M jak miłość. Druga córka Artura Rogowskiego w domu Mostowiaków! Jest dużo młodsza od Basi - ZDJĘCIE

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość. Druga córka Artura Rogowskiego w domu Mostowiaków! Jest dużo młodsza od Basi - ZDJĘCIE

M jak miłość. Druga córka Artura Rogowskiego w domu Mostowiaków! Jest dużo młodsza od Basi - ZDJĘCIE

2022-05-25 8:35

U Mostowiaków w "M jak miłość" pojawiła się druga córka Artura Rogowskiego, którego gra Robert Moskwa! Na planie serialu trwają właśnie zdjęcia do nowych odcinków "M jak miłość", które widzowie zobaczą dopiero po wakacjach jesienią i tu ogromna niespodzianka. Robert Moskwa uchylił rąbka tajemnicy i za kulisami "M jak miłość" pokazał nie tylko serialową 13-letnią córkę Basię (Karina Woźniak), ale także drugie dziecko. Obok Rogowskiego i Basi szczególne miejsce zajęła śliczna, 5-letnia dziewczynka. Wiemy kim ona jest i czy dołączy do obsady "M jak miłość" jako druga, nieślubna córka Artura, męża Marysi (Małgorzata Pieńkowska).

Córka Roberta Moskwy, czuli Artura Rogowskiego z "M jak miłość" na planie serialu. Dołączy do obsady?

Artur Rogowski z "M jak miłość" w nowym sezonie po przerwie wakacyjnej będzie miał drugą córkę, a Basia przyrodnią siostrę? Czy mąż Marysi nagle dowie się, że znów został ojcem? Na pierwszy rzut oka zdjęcie z planu "M jak miłość", na którym pozują razem Robert Moskwa i Karina Woźniak oraz urocza, 5-letnia dziewczynka uderzająco podobna do ekranowego Rogowskiego, może być zapowiedzią sensacji w rodzinie Mostowiaków! Bo faktem jest, że w domu w Grabinie podczas ostatnich dni zdjęciowych szczególne miejsce zajęła wyjątkowa osoba. Nadia, bo tak ma na imię dziewczynka ze zdjęcia Artura i Basi, nie jest jednak nową bohaterką "M jak miłość"!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1664: Mateusz popłynie do Afryki i pokaże Barbarze jak teraz wygląda! Przerazi ją widok zdjęć Lilki u wnuka - ZDJĘCIA

Robert Moskwa na swoim profilu na Instagramie pierwszy pochwalił się ujęciem zza kulis "M jak miłość" z dwiema córkami, ale od razu wyjaśnił wszystkim o co chodzi. "Spotkanie na planie. Córki dwie? prawdziwa i serialowa?? #małamoskwa @_karinawozniak_ @mjakmilosc.official" - napisał aktor. 5-letnia Nadia to oczywiście dziecko Roberta Moskwy i jego drugiej żony, Patrycji Cieślak. Serialowy Rogowski z "M jak miłość" oprócz tych dwóch córek ma jeszcze trzecią. Z pierwszego małżeństwa ma dorosłą córkę Paulinę, której zdjęciami także dzieli się w sieci.

Zobacz w naszej GALERII ZDJĘCIA znanego z "M jak miłość" Roberta Moskwy z prawdziwymi córkami >>>

Sprawdź też: Gwiazda M jak miłość poważnie chora! Dominika Kachlik przez chorobę nie może już grać Franki - ZDJĘCIA

Dla wielu zaskoczeniem może być, że Robert Moskwa zabiera córkę na plan "M jak miłość", ale nie ma to żadnego związku z pracą z własnym dzieckiem w serialu. Po prostu Nadia towarzyszy czasami tacie podczas kręcenia odcinków. Tak też było rok temu, kiedy córka Moskwy po raz pierwszy zagościła na planie, a ekranowy Artur na Instagramie ogłosił radosną nowinę, że babcia Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska) ma kolejną wnuczkę. Czy to oznacza, że prawdziwa córka serialowego Rogowskiego z "M jak miłość" też zagra z nim w serialu i będzie nieślubnym dzieckiem Artura? Na szczęście nic takiego się nie stanie! A Moskwa zwyczajnie wziął Nadię do pracy, by pokazać jej swoją drugą córkę Basię.

M jak miłość. Lilka wróci do Grabiny, żeby odzyskać Mateusza! Sprowadzi kłopoty na Mostowiaków
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze