M jak miłość, odcinek 1673:  Magda ledwo przeżyje atak serca! Budzyński wycofa się ze wszystkich obietnic - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1673: Magda ledwo przeżyje atak serca! Budzyński wycofa się ze wszystkich obietnic - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1673: Magda ledwo przeżyje atak serca! Budzyński wycofa się ze wszystkich obietnic - ZDJĘCIA

2022-09-26 21:40

Magda (Anna Mucha) w 1673 odcinku "M jak miłość" padnie z bólu na podłogę i jedyne co zdoła wykrztusić, to prośba do Andrzeja (Krystian Wieczorek) o leki na serce. Budzyńska znajdzie się w kiepskim stanie po ataku, a mąż tak się zmartwi, że niemal od razu zaproponuje wezwanie karetki. W 1673 odcinku "M jak miłość" Magda będzie ledwo oddychać, a Budzyński natychmiast zrezygnuje z powiedzenia jej prawdy o zdradzie z Julią (Marta Chodorowska). Chociaż dostanie testy na ojcostwo i zapewni Malicką, że zajmie się dzieckiem, pod wpływem ataku Magdy wszystko się zmieni.

"M jak miłość" odcinek 1673 - wtorek, 27.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1673 odcinku Andrzej będzie gotowy, by wyznać Magdzie prawdę o zdradzie, ale zmieni zdanie w ostatniej chwili, kiedy stanie się świadkiem ataku żony. Zanim wróci do domu, nie będzie się spodziewał, że Budzyńska przygotowała dla niego sporą niespodziankę. On nie powie słowa o tym, że właśnie wraca z rozmowy z Martą (Dominika Ostałowska), a wcześniej był u Julii. Malicka w 1673 odcinku "M jak miłość" wręczy mu wyniki badań na ojcostwo. Prawnik uzyska rzekomy dowód, że to on jest ojcem dziecka prawniczki. 

Sprawdź: M jak miłość. To już koniec Piotrka i Pawła Zduńskich? Marcin i Rafał Mroczek przechodzą do serialu konkurencji?!

M jak miłość, odcinek 1673: Julia sfałszuje testy na ojcostwo? Pokaże Andrzejowi wyniki, ale nie przemyśli jednej rzeczy

Julia uraczy Budzyńskiego sfałszowanymi testami na ojcostwo? Andrzej zdziwi się w 1673 odcinku "M jak miłość"

- Nie chciałam o tym rozmawiać w szpitalu… Proszę. Wyniki testu na ojcostwo... – oznajmi prawniczka i poda kochankowi kopertę. - To już? Dopiero co byłem na pobraniu wymazu… - stwierdzi zdziwiony Andrzej i to właśnie zwróci jego uwagę, że Julia może kłamać... Przecież wykonanie testu trochę trwa, a Julia załatwi go tak szybko. Mężczyzna postanowi jednak zostawić ten temat i uwierzy w rzetelność dokumentów - Ja wiedziałam od samego początku, nie miałam żadnych wątpliwości... – podsumuje Julia, a skołowany Andrzej uda się na rozmowę z byłą żoną, by uspokoić emocje i doradzić się kogoś, co właściwie powinien zrobić.

Wizyta u Marty w 1673 odcinku "M jak miłość" pomoże podjąć najtrudniejszą decyzję 

Skowany Budzyński w 1673 odcinku "M jak miłość" uda się do Marty i to jej wyzna całą prawdę o zdradzie, ciąży Julii i o tym, że nie ma pojęcia co zrobić. Wojciechowska początkowo oniemieje, ale w końcu powie kilka mądrych słów byłemu mężowi. - (...) Andrzej, poczekaj... Nie powiem ci, że to dla mnie łatwe, ale skoro już mi zaufałeś.. Tu nie chodzi teraz o mnie, konsekwencje tej sytuacji dotkną wiele osób... Ciebie, Magdę, Maćka... ale także Anię. Co chcesz zrobić? - zapyta Marta. - Nie wiem... Ale w miarę swoich możliwości chciałbym być ojcem dla tego dziecka - odpowie zrezygnowany Budzyński. - A więc sprawa jest prosta - musisz powiedzieć Magdzie. Myślę, że już dawno powinieneś był to zrobić - oznajmi Wojciechowska w 1673 odcinku "M jak miłość", a prawnik wróci do domu z takim właśnie zamiarem. 

Tragedia Magdy otrzeźwi Andrzeja i wycofa się ze wszystkich obietnic w 1673 odcinku "M jak miłość"

Kiedy Andrzej wróci do domu, zobaczy naszykowaną przez Magdę niespodziankę. Budzyńska przyszykuje ich wspólne zdjęcie ślubne na wyświetlaczu, ale prawnik długo się na nie nie napatrzy, bo usłyszy krzyki. Okaże się, że Magda padła z bólu i tak bardzo boli ją serce, że nie może się podnieść. Dopiero po zażyciu tabletki jej stan się unormuje, ale Andrzej będzie przerażony. Zaproponuje wezwanie pogotowia. - Ale wszystko jest w porządku. Zresztą będę się w poniedziałek widziała z lekarzem... - wyjaśni Magda w 1673 odcinku "M jak miłość". - To jest moja wina, bo pozwoliłem ci się przemęczać tą przeprowadzką... - zacznie się obwiniać Andrzej i mało tego, natychmiast porzuci pomysł powiedzenia Magdzie o Julii i dziecku. Rozmowa z Martą pójdzie w niepamięć. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze