M jak miłość

M jak miłość. Bezpłodny Andrzej nie może być ojcem dziecka Julii, kochanka wrabia go w ciążę? Jak to możliwe, skoro Budzyński ma już syna? Analizujemy fakty po zdradzie Andrzeja!

2022-09-30 23:05

Czy Andrzej (Krystian Wieczorek) w "M jak miłość" naprawdę jest ojcem dziecka Julii (Marta Chodorowska)? Wyniki testów DNA na ojcostwo Julia mogła sfałszować, żeby złapać go na ciążę. Przecież nie wiadomo nawet czy Andrzej zdradził Magdę (Anna Mucha), bo był za bardzo pijany, żeby coś pamiętać. Do tego dochodzi sprawa bezpłodności Andrzeja! Wśród fanów "M jak miłość" wrze - wytykają scenarzystom, że przecież Budzyński nie może mieć dzieci! Jak to możliwe, skoro blisko 10 lat temu okazało się, że ma syna Piotrka (Hubert Zduniak) z byłą dziewczyną Edytą (Ewa Bukowska)? W ciążę z Andrzejem zaszła też Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach). Oto cała prawda o ciąży Julii i ojcu dziecka, którym niekoniecznie jest Budzyński!

Czy Andrzej Budzyński w "M jak miłość" jest ojcem dziecka Julii? A może Julia sfałszowała wyniki testów DNA na ojcostwo?

Bezpłodny Andrzej w "M jak miłość" nie może być ojcem dziecka Julii, więc Malicka na pewno sfałszowała wyniki testów DNA, żeby wrobić Budzyńskiego w ciążę? To tylko teoria wielu fanów "M jak miłość", którzy na Facebooku serialu oraz w komentarzach umieszczanych na naszym fanpage'u "Super Express Seriale" wylewają swoje żale, że Andrzej zbyt łatwo uwierzył w to, że dziecko jest jego! Początkowo Julia wcale nie chciała zrobić testów na ojcostwo, była pewna, że to Budzyński jest ojcem.  Ale przecież ma męża, z którym sypiała zanim na służbowej delegacji zaciągnęła pijanego Andrzeja do łóżka. On nawet nie pamięta, żeby uprawiali seks.

Czy Andrzej naprawdę zdradził Magdę z Julią? Nie było tej sceny w "M jak miłość"

Zdrady Andrzeja w "M jak miłość" nikt nie widział, więc to mogło być jedno wielkie oszustwo! Tyle tylko, że mąż Magdy obudził się rozebrany w łóżku Julii w jej hotelowym pokoju. Malicka wmówiła mu, że spędzili razem noc, choć Budzyński nie był w stanie sobie nic przypomnieć. Później błyskawicznie okazało się, że Julia jest w ciąży i od razu zaczęła załatwiać rozwód z mężem. Malickiego zresztą też nikt jeszcze nie widział!

Nic dziwnego, że fani "M jak miłość" nie wierzą, że Andrzej jest ojcem dziecka Julii. Podejrzewają, że sprytna prawniczka ukartowała wszystko, żeby rozbić małżeństwo Budzyńskich. Kiedyś jako młoda stażystka była zakochana w Andrzeju, ale on jej nie chciał. Po latach pojawiła się w jego życiu i "nagle" dawne uczucie odżyło. Brzmi jak spisek!

Czy Andrzej Budzyński z "M jak miłość" jest bezpłodny? Badania to wykluczyły!

Bezpłodność Andrzeja w "M jak miłość" to kolejny wątek, który wzbudza emocje. Ale tutaj nie może być mowy o żadnej pomyłce scenarzystów. Wiele lat temu Budzyński i Marta (Dominika Ostałowska) starali się o dziecko, zrobili badania, które wykazały, że to ona nie może kolejny raz zostać matką. Widzowie nie zostali zatem wprowadzeni w błąd.

Andrzej w "M jak miłość" ma 19-letniego syna Piotrka z byłą dziewczyną Edytą

Warto też przypomnieć, że w 2013 roku w "M jak miłość" pojawił się jedyny jak dotąd syn Andrzeja, wówczas 10-letni Piotrek, którego matką jest Edyta, dawna dziewczyna Budzyńskiego, znajoma jego matki Wandy (Maria Rybarczyk). Wówczas badania potwierdziły, że Piotrek jest biologicznym synem Andrzeja.

W ciąży z Andrzejem w "M jak miłość" była też Agnieszka Olszewska!

Poza tym ponad 11 lat temu w ciążę z Andrzejem zaszła też Agnieszka Olszewska. Także po pijaku Andrzej zdradził Martę z Agnieszką, która naprawdę spodziewała się jego dziecka. Podjęła decyzję, że urodzi to dziecko. Przez długi czas Budzyński nie miał odwagi przyznać się żonie do zdrady! O jego niewierności, ciąży Agnieszki i dziecku wiedziało wiele osób, tylko nie Marta. Dręczona wyrzutami sumienia Agnieszka chciała nawet poddać się aborcji. Ale kiedy poszła na wizytę do lekarki, znanej z wykonywania aborcji na życzenie, dowiedziała się, że jej ciąża jest zagrożona, że może stracić dziecko. Niestety Agnieszka poroniła. Kilka lat po tej tragedii Olszewska zaszła w ciążę z Tomkiem Chodakowskim (Andrzej Młynarczyk) i urodziła córkę Helenkę.

Kto naprawdę jest ojcem dziecka Julii w "M jak miłość" - Andrzej czy jej mąż?

Teoretycznie w "M jak miłość" Andrzej może być ojcem dziecka Julii, ale nie wiadomo czy w ogóle doszło do zdrady. Ponieważ ten wątek będzie się ciągnął w serialu jeszcze przez wiele tygodni, to nieprędko przekonany się z kim naprawdę Julia jest w ciąży - z Budzyńskim czy ze swoim mężem. A jeszcze ciekawiej zrobi się kiedy Malicki pojawi się na horyzoncie, co też nie jest wykluczone. Nie ma pewności też czy Andrzej zleci dodatkowe testy na ojcostwo, czy zwątpi w prawdziwość wyników badań DNA, które dostał od Julii.

M jak miłość odcinek 1674 ZWIASTUN. Magda dowie się o zdradzie Andrzeja! Odejdzie od męża do Pawła
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze