M jak miłość. To już koniec Piotrka i Pawła Zduńskich? Marcin i Rafał Mroczek przechodzą do serialu konkurencji?!

i

Autor: vod.tvp M jak miłość. To już koniec Piotrka i Pawła Zduńskich? Marcin i Rafał Mroczek przechodzą do serialu konkurencji?!

M jak miłość

M jak miłość. To już koniec Piotrka i Pawła Zduńskich? Marcin i Rafał Mroczek przechodzą do serialu konkurencji?!

Na fanów "M jak miłość" padł blady strach! Bracia Marcin i Rafał Mroczek, którzy od początku serii grają Piotrka i Pawła Zduńskich dostali role w serialu konkurencji! Najbardziej popularni polscy bliźniacy są rozchwytywani przez kino od czasu, kiedy podbili serca Polaków w "M jak miłość". Ale po raz pierwszy zagrają razem w innym serialu, niż saga rodu Mostowiaków. Co to oznacza dla Piotrka i Pawła w "M jak miłość"? Sprawdź co już wiemy!

Piotrek i Paweł odejdą z "M jak miłość"? Bracia Mroczek zagrają razem w serialu konkurencji

Zduńscy w "M jak miłość" to jedna z najważniejszych rodzin w serialu. Sympatyczni bracia bliźniacy, Marcin i Rafał Mroczek, którzy wcielają się w role Piotrka i Pawła od samego początku serii, stali się gwiazdami pierwszej wielkości i kino ich lubi. Ale tym razem zobaczymy ich razem w innym serialu, niż saga rodu Mostowiaków Co to oznacza dla Zduńskich w "M jak miłość"?

Wielkie dramaty w życiu Zduńskich w "M jak miłość"

Marcin i Rafał Mroczek w nowym sezonie "M jak miłość" przeżyją wiele dramatów, rozterek i zmian. Największe szok czeka na Pawła, który dowie się, że jego ukochana żona Franka (Dominika Kachlik) urodziła 10 lat temu syna i "zapomniała" mu o tym powiedzieć. Z kolei Piotrek z Kingą Katarzyna Cichopek) będą zmagali się z dorastaniem najstarszej córki Lenki, który zmieni się nie do poznania. Jak bracia Mroczek mogliby zostawić swoich bohaterów w tak ważnych momentach ich życia?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1677: Wredna Sylwia potwierdzi Magdzie zdradę Andrzeja! Nikt jej nie podziękuje

M jak miłość. Rodzina Kingi i Piotrka się powiększy! Wszystko przez Lenkę

Uspokajamy fanów "M jak miłość" - istotnie Marcin i Rafał Mroczek zagrają razem w nowym serialu platformy streamingowej Netflix "Gang zielonej rękawiczki". Jednak nie ma żadnych złych wiadomości, aby z tego powodu mieli rezygnować z ról swojego życia w "M jak miłość". 

Kogo zagrają bracia Mroczek w nowym serialu?

"Gang zielonej rękawiczki" to 8-odcinkowa komedia kryminalna. Będzie to historia trzech nieuchwytnych, szlachetnych złodziejek: Zuzy, Kingi i Alicji, które po nieudanym napadzie ukrywają się w domu opieki. Tajemniczy gang kontynuuje swoje działania dając drugą młodość starszym mieszkańcom ośrodka, którym zarządza przebiegła i bezwzględna Marzena (Beata Bandurska). Obok braci Mroczek w serialu zobaczymy: Annę Romantowską, Małgorzatę Potocką i Magdalenę Kutę. Kogo zagrają znani z ról Piotrka i Pawła Zduńskich gwiazdorzy przekonamy się 19.10 na Netflix-e. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze