M jak miłość

M jak miłość. Nie było seksu Julii i Andrzeja, dlatego to nie jego dziecko! Fani rozgryźli intrygę kochanki Budzyńskiego

2022-10-03 8:32

Fani "M jak miłość" są pełni przekonania, że nie było żadnego seksu Julii (Marta Chodorowska) i Andrzeja (Krystian Wieczorek)! Scenarzystom umknął pewien szczegół i coś poszło nie tak? Jest jeden powód, który może dowodzić, że Budzyński nie mógł uprawiać seksu z Malicką, a co za tym idzie, wyniki badań na ojcostwo mogą być sfałszowane przez prawniczkę. W 1674 odcinku "M jak miłość" rozpocznie się dramat i kryzys małżeński Magdy (Anna Mucha), ale może wcale niepotrzebnie, bo wszystko zostało ukartowane?! Pewne szczegóły dają dowód na to, że Budzyński wcale nie zdradził ukochanej żony!

Seksu Julii i Andrzeja w "M jak miłość" tak naprawdę nie było, a Malicka kłamie o ojcostwie Budzyńskiego?! Są nowe teorie!

W "M jak miłość" rozpętało się zamieszanie wokół zdrady Andrzeja. Magda już domyśla się prawdy, a w 1674 odcinku "M jak miłość" będzie już pewna, że mąż przespał się z inną. Największy dramat rozegra się jednak w odcinku 1677, kiedy Budzyńska ucieknie do siedliska, ale zdąży jeszcze zrobić wyrzuty przyjaciołom, którzy tak samo jak Andrzej, ukrywali prawdę o zdradzie. Magda się załamie, pocieszać ją będzie Kinga (Katarzyna Cichopek), a Sylwia (Hanna Turnau) doleje oliwy do ognia i w 1678 odcinku "M jak miłość" nagra Budzyńskiej wiadomość o tym, że jej mąż spodziewa się dziecka z Julią. To załamie kobietę jeszcze bardziej, ale czy to całe zamieszanie jest w ogóle potrzebne, skoro fani dają wiele sygnałów, że nie wierzą w zdradę Budzyńskiego! 

Andrzej z "M jak miłość" nie mógł przespać się z Julią. Jest prosty powód

Widzowie "M jak miłość" uważnie śledzą serial i często wyłapują nieścisłości. Tak jest i tym razem, bo wiele osób na oficjalnych kontach serialu w mediach społecznościowych, ale i na naszym fanpage'u "Super Express Seriale" dają znać, że zdrady w "M jak miłość" nie mogło być i jest ku temu mocny powód! Sam Krystian Wieczorek skomentował jeden z postów na Instagramie "M jak miłość", gdzie fani mu odpowiedzieli.  

- Mam wrażenie, że Julia Pana postać okłamuje, Postać Endrju, była spita na wyjeździe, jakby niby miała " działać" z Julią ~ tak bardzo bym chciała by to była prawda ?. Tylko w takim razie, po co taki krzywdzący wątek, pełen kłamstw, znienawidzenia Andrzeja ?‍♀️ ~ a szkdoa bo fajny jest Pan? - brzmią słowa jednej z obserwatorek. 

- Daje sobie rękę uciąć ze do niczego nie doszło i to nie jest dziecko Andrzeja ani z nia nie przespal sie. Widac ze Sylwia cos knuje razem z Julka. ;) i szkoda tylko Magdy bo ona na tym najbardziej ucierpi - komentuje kolejna osoba. 

Także na naszym fanpage'u "Super Express Seriale" widzowie "M jak miłość" nie mogą uwierzyć, że Andrzej uprawiał seks z Julią, skoro był tak pijany, że w ogóle nie pamięta tamtego wieczoru ani momentu zbliżenia. Jak to byłoby możliwe, że Budzyński dał radę zapłodnić Malicką, w momencie takiego upicia się?!

- Wrabia go. O ile pamiętam to był tak pijany że nie wiadomo czy do czegoś doszło - komentuje jedna z widzek "M jak miłość", a podobnych zdań jest multum! Zdecydowana większość fanek i fanów serialu uważa, że żadnej zdrady nie było, więc Julia musi być w ciąży z kimś innym! Pozostaje jeszcze kwestia bezpłodności prawnika, ale akurat tutaj niektórzy widzowie się mylą, bo Andrzej nie jest bezpłodny, a dziecka spodziewał się m.in. z Agnieszką Olszewską (Magdalena Walach), kiedy zdradził z nią Martę (Dominika Ostałowska). Niestety prawniczka poroniła. 

Wątek zdrady Andrzeja w "M jak miłość" wyjaśni się, a małżeństwo z Magdą przetrwa?

Wątek kryzysu Magdy i Budzyńskiego w "M jak miłość" potrwa w serialu jeszcze naprawdę długo, niestety Magda nie weźmie pod uwagę, że Malicka kłamie. W najbliższych odcinkach "M jak miłość" Budzyńska na pewno nie wybaczy mężowi, będzie cierpiała, a Andrzej spróbuje z jednej strony nie odrzucać Julii, która rzekomo jest z nim w ciąży, ale z drugiej postara się też odzyskać żonę. Co z tego wyniknie? Dowiemy się wkrótce. 

M jak miłość odcinek 1674 ZWIASTUN. Magda dowie się o zdradzie Andrzeja! Odejdzie od męża do Pawła
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze