Kinga odejdzie z M jak miłość? Katarzyna Cichopek poświęci rolę w serialu, bo dostała inną propozycję?

i

Autor: vod/tvp Kinga odejdzie z M jak miłość? Katarzyna Cichopek poświęci rolę w serialu, bo dostała inną propozycję?

Kinga odejdzie z M jak miłość? Katarzyna Cichopek poświęci rolę w serialu, bo dostała inną propozycję?

Kinga w "M jak miłość" to życiowa rola Katarzyny Cichopek. Dzięki kreacji Zduńskiej młoda aktorka została jedną z największych gwiazd serialu i zaczęła dostawać inne propozycje. Cichopek jest jedną z prowadzących telewizji śniadaniowej TVP, w tym roku prowadziła 2 koncerty na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Okazuje się, że gwiazda "M jak miłość" dostała jeszcze jedną ofertę, którą przyjęła. Czy to oznacza, że jej Kinga odejdzie z serialu i osieroci 4-kę dzieci i zostawi Piotrka (Marcin Mroczek)? Sprawdź co już wiemy!

Kinga zniknie z "M jak miłość"? Cichopek może zabraknąć czasu

Kinga w "M jak miłość" to jedna z najważniejszych serialowych postaci. To w niej zakochali się na zabój obaj bracia Zduńscy, a Piotrek się z nią ożenił. Od 20 lat tworzą prawie idealne małżeństwo, a Kinga jest super mamą 4-ki dzieci. Trudno sobie wyobrazić ten serial bez pani Zduńskiej. A jednak pojawiły się obawy, że nowe wyzwania gwiazdy mogą do takiego pożegnania doprowadzić. Czy tak będzie? 

Kinga z "M jak miłość" ostatnio została współprowadzącą opolskiegofestiwalu piosenki i w tej nowej roli tak się spodobała, że dostała własny program w TVP! 

Nie przegap: M jak miłość. Tragedia nadciągnie na Deszczową w nowym sezonie. Kinga i Piotrek pokazali o jeden kadr za dużo - ZDJĘCIA, WIDEO

- Na antenie TVP Kobieta będę miała przyjemność poprowadzić program "Operacja aranżacja". Program dotyczący metamorfoz wnętrz. Cieszę się, bo jest to program misyjny. Odmienia wnętrza, ale i życie - pochwaliła się Cichopek. 

Media natychmiast zaczęły dociekać, czy tak zajęta gwiazda nie rzuci roli w "M jak miłość", która stała się trampoliną do jej kariery. Jak podał portal teleshow.wp.pl Cichopek w końcu musiała odpowiedzieć na to pytanie.    

 - Nie martwcie się. Nie zniknę z "M jak miłość". To jest moja rodzina. Moje całe zawodowe życie. Serial, dzięki któremu wszystkie pozostałe drzwi się pootwierały. Rodziłam dzieci w międzyczasie. Wychowywałam je na planie… - zapewniła gwiazda "M jak miłość".

Pewne jest, że póki co Kinga nagrywa nowe sceny z rodziną na planie "M jak miłość", więc przynajmniej w najbliższym sezonie fani nie muszą się zamartwiać zniknięciem Zduńskiej - zobacz nowe ZDJĘCIA z planu w GALERII

Zobacz też: M jak miłość. Marcin Mroczek pożegnał się z widzami! Już nie zagra roli, która spełniła jego marzenia. Co to oznacza dla Piotrka Zduńskiego? - ZDJĘCIA

Dramat na planie M jak miłość. Katarzyna Cichopek znów się skarży w jakich warunkach muszą pracować
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze