyska jej miłości. Podczas kolejnej wizyty w siedlisku Andrzej usłyszy od ukochanej żądanie rozwodu i zapowiedź, że zostanie tu na stałe. Padną gorzkie słowa, po których Budzyński będzie musiał zgodzić się na warunki żony. Zobacz ZDJĘCIA z 1686 odcinka "M jak miłość" i kulisy tej sceny w relacji Anny Muchy z planu.

"M jak miłość" odcinek 1686 - wtorek, 15.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1686 odcinku "M jak miłość" Magda nie odpuści i będzie chciała rozwieść się z Andrzejem! Zgodnie z tym, co wyznała Kindze (Katarzyna Cichopek), że czas nie uleczy jej ran, że po tym jak mąż ją skrzywdził, zdradził, oszukał, zrobił dziecko swojej kochance Julii, ostatecznie przekreślił ich miłość i małżeństwo. Oczywiście wkrótce w "M jak miłość" Budzyński nie podda się bez walki, zrobi wszystko, by odzyskać Magdę, by przekonać ją, że jest jego cały światem, a zdrada była głupim błędem po pijaku. Tylko czy ona mu uwierzy? Zanosi się na to, że im dłużej będzie trwała rozłąka Magdy z Andrzejem, tym zdoła na chłodno ocenić sytuację i podjąć decyzję, która wpłynie na ich wspólną przyszłość.

Trudna rozmowa Magdy i Andrzeja o rozwodzie w 1686 odcinku "M jak miłość"

Kolejna wizyta Andrzeja w siedlisku w 1686 odcinku "M jak miłość" będzie już otwartą rozmową o rozwodzie! Te sceny między Budzyńskimi powstały już w pod koniec czerwca. Wówczas Anna Mucha umieściła relację z planu serialu, pokazała jak będą przebiegały negocjacje Magdy i Andrzeja. - Od jakiegoś czasu rozmowy z moim partnerem wyglądają tak - ujawniła fragment tego, co zobaczymy na ekranie w 1686 odcinku "M jak miłość".

Czy Andrzej w 1686 odcinku "M jak miłość" zgodzi się na rozwód z Magdą?

Jak zareaguje Budzyński, który w 1686 odcinku "M jak miłość" pierwszy raz usłyszy od Magdy, że chce rozwodu, że nie widzi już dla nich żadnej szansy? Zgodzi się na warunki żony, by załatwić rozwód szybko, dogadać wszystkie szczegóły zanim wkroczą na salę sądową? To więcej niż pewne, że Andrzej nie da Magdzie rozwodu tak łatwo. Mimo, że ponosi wyłączną winę za rozpad ich małżeństwa, bo on zdradził i będzie ojcem dziecka kochanki!

Ale w obecnej sytuacji, bez wybaczenia Magdy, która w 1686 odcinku "M jak miłość" dość chłodno i stanowczo powie mu, jak widzi przyszłość ich małżeństwa, będzie miał ograniczone możliwości, by zaprotestować. No chyba, że udowodni, że Julia wrabia go w ciążę, że nie jest ojcem jej dziecka, bo wcale ze sobą nie spali. W 1686 odcinku "M jak miłość" Magda zapowie Andrzejowi, że zostanie w Grabinie na stałe i znów urządzi w siedlisku pensjonat, tak jak kiedyś. Budzyński będzie gotów ją wspierać. Nie tylko on, bo Magdzie pomogą też Kamil i Mostowiakowie.

Magda w 1686 odcinku "M jak miłość" w niebezpieczeństwie! Tajemniczy włamywacz w siedlisku

W pobliżu Magdy w 1686 odcinku "M jak miłość" będzie się jednak czaiło niebezpieczeństwo. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) zawiadomi sąsiadkę, że ostatnimi czasy w okolicy doszło do serii tajemniczych włamań. Wieczorem Budzyńska dostrzeże w ogrodzie nieznajomego mężczyznę, który się oddali, gdy zauważy Andrzeja. 

M jak miłość. Koniec Magdy i Andrzeja? Budzyński będzie walczył, żeby odzyskać miłość żony!
M jak miłość. Będzie rozwód Magdy i Andrzeja w nowym sezonie? Zaczną się ostre negocjacje
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze