M jak miłość, odcinek 1662: Werner poderwie Alę! Weźmie ją na litość, ale nawet ona nie będzie go chciała

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1662: Werner poderwie Alę! Weźmie ją na litość, ale nawet ona nie będzie go chciała

M jak miłość, odcinek 1662: Werner poderwie Alę! Weźmie ją na litość, ale nawet ona nie będzie go chciała

2022-05-20 15:23

W 1662 odcinku „M jak miłość” zdesperowany Werner (Jacek Kopczyński) weźmie się za Alę (Alicja Ostolska)! Adam po tym jak dostanie kosza od Sylwii (Hanna Turnau) i zrozumie, że nie ma zbytnich szans u Elwiry (Beata Zarembianka) zacznie podrywać młodziutką kelnerkę w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek). W 1662 odcinku „M jak miłość” Werner spróbuje wzbudzić u Ali litość, ale nawet ta taktyka nie pomoże mu zdobyć serca kolejnej kobiety! Kelnerka nie będzie zainteresowana starszym panem, który kompletnie nie umie poradzić sobie w relacjach damsko-męskich, jednak da mu na przyszłość radę jak postępować z kobietami. Niestety i tym razem Adaś jednak polegnie…

"M jak miłość" odcinek 1662 - poniedziałek, 23.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1662 odcinku „M jak miłość” Adam jako jedyny nie pojedzie do Siedliska Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) Budzyńskich i zostanie w Warszawie, aby zdobyć serce Elwiry. Była szefowa Joasi (Barbra Kurdej-Szatan) spotka się z Wernerem, ale da mu jasno do zrozumienia, że z ich relacji nic nie będzie, gdyż oboje są wolnymi ptakami i po prostu trudno byłoby im zbudować coś trwałego. Adam nie będzie krył swojego rozczarowania, ale nie będzie chciał tak szybko kończyć dnia i po raz kolejny zadzwoni do Sylwii, która zgodzi się z nim spotkać, ale tylko na stopie koleżeńskiej! Przyjaciółka Julii (Marta Chodorowska) przy okazji przypomni mu, żeby nie robił sobie żadnych nadziei na coś więcej, gdyż zupełnie do siebie nie pasują! Bolesne odrzucenie przez 2 kobiety w 1662 odcinku „M jak miłość” popchnie Adam do desperackiej decyzji, który tym razem weźmie się za młodziutką Alę!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1662: Andrzej przyzna się Magdzie do zdrady? Nawet Kamil go nie powstrzyma

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Werner próbuje zdobyć Alę w 1662 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1662 odcinku „M jak miłość” Adam znów zjawi się w „Naszym Zielonym Sadzie”, gdzie tym razem umówi się z Sylwią, ale tylko na niezobowiązującą kolację! Jednak nim przyjaciółka Julii dotrze na miejsce, Werner jeszcze raz spróbuje swoich sił i tym razem zagnie parol na Alę, tym bardziej że nastolatka powita go z promiennym uśmiechem!

- O dobry wieczór. Witamy ponownie – przywita go Ala.

- Dobry wieczór, ile pani ma lat? – spyta zalotnie Adam, ale widząc zmieszanie nastolatki szybko się z tego wycofa! - Nie, znaczy nie. Proszę nie odpowiadać. Kobiecie nie powinno się zadawać takich pytań – zreflektuje się.

Adam mimo złego początku w 1662 odcinku „M jak miłość” tak szybko nie zrezygnuje z Ali i spróbuje poderwać ją raz jeszcze, ale już w zupełnie inny sposób!

- Ale pani Alu tak szczerze, na ile lat ja wyglądam? – zapyta Werner.

- No cóż… - skwituje tylko Ala po chwili namysłu.

- Cóż, wiem za duży przebieg, tak? – odpowie załamany.

- Nie, no… - wtrąci kelnerka, ale Adam natychmiast jej przerwie.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1664: Niewierna Lilka zostanie bezdomna! Bogaty kochanek Ethan wyrzuci ją na bruk i znajdzie sobie inną! - WIDEO

Wtedy w 1662 odcinku „M jak miłość” Werner weźmie Alę na litość i postawi się w roli pokrzywdzonego, ale nawet to nie wzruszy młodziutkiej kelnerki! Ala nie odpowie na zaloty Adama, jednak zrobi jej się mu go żal i poradzi mu, jak powinien w przyszłości zachowywać się w relacjach damsko-męskich.

- Nie, nie, spokojnie. Rozumiem, wie pani, bo ja nie wiem, co robić. Żadna kobieta mnie nie chce. Nie wiem, coś we mnie nie tak czy co? A może to przez te moje siwe włosy, co? Tylko szczerze – zapyta.

- Nie no z nimi to akurat panu bardzo do twarzy. Wydaje mi się, że pan za bardzo się spina. Stara się pan, widać, że panu bardzo zależy, no i chyba za bardzo – podsumuje go Ala.

Jeszcze w 1662 odcinku „M jak miłość” Adam będzie miał kolejną okazję, aby się wykazać i zastosować się do rady Ali, ale znów nawali! Werner znów skompromituje się przed Sylwią i ostatecznie zostanie sam jak palec!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1664: Mateusz popłynie do Afryki i pokaże Barbarze jak teraz wygląda! Przerazi ją widok zdjęć Lilki u wnuka - ZDJĘCIA

M jak miłość. Weronika uwiedzie Wernera tylko po to, by być bliżej Kamila? Wykorzysta go jak kiedyś Gryca
Najnowsze