M jak miłość, odcinek 1662: Julia w ciąży z Andrzejem nie zgodzi się, żeby mąż do niej wrócił! - ZDJĘCIA

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1662: Julia w ciąży z Andrzejem nie zgodzi się, żeby mąż do niej wrócił! - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1662: Julia w ciąży z Andrzejem nie zgodzi się, żeby mąż do niej wrócił! - ZDJĘCIA

2022-05-18 11:42

W 1662 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Julia (Marta Chodorowska) rozgrywa swój plan zdobycia Andrzeja po mistrzowsku. Jeszcze podczas konferencji we Wrocławiu zwierzyła się Budzyńskiemu, że mąż żąda od niej rozwodu. Teraz sytuacja się zmieni, bo mężczyzna uzna, że prawniczka jest miłością jego życia i chce nadal tworzyć z nią związek. Malicka w 1662 odcinku "M jak miłość" obwieści Andrzejowi, że spodziewa się jego dziecka. Tego na pewno nie przewidzi jej były mąż, który chce do niej wrócić. Budzyński oniemieje, ale nie on jeden.

"M jak miłość" odcinek 1662 - poniedziałek, 23.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1662 odcinku "M jak miłość" Julia będzie zdecydowana na powiedzenie Andrzejowi prawdy o tym, że podczas nocy we Wrocławiu zaszła w ciążę. Budzyński słono zapłaci za kilka ulotnych chwil po konferencji, podczas których zbliżył się z prawniczką stanowczo za blisko. Właśnie wtedy Julia powiedziała Andrzejowi o mężu, który chce rozwodu. Teraz sytuacja stanie się inna, bo mężczyzna zmieni zdanie i będzie chciał wrócić do żony. Ona znajdzie się jednak w takim momencie życia, że nie pomyśli o dawaniu kolejnej szansy mężowi. Wszystko wyjdzie na jaw podczas rozmowy Sylwii (Hanna Turnau) i Wernera (Jacek Kopczyński) w 1662 odcinku "M jak miłość". Przyjaciółka Malickiej zdradzi Adamowi, że mąż Julii bardzo o nią zabiega, a ona nie chce do niego wrócić. Mało tego, podobno mężczyzna przemyślał sprawę i jest gotów poukładać wszystkie sprawy z żoną.

- (...) Mąż Julii zrozumiał, że popełnił błąd i próbuje ją przeprosić, nie chce już rozwodu, ale ona raczej nie da mu już drugiej szansy - powie Sylwia. - A dlaczego? - zapyta prawnik. - Uświadomiła sobie, że od dawna go już nie kochała, no a teraz sytuacja skomplikowała się jeszcze bardziej... Dobra, mleko i tak zaraz się wyleje, więc chyba mogę ci powiedzieć - doda tajemniczo Sylwia i będzie miała na myśli fakt, że Julia zaszła w ciążę z Andrzejem! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1662: Ciąża Julii potwierdzona! Andrzej dostanie dowód na to, że Malicka nie kłamie – ZDJĘCIA

Julia nie będzie chciała powrotu męża w 1662 odcinku "M jak miłość", bo myślami pozostanie tylko przy Andrzeju. Już w poprzednich odcinkach "M jak miłość" mówiła przyjaciółce, że wymyśli sposób, by usidlić Budzyńskiego. Tego samego dnia, w którym Sylwia przekaże Wernerowi wieści o mężu Julii, prawniczka zaprosi do siebie Andrzeja i powie mu o dziecku.

- Jestem w ciąży - wyjaśni Julia w 1662 odcinku "M jak miłość", a Budzyński aż poblednie. Zrozumie, że jego problemy właśnie go przerosły i nie ma już odwrotu. Wyjdzie na jaw, dlaczego Malicka nie chce myśleć o powrocie do byłego męża. Zdrada to jedno, ale ciąża z kochankiem to już zupełnie co innego. Julia zdaje sobie sprawę, że Magda (Anna Mucha) nie wie o zdradzie i tym bardziej o ciąży. Andrzej znajdzie się w potrzasku, a były mąż Julii nie ma szans na powrót do żony. Sytuacja skomplikuje się jeszcze bardziej w ostatnim 1665 odcinku "M jak miłość" w tym sezonie, kiedy Malicka poprosi Budzyńską o spotkanie. Wiele wskazuje na to, że żona Andrzeja wreszcie dowie się prawdy o zdradzie.

Przeczytaj: Gwiazda M jak miłość poważnie chora! Dominika Kachlik przez chorobę nie może już grać Franki - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1662 ZWIASTUN. Julia w ciąży z Andrzejem! Już nie zdoła ukryć przed Magdą zdrady?
Najnowsze