M jak miłość, odcinek 1663: Andrzej przechytrzy kochankę Julię! Nie da się wrobić w nieswoje dziecko

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1663: Andrzej przechytrzy kochankę Julię! Nie da się wrobić w nieswoje dziecko

M jak miłość, odcinek 1663: Andrzej przechytrzy kochankę Julię! Nie da się wrobić w nieswoje dziecko - ZWIASTUN

2022-05-24 21:01

W 1663 odcinku „M jak miłość” Andrzej (Krystian Wieczorek) w końcu zacznie myśleć racjonalnie i da się zmanipulować Julii (Marta Chodorowska). Wiadomość o ciąży kochanki, z którą spędził jedną noc na delegacji we Wrocławiu, zdradzając ukochaną żonę Magdę (Anna Mucha), spadnie na niego jak grom z jasnego nieba, ale nie uśpi jego czujności. W 1663 odcinku „M jak miłość” Budzyński spotka się z kochanką i zażąda od niej testów DNA, aby mieć pewność czy to jego dziecko! Reakcja Andrzeja kompletnie zszokuje Julię, która zrozumie, że tak łatwo nie wrobi Budzyńskiego w dziecko i w ten sposób z pewnością nie zniszczy jego małżeństwa z Magdą!

"M jak miłość" odcinek 1663 - wtorek, 24.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1663 odcinku „M jak miłość” Andrzej będzie wrakiem człowieka! Zdrada Magdy i jedna noc spędzona z Julią na delegacji we Wrocławiu już była dla niego prawdziwą katorgą, tym bardziej, że za namową Kamila (Marcin Bosak) musiał wszystko ukrywać przed Magdą. Budzyński już dłużej nie będzie mógł ukrywać zdrady i będzie nawet gotowy przyznać się do wszystkiego żonie, aby pozwolić jej samej zdecydować, czy mu wybaczy czy nie, ale ciąża Julii zmieni wszystko! Wieść o ciąży kochanki zmieni Andrzeja o 180 stopni, ale prawnik jednego będzie pewny – Magda nie może się o tym dowiedzieć. W 1663 odcinku „M jak miłość” Budzyńskiemu będzie trudno stanąć twarzą w twarz z przeszłością, tym bardziej, że Julia pokaże pazurki i osobiście zaatakuje go w sądzie, to jednak nie straci racjonalnego myślenia, które zwycięży!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1662: Werner poderwie Alę! Weźmie ją na litość, ale nawet ona nie będzie go chciała

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Andrzej stawia się kochance Julii w 1663 odcinku „M jak miłość” >>>

M jak miłość odcinek 1663 ZWIASTUN. Ciąża Julii dobije Andrzeja! Magda zostanie sama

W 1663 odcinku „M jak miłość” Andrzej zjawi się w mieszkaniu kochanki, aby ustalić, co dalej. Budzyński da Julii jasno do zrozumienia, że oboje popełnili wielki błąd, który nigdy nie powinien się zdarzyć, co mocno zaboli prawniczkę. Julia spodziewała się bardziej wsparcia i wyrozumiałości ze strony kochanka, a spotkała się z rozczarowaniem.

- Ja cię bardzo przepraszam za te uniki, potrzebowałem czasu, aby sobie to wszystko jakoś poukładać. Jedno wiem na pewno i myślę, że z tobą jest dokładanie tak samo… - zacznie Andrzej.

- Może i tak, ale zanim powiesz coś więcej, to chciałam… - wtrąci się Julia, ale Budzyński nie da jej skończyć.

- Julia, oboje popełniliśmy bardzo poważny błąd – przypomni jej, czym doprowadzi Julię do szału!

Wtedy w 1663 odcinku „M jak miłość” Julia znów postanowi przejść do ataku i postawi Andrzeja pod ścianą! Kochanka wprost wyzna, że i tak urodzi ich dziecko, nie zostawiając mu praktycznie żadnego wyboru, jednak mocno się przeliczy!

- Chciałabym, abyś wiedział, że urodzę to dziecko – powie stanowczo Julia.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1664: Niewierna Lilka zostanie bezdomna! Bogaty kochanek Ethan wyrzuci ją na bruk i znajdzie sobie inną! - WIDEO

Andrzej w 1663 odcinku „M jak miłość” nie da się nabrać na gierki kochanki i sam również postawi sprawę jasno! Budzyński zażąda od Julii testów DNA na ojcostwo, bowiem nie da się wrobić w nieswoje dziecko, które może zniszczyć jego małżeństwo z Magdą i całą jego rodzinę! Andrzej wprost zarzuci kochance, że dziecko wcale nie musi być jego i dopóki nie pozna prawdy nawet nie chce o nim słyszeć!

- Zanim cokolwiek postanowię w tej sprawie, chcę mieć gwarancję, że to jest moje... że to ja jestem ojcem tego dziecka. Oboje dobrze wiemy, że to może być dziecko twojego męża. Dopóki nie zrobisz badań, nie chcę już więcej rozmawiać na ten temat. To pójdę już – powie ostro Andrzej, czym szybko uciszy Julię!

Julia w 1663 odcinku „M jak miłość” będzie zszokowana słowami Andrzeja, gdyż zda sobie sprawę, że tak łatwo nie uda jej się robić jego małżeństwa z Magdą i mieć go wyłącznie dla siebie! Tym bardziej, że pomysł z ciążą nie wypalił, gdyż sama tak naprawdę nie wie, czy Andrzej faktycznie jest ojcem, o ile w ogóle Julia spodziewa się dziecka! W końcu sama przyznała swojej przyjaciółce Sylwii (Hanna Turnau), że będzie okłamywać Andrzeja i zobaczy, do czego ją to doprowadzi, ale w tym przypadku chyba tylko do porażki!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1664: Ula dorwie Horbaczewskiego i pokaże mu dowód kłamstwa. Podły sąsiad Jakubczyka podejdzie ją jak dziecko – ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1662 ZWIASTUN. Julia w ciąży z Andrzejem! Już nie zdoła ukryć przed Magdą zdrady?
Najnowsze