M jak miłość. Skandaliczna postawa Andrzeja po zdradzie w nowym sezonie. Magda będzie cierpiała, a on będzie śmiał jej się w twarz! - ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: Instagram M jak miłość. Skandaliczna postawa Andrzeja po zdradzie w nowym sezonie. Magda będzie cierpiała, a on będzie śmiał jej się w twarz! - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Skandaliczna postawa Andrzeja po zdradzie w nowym sezonie. Magda będzie cierpiała, a on będzie śmiał jej się w twarz! - ZDJĘCIA, WIDEO

Szokujące wieści z planu "M jak miłość"! Anna Mucha ujawniła na swoim profilu na Instagramie wideo, na którym widać, jak będzie się zachowywał Andrzej (Krystian Wieczorek) po zdradzie w nowym sezonie. I to zakrawa na niezły skandal! Serialowa Magda pokazała, że po dawnej bliskości Budzyńskich nie zostanie nawet ślad i ona będzie cierpiała z tego powodu. Za to Andrzej w nowym sezonie "M jak miłość" będzie... umierał ze śmiechu! Aż trudno uwierzyć, że to jeszcze ten sam Budzyński - zobacz koniecznie WIDEO i GALERIĘ ZDJĘĆ z planu!

"M jak miłość" na planie. Andrzej po zdradzie wyśmieje Magdę? Tak sobie poradzi z krzywdą żony? 

W "M jak miłość" wątek zdrady Andrzeja i tego, co wydarzy się w związku z ciążą Julii w małżeństwie Budzyński absolutnie przebił wszystkie inne. Fani są oburzeni rozbiciem przez scenarzystów związku idealnego i przemianą wspaniałego męża Magdy w przeciętnego zdrajcę. Tymczasem Mucha z Wieczorkiem nagrywają właśnie sceny do nowego sezonu serialu i to co pokazała gwiazda "M jak miłość" aż włos jeży na głowie!   

- Jesteśmy na planie "M jak miłość" i chciałam wam tylko pokazać, że od jakiegoś czasu z moim... - zaczyna opowiadać Mucha, co wydarzy się w jej małżeństwie z niewiernym mężem. 

W tym momencie słowa Magdy z "M jak miłość" przerywa głośny śmiech Andrzeja! Jak reaguje serialowa żona Budzyńskiego?

Zobacz też: Kinga odejdzie z M jak miłość? Katarzyna Cichopek poświęci rolę w serialu, bo dostałą inną propozycję?

Mucha na WIDEO z planu "M jak miłość" milknie na chwilę aż w końcu zaczyna strofować serialowego męża.  - Co się śmiejesz? To są poważne sprawy! - i ciągnie wątek, który zaczęła: - ... z moim serialowym partnerem rozmawiamy tak... - zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ! 

W tym momencie pokazany jest wielki stół w "M jak miłość", po którego 2 stronach siedzą Budzyńscy. Magda jest smutna i poważna, a Andrzej z wielką trudnością utrzymuje powagę i co rusz wybucha śmiechem. Czy tylko tak sobie będzie umiał poradzić Budzyński z krzywdą jaką wyrządził chorej żonie?

- On się śmieje! Wyobrażacie sobie?! - Mucha już nie uspokoi się po tym, co pokazał Wieczorek na planie. Wygląda na to, że w nowym sezonie "M jak miłość" zapowiada się bardzo ciężki czas w życiu Magdy Budzyńskiej.  Ale może ona pokaże wszystkim, że prawdziwe jest powiedzenie: "Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni"?

Nie przegap: M jak miłość. Marcin Mroczek pożegnał się z widzami! Już nie zagra roli, która spełniła jego marzenia. Co to oznacza dla Piotrka Zduńskiego? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Będzie rozwód Magdy i Andrzeja w nowym sezonie? Zaczną się ostre negocjacje
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze