M jak miłość, odcinek 1677: Maciek po zdradzie załatwi Budzyńskiego! Syn Magdy jeszcze nigdy czegoś takiego nie zrobił!

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1677: Maciek po zdradzie załatwi Budzyńskiego! Syn Magdy jeszcze nigdy czegoś takiego nie zrobił!

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1677: Maciek po zdradzie załatwi Budzyńskiego! Syn Magdy jeszcze nigdy czegoś takiego nie zrobił!

2022-09-26 8:54

W 1677 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) będzie już wiedziała, że Andrzej (Krystian Wieczorek) ją zdradził z Julią Malicką (Marta Chodorowska). Budzyńska ucieknie z domu, nie będzie chciała znać męża i pogrąży się w rozpaczy. Andrzej w 1677 odcinku "M jak miłość" stanie twarzą w twarz z Maćkiem (Franciszek Przanowski), który szybko domyśli się, że mąż matki przespał się z kimś na boku. W 1677 odcinku "M jak miłość" murem stanie za Magdą i zrobi coś, na co nigdy wcześniej się nie odważył... Andrzej stanie jak wryty.

"M jak miłość" odcinek 1677 - wtorek, 11.10.2022, o godz. 20.55

W 1677 odcinku "M jak miłość" Andrzej straci Magdę, Budzyńska załamie się po domyśleniu się prawdy o zdradzie męża. Nie będzie chciała przebywać z nim w jednym mieszkaniu i wyjedzie! Budzyński wróci do domu załamany, a tam stanie twarzą w twarz z Maćkiem. 

- A co ty taki nabuzowany? Stało się coś, gdzie mama? - cytuje portal światseriali.interia.pl słowa Maćka, który jeszcze nie będzie wiedział, że Andrzej zdradził jego matkę. Budzyński nawet nie skomentuje pytania nastolatka. - Co jest? Co się stało? - wystraszy się Maciek w 1677 odcinku "M jak miłość", a Andrzej nie powie mu wprost, że zdradził Magdę z Julią. - Pokłóciliśmy się z mamą, ale... nie chcę, nie mogę o tym rozmawiać... I proszę, żebyś to uszanował - odpowie wymijająco Budzyński.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1673: Magda ledwo przeżyje atak serca! Budzyński wycofa się ze wszystkich obietnic - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1673: Julia sfałszuje testy na ojcostwo? Pokaże Andrzejowi wyniki, ale nie przemyśli jednej rzeczy

Maciek domyśli się zdrady w 1677 odcinku "M jak miłość" i murem stanie za Magdą

Maciek na całego wystraszy się, że doszło do jakiejś tragedii. Wielce się nie pomyli, bo Magda faktycznie się załamie. - Gdzie jest mama? - zapyta się ostro Maciek w 1677 odcinku "M jak miłość". - Nie wiem. Wyjechała... - bąknie Andrzej. - Jak to wyjechała, dokąd? - nie odpuści chłopiec, ale nie uzyska sensownej odpowiedzi. - Bzyknąłeś kogoś na boku, tak? - wypali Maciek w 1677 odcinku "M jak miłość" i wścieknie się na całego. Murem stanie za matką, kiedy domyśli się prawdy o zdradzie prawnika. 

- Nie życzę sobie takich tekstów, jasne? - powie Andrzej, chociaż wiadomo będzie, że nastolatek trafił idealnie. Przecież właśnie o to powstanie cała afera. Budzyński zdradził żonę podczas wyjazdu do Wrocławia, gdzie wylądował w łóżku Julii. Mało tego, ta zaszła w ciążę, ale o tym nie wspomni Magdzie. - Jeśli ją skrzywdziłeś, to nie chcę cię znać! "Jasne"?! - odpyskuje wrednie Maciek i jasno postawi sprawę. Trzeba przyznać, że chłopak nigdy tak się nie zwracał do Andrzeja, ale jednak nerwy o Magdę zrobią swoje. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1673: Andrzej dostanie sfałszowane wyniki badań?! Julia przekaże mu test na ojcostwo, ale Budzyński od razu zauważy nieścisłość - WIDEO, ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze