M jak miłość, odcinek 1662: Andrzej przyzna się Magdzie do zdrady? Nawet Kamil go nie powstrzyma

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1662: Andrzej przyzna się Magdzie do zdrady? Nawet Kamil go nie powstrzyma

M jak miłość, odcinek 1662: Andrzej przyzna się Magdzie do zdrady? Nawet Kamil go nie powstrzyma

2022-05-20 14:31

W 1662 odcinku „M jak miłość” Magda (Anna Mucha) dowie się o zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek)? Budzyński już dłużej nie zniesie ukrywania prawdy przed żoną, a kłamstwa będą mu przychodzić z coraz większą trudnością. Tym bardziej, że wszystko odbije się na jego zdrowiu, a serce Andrzeja już nie wytrzyma tego napięcia. W 1662 odcinku „M jak miłość” Andrzej wyzna Kamilowi (Marcin Bosak), że jest gotowy przyznać się Magdzie do zdrady z Julią (Marta Chodorowska) i dać jej wybór, czy mu wybaczy czy nie! Gryc nie będzie mógł uwierzyć w to, co słyszy i po raz kolejny spróbuje go odwieść od tego pomysłu, ale Budzyński będzie już zdecydowany! Czy Andrzej przyzna się Magdzie do zdrady?

"M jak miłość" odcinek 1662 - poniedziałek, 23.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1662 odcinku „M jak miłość” Andrzej już dłużej nie poradzi sobie z wyrzutami sumienia po zdradzie Magdy. Budzyński pójdzie za radą Kamila i weźmie to na klatkę, ale ukrywanie prawdy wcale nie będzie takie proste, a kłamstwa będą mu przychodzić z coraz większą trudnością. Chora sytuacja odbije się na jego zdrowiu, a serce Andrzeja da o sobie znać. Budzyński poszuka ukojenia w alkoholu, ale nawet on nie da mu zapomnieć o seksie z Julią i zdradzie ukochanej Magdy! W 1662 odcinku „M jak miłość” Andrzej będzie już gotowy, aby przyznać się Magdzie do zdrady i pozwolić jej samej podjąć decyzję, czy mu wybaczy czy nie, a nie polegać tylko na słowach Kamila!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1664: Niewierna Lilka zostanie bezdomna! Bogaty kochanek Ethan wyrzuci ją na bruk i znajdzie sobie inną! - WIDEO

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Andrzej decyduje się przyznać Magdzie do zdrady w 1662 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1662 odcinku „M jak miłość” Andrzej wyzna Kamilowi, że musi w końcu powiedzieć Magdzie o zdradzie, gdyż ukrywanie prawdy zbyt wiele go kosztuje. Oczywiście, Gryc kategorycznie się na to nie zgodzi i spróbuje wybić mu ten pomysł z głowy, ale Budzyński będzie nieugięty.

- Ja już nie mogę tak żyć. Chce, muszę o wszystkim powiedzieć Magdzie... – przyzna Kamilowi.

- Co ty zwariowałeś?! - zapyta z niedowierzaniem.

- Może i tak... – stwierdzi.

Kamil w 1662 odcinku „M jak miłość” okaże Andrzejowi swoją solidarność i da mu jasno do zrozumienia, iż wie, że cierpi, ale to nie zmieni jego sytuacji! Gryc będzie przekonany, że gdy Magda dowie się o zdradzie, ich małżeństwo tego nie przetrwa.

- Człowieku, dobra. Wiem, że to jest trudne. Widzę, że się męczysz, że się miotasz. Nie możesz przerzucić tego na nią! Musisz to jakoś na klatę wziąć, człowieku no! Na co ty liczysz? Na rozgrzeszenie, że ona ci wybaczy? Przecież ona ci nie wybaczy ci tej zdrady. Wszystko się rozwali! – powie mu z pewnością Kamil.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1662: Rodzina Anity i Kamila powiększy się? Gryc nie będzie zachwycony – ZDJĘCIA

Wtedy w 1662 odcinku „M jak miłość” Andrzej uzna, że ma dość gdybań i chce, aby Magda sama podjęła decyzję, czy mu wybaczy czy nie! Kamil będzie wiedział swoje i jeszcze raz spróbuje przemówić mu do rozsądku, ale Budzyński będzie już zdecydowany i nawet nie będzie chciał go słuchać!

- Jeśli Magda tak zdecyduje... – wtrąci Andrzej, ale Kamil natychmiast mu przerwie.

- Co ty pieprzysz? Co ty pieprzysz? Przecież jak jej powiesz to ją tylko zranisz! Wszystko szlag trafi! No co ty. Tego chcesz? – wyrzuci mu, ale nie doczeka się odpowiedzi, gdyż Andrzej odejdzie bez słowa.  

Ostatecznie, Andrzej w 1662 odcinku „M jak miłość” jednak nie przyzna się Magdzie do zdrady i dalej będzie robił dobrą minę do zlej gry! Wszystko przez to, że Budzyńska nie będzie mogła nacieszyć się ich szczęściem, a kochanka nagle zacznie obsypywać go telefonami i wyzna mu, że jest z nim w ciąży!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1663: Kancelaria Andrzeja i Wernera skończona! Przez głupi błąd Adama będą musieli się szybko wynieść - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1662 ZWIASTUN. Julia w ciąży z Andrzejem! Już nie zdoła ukryć przed Magdą zdrady?
Najnowsze