M jak miłość. Będzie rozwód Magdy i Andrzeja w nowym sezonie?! Zaczną się ostre negocjacje - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Będzie rozwód Magdy i Andrzeja w nowym sezonie?! Zaczną się ostre negocjacje - WIDEO

M jak miłość. Będzie rozwód Magdy i Andrzeja w nowym sezonie?! Zaczną się ostre negocjacje - WIDEO

2022-06-23 21:24

A jednak rozwód w "M jak miłość"? Wiele wskazuje na to, że Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) nie dogadają się w sprawie ratowania związku. Budzyńska w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2022 dowie się o zdradzie, wyprowadzi się z mieszkania, a ciąża Julii (Marta Chodorowska) zwali ją z nóg. I to właściwie dosłownie, bo kobieta zacznie mieć problemy ze zdrowiem. W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej dojdzie jednak do rozmowy Budzyńskich, ale będzie ona tak sztywna i niekomfortowa, że aż strach! Zacną się ostre negocjacje przed rozwodem? Zobacz ZDJĘCIA i WIDEO z planu.

Budzyńscy rozwiodą się w nowym sezonie "M jak miłość"? Negocjacje z planu właśnie na to wskazują

Magda i Andrzej rozstaną się w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej. Budzyńska dowie się o zdradzie męża z Malicką, a także o ciąży jego kochanki. Ta informacja ją dobije, bo sama chciała mieć dziecko z Andrzejem, ale z powodu przeszczepu serca i nawracających problemów zdrowotnych, niestety nie mogła zajść w ciążę. Informacja o tym, że mąż zostanie ojcem, bo przespał się z inną, zwali ją z nóg.

Magda w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2022 wyprowadzi się z domu i wyjedzie do siedliska. Nawet Maćkowi (Franciszek Przanowski) nie pozwoli zostać sam na sam z mężem zdrajcą. Do siedliska przyjadą pocieszać ją Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek), chociaż milczeli na temat zdrady Budzyńskiego i ukrywali prawdę. 

Sprawdź też: M jak miłość. Franka będzie walczyć o syna Adama w nowym sezonie. Nie skończy się na jednym spotkaniu - ZDJĘCIA

W siedlisku w nowym sezonie "M jak miłość" zjawi się też Andrzej. Budzyński przyjedzie do żony, a nagranie Anny Muchy z tego momentu na Instagramie wygląda tak, jakby małżeństwo miało odbyć negocjacje. Andrzej usiądzie po jednej stronie stołu, a Magda po przeciwnej. O dziwo, Anna Mucha i Krystian Wieczorek świetnie bawili się podczas kręcenia tak poważnych scen z życia Budzyńskich.

- Jesteśmy na planie "M jak miłość" i chciałam wam tylko pokazać, że od jakiegoś czasu z moim... - zaczyna mówić Mucha na nagraniu z planu "M jak miłość", ale przeszkadza jej śmiech serialowego męża. - Co się śmiejesz? To są poważne sprawy! - zwróciła uwagę Mucha i dokończyła myśl - ... z moim serialowym partnerem rozmawiamy tak... - dodała aktorka i pokazała wspomniany  stół, gdzie Budzyńscy przeprowadzą bardzo poważną rozmowę w nadchodzącym sezonie "M jak miłość". 

Czy właśnie to będzie ich ostatnia, pożegnalna rozmowa, by podzielić się najważniejszymi kwestiami i rozstać? Dojdzie do rozwodu? tego jeszcze nie wiadomo, ale ostre negocjacje na nagraniu Muchy właśnie na to wskazują. 

Przeczytaj: Kinga odejdzie z M jak miłość? Katarzyna Cichopek poświęci rolę w serialu, bo dostała inną propozycję?

M jak miłość. Będzie rozwód Magdy i Andrzeja w nowym sezonie? Zaczną się ostre negocjacje
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze