M jak miłość, odcinek 1678: Magda nigdy nie wybaczy Andrzejowi zdrady i dziecka z Julią! Nawet Kinga jej nie przekona

i

Autor: MTL Max Film / VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1678: Magda nigdy nie wybaczy Andrzejowi zdrady i dziecka z Julią! Nawet Kinga jej nie przekona

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1678: Magda nigdy nie wybaczy Andrzejowi zdrady i dziecka z Julią! Nawet Kinga jej nie przekona

2022-09-30 10:21

W 1678 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) nie wybaczy zdrady Andrzejowi (Krystian Wieczorek)! Będzie przeżywała katusze i nawet Kinga (Katarzyna Cichopek) nie da rady jej pocieszyć. Zduńska spróbuje nakłonić przyjaciółkę do wysłuchania męża, ale Budzyńska okaże się nieugięta. W 1678 odcinku "M jak miłość" dramat Magdy tylko się zaostrzy, bo wkrótce dostanie wstrząsającą wiadomość o dziecku Budzyńskiego! Wreszcie dowie się, że nie dość, że ukochany ją zdradził, to jeszcze Julia (Marta Chodorowska) jest w ciąży! Jej reakcja będzie natychmiastowa.

"M jak miłość" odcinek 1678 - poniedziałek, 17.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1678 odcinku "M jak miłość" Magda nadal będzie przebywać w siedlisku, gdzie wyjedzie po domyśleniu się prawdy o zdradzie Andrzeja. Budzyńska od dłuższego czasu podejrzewała, że coś jest nie tak, ale kulminacyjny moment wydarzy się w 1674 odcinku "M jak miłość", kiedy pijany prawnik zdecyduje się przyznać do haniebnego czynu, ale Budzyńska będzie już pewna, że mąż przespał się z inną. Potem wydarzenia potoczą się bardzo szybko, Magda ucieknie z mieszkania i wyjedzie do siedliska, a Maciek (Franciszek Przanowski) skłóci się z Andrzejem.

Poważna rozmowa Kingi i Magdy w 1678 odcinku "M jak miłość". Zduńska zrozumie, że Budzyńska nie wybaczy Andrzejowi

Jak podaje portal światseriali.interia.pl Magda w 1678 odcinku "M jak miłość" zniknie z siedliska, co zmartwi Kingę. 

- Co się stało, gdzie ty byłaś o tej porze? - zapyta się żona Piotrka (Marcin Mroczek). - Obudziłam się i nie mogłam zasnąć. Wyszłam się przewietrzyć, przejechać po okolicy. Tak tu cicho i spokojnie... - powie smutno Magda. - Ludzie śpią w swoich domach, a ja... Ja już nie mam swojego domu... - doda załamana, a Kinga nie da rady patrzeć na to cierpienie. Spróbuje przekonać przyjaciółkę do rozmowy z Budzyńskim, do wysłuchania go i może... przebaczenia? 

- Posłuchaj... Wiem, co czujesz, ale przez tyle lat byliście z Andrzejem szczęśliwi... Jasne, popełnił błąd, ale nadal cię kocha. I jestem pewna, że zrobi wszystko, żeby to naprawić, tylko porozmawiaj z nim. Pozwól mu wytłumaczyć - spróbuje przekonać Magdę Kinga w 1678 odcinku "M jak miłość", ale nic z tego nie wyjdzie. - Nie, tu nie ma czego tłumaczyć... Kłamał od samego początku, wszyscy kłamali... - pokręci głową Budzyńska. - Przepraszam, że cię przestraszyłam. Spróbuję zasnąć.... może mi się uda... Tak najchętniej to bym spała i spała... bez końca...  - oznajmi Magda. 

Budzyńska w 1678 odcinku "M jak miłość" pozna prawdę o ciąży Julii

Nie dość, że Magda nie będzie chciała wysłuchać i wybaczyć Andrzejowi, to jeszcze w 1678 odcinku "M jak miłość" dostanie podłą wiadomość od przyjaciółki Malickiej, Sylwii (Hanna Turnau). Nagra jej informację o ciąży Julii i oschle poinformuje, że Budzyńska ma zrobić z tą informacją to, co uważa za stosowne. Niedługo potem w siedlisku zjawi się Andrzej, ale Magda już kompletnie nie będzie chciała na niego patrzeć. Ten cios ją zniszczy i póki co, nie ma mowy o pogodzeniu się małżeństwa. 

M jak miłość odcinek 1674 ZWIASTUN. Magda dowie się o zdradzie Andrzeja! Odejdzie od męża do Pawła
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze