M jak miłość. Bezpłodny Andrzej nie może być ojcem dziecka Julii! Badania Budzyńskiego nie kłamią. Za szybko uwierzy w cud poczęcia  - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Bezpłodny Andrzej nie może być ojcem dziecka Julii! Badania Budzyńskiego nie kłamią. Za szybko uwierzy w cud poczęcia - ZDJĘCIA

M jak miłość. Bezpłodny Andrzej nie może być ojcem dziecka Julii! Badania Budzyńskiego nie kłamią. Za szybko uwierzy w cud poczęcia - ZDJĘCIA

2022-05-27 20:01

Ciąża Julii (Marta Chodorowska) w "M jak miłość" to jedno wielkie kłamstwo, a Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) wcale nie będzie ojcem dziecka kochanki! Choć Julia będzie próbowała wmówić mężowi Magdy (Anna Mucha), że zostaną rodzicami, to fakty z przeszłości Andrzeja mówią same za siebie. Budzyński jest przecież bezpłodny! Potwierdziły to wyniki badań, gdy razem z byłą już żoną Martą (Dominika Ostałowska) starali się o dziecko. Co prawda 11 lat temu w "M jak miłość" w ciążę z Andrzejem zaszła jego inna kochanka, Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach), która poroniła, ale później wyszła na jaw bezpłodność Budzyńskiego! Dlaczego więc Andrzej tak łatwo uwierzy w ciążę Julii i cud poczęcia? Sprawdźcie, co już wiadomo!

Kiedy w "M jak miłość" wyda się, że Julia okłamuje Andrzeja w sprawie ciąży i tego, że to jego dziecko?

Ciąża Julii dla Andrzeja Budzyńskiego w 1663 odcinku "M jak miłość" stanie się ziszczeniem najgorszych koszmarów. Nie dość, że nie będzie mógł znieść poczucia winy, że zdradził Magdę z Malicką na służbowym wyjeździe, to jeszcze nie poradzi sobie z tym, że kochanka spodziewa się jego dziecka. Bo początkowo Budzyński nie będzie wcale wątpił w zapewnienia Julii, że jest z nim w ciąży.

Co prawda w 1663 odcinku "M jak miłość" nadal nie przypomni sobie czy w ogóle uprawiał z nią seks w hotelowym pokoju podczas delegacji we Wrocławiu, ale uzna, że Malicka nie mogłaby go okłamać. Wątpliwości Andrzeja wzbudzi jednak fakt, że przecież Julia przed ich wspólną nocą sypiała ze swoimi mężem! Zacznie myśleć na tyle racjonalnie, że nie da się wrobić w nieswoje dziecko. Dlatego w 1663 odcinku "M jak miłość" zażąda od niej testów DNA, aby mieć pewność, że to z nim jest w ciąży. O ile Julia mówi prawdę, że spodziewa się dziecka.

Nie przegap: Koniec M jak miłość. Andrzej zostawi Magdę w ostatnim 1665 odcinku zanim pozna wyniki testów DNA dziecka Julii

Choć Julia w 1663 odcinku "M jak miłość" spróbuje złapać Andrzeja na ciążę, może jej się to wcale nie udać. Ale Budzyński najwyraźniej zapomniał o tak istotnym fakcie jak swoja bezpłodność! Tu trzeba cofnąć się w czasie do przeszłości Andrzeja i jego małżeństwa z Martą. Wiele lat temu starali się o dziecko, ale badania potwierdziły, ze Budzyński stał się bezpłodny. Jak to możliwe, skoro ma przecież jednego, biologicznego syna Piotrka (Hubert Zduniak), z dawną ukochaną Edytą (Ewa Bukowska), którego ostatni raz widział blisko 10 lat temu? To już pytanie do scenarzystów "M jak miłość", którzy rozpisali wątek ciąży Julii wiedząc o tym, że Andrzej nie może mieć dzieci.

Sprawdź też: M jak miłość. Druga córka Artura Rogowskiego w domu Mostowiaków! Jest dużo młodsza od Basi - ZDJĘCIE

Zaskakujące też, że w "M jak miłość" bezpłodność Andrzeja wyszła na jaw już po tym jak w ciążę zaszła z nim Agnieszka Olszewska! Ponad 11 lat temu w "M jak miłość" Andrzej także po pijaku zdradził Martę z Agnieszką, która podjęła decyzję, że urodzi to dziecko. Przez długi czas Budzyński nie miał odwagi przyznać się żonie do zdrady! O jego niewierności, ciąży Agnieszki i dziecku wiedziało wiele osób, tylko nie Marta. Dręczona wyrzutami sumienia Agnieszka chciała nawet poddać się aborcji. Ale kiedy poszła na wizytę do lekarki, znanej z wykonywania aborcji na życzenie, dowiedziała się, że jej ciąża jest zagrożona, że może stracić dziecko. Niestety Agnieszka poroniła.

Dopiero w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Julia zrobi testy DNA, a Andrzej dowie się czy jest ojcem jej dziecka. O ile wcześniej kochanka Budzyńskiego nie przyzna się, że wcale ze sobą nie spali, że wymyśliła wszystko, by go zdobyć, rozdzielić z Magdą. Przecież wszyscy, którzy widzieli 1653 odcinku "M jak miłość" zobaczyli też, że Andrzej był zbyt pijany na seks z Julią! Wystarczyło tylko pchnąć go palcem do łóżka, rozebrać i zainicjować całe przedstawienie, że się kochali tej nocy.

Julia z "M jak miłość" sprawia wrażenie niezłej oszustki i manipulatorki, więc byłaby zdolna do tego, żeby ukartować zdradę Budzyńskiego. Zwłaszcza, że wydało się już, że nie chce wrócić do swojego męża, zrezygnować z rozwodu, bo znów zakochała się w Andrzeju. Potwierdziła to już jej najbliższa przyjaciółka, która podpuściła Malicką, żeby zdobyła żonatego Budzyńskiego, który lata temu dał jej kosza! 

M jak miłość odcinek 1663 ZWIASTUN. Ciąża Julii dobije Andrzeja! Magda zostanie sama
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze